Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Zamiloval jsem se do kamaráda: jak by to mělo skončit?

20. 01. 2015 v 00:06Off-line ceky  (31/180/70)
Na silvestra 2013 jsem se zamiloval do kamaráda (27) nikdy bych tohle nečekal, předtím jsem byl zamilovaný do holky... od ledna jsme si psali (de facto skoro vždy já jemu, on mě hlavně kvůli práci atd. nepsal a nepíše první) stali jsme se přáteli, ale je jako podnikatel velmi zaneprázdněný, takže když se vidíme 1x za měsíc, tak je to zázrak... Ze začátku na jaře to bylo příjemné, ten pocit zamilovanosti, měl jsem síly na rozdávání atd...od silvestra jsme se viděli až koncem března na párty, nejlepší byl květen, kdy jsme se viděli 3 víkendy za sebou...potom za celé léto jen 2x... tehdy mi nastoupily deprese z toho, že u něj nemám šanci a že se nevídáme a chybí mi. Takové vážné deprese jsem ještě nezažil...zdá se mi, že je na kluky, mám určité indicie, ale nejspíš to bude naopak, občas zdání klame.Ptám se občas sám sebe, proč jsem se zamiloval, proč se to stalo a odpovídám si, že asi proto,abych zjistil, kdo jsem... Celý rok to také tajím rodičům a všem, což je ubíjející. Pravdu jsem řekl jen pár nejbližším přátelům, se kterými to řeším a pomáhají mi. Jinak bych to nezvládl. Avšak stále trpím, protože to tajím před "ním". Tak rád bych mu ukázal, jak mi na něm záleží a něco naznačil...Jako jedinou spásu vidím v tom, že se mu vyznám, jedině tak se mi uleví, že to bude vědět, co k němu cítím, ale bojim se, že se mnou skončí, nebudeme ani kamarádi a že to prostě neunese a řekne to třeba mému bratrancovi, se kterým se kamarádí. On je opravdu hrozně v pohodě kluk, pohodář,sportovec,usměvavý,hodný kluk s dobrým srdcem, takže by mohl reagovat v pohodě i kdyby byl na holky a odmítnul mě,ale reakce člověka na tohle nelze vytušit... to víme všichni... Měl bych kamarádovi říct, že ho miluju a riskovat tím vše, nebo zkusit najít jinou cestu, jak se s tím sám vyrovnat a jemu neříkat nic?
20. 01. 2015 v 00:19Off-line Gliese581c  (39/176/78)
Tuhle story tady ctu uz asi po stopadesate....jenom jmena akteru se meni...

kdo se boji, nesmi do lesa...
20. 01. 2015 v 04:02Off-line Friend23  (30/-/65)
Ak je to tak ako píšeš, tak rozhodne by si mu to mal povedať a ísť do toho s očakávaním odmietnutia. Ja to mám za sebou a dokonca ešte horšiu situáciu, kedy som sa zaľúbil do kamaráta môjho mladšieho brata. Dopadlo to fajn, bol moc dobrý, vážil si to, že som mu to povedal a aj napriek mnoho indíciám, že by bol bi ma odmietol, že on je na baby, ale aj tak mi to pomohlo, mohol som uzavrieť túto kapitolu. Fakt by si mu to mal povedať a ak je naozaj kamarát a je taký ako píšeš, tak na milión % budete ešte lepší kamaráti. Toto môžem povedať už za takéto moje 3 prípady troch. Ale prosím, aspoň mi daj vedieť ako to dopadlo :)
20. 01. 2015 v 19:01Off-line ceky  (31/180/70)
Já vím , že je to tady častý téma a jako sorry, že to opakuju, ale tohle je trochu jinej příběh, jiný prvky tam jsou... jj pokud je tak hodnej a dobrej člověk za jakýho ho beru nejen já i všichni, tak by měl být v pohodě, spíš mám jen strach, aby nepřerušil kontakt a neodstranil mě ze života, snad ne... jako už jsem rozhodnutej mu to říct, už to prostě nedávám! udělám to po zkouškovým období, takže začátkem unora... je to jediná cesta a spása, abych tuhle kapitolu uzavřel... změnilo mě to od základů... dám potom vědět, friend 23, tak to dopadlo ;-)
20. 01. 2015 v 20:30Off-line husky  (26/175/67)
Jak píšeš ubiji te to, pokud sis to sam u sebe srovnal tak mu to rekni. Nic neztratis ulevi se ti. A jak pises, je pravda ze dusit to v sobě a hrát si pred vsema ze se ti libi holky unavuje.
21. 01. 2015 v 16:39Off-line ceky  (31/180/70)
Jako u sebe to mám asi srovnaný... umím si představit mit vztah s holkou, ale po sexuální stránce, která patří ke vztahu by to asi nešlo, a prostě na ulici se divam jen na kluky a holky mě snad nikdy sexuálně nepřitahovaly, takže je to jasný... prostě jen před pár nejbližšími přáteli to netajím a jsem sám sebou tak aspoň to... udělám to, řeknu mu to a bude... podle mě to bude ok..
31. 01. 2015 v 02:00Off-line esthetique  (41/-/-)
Co se ho napřed (nenápadně) zeptat na orientaci? (a nezmiňovat vůbec svoje pocity), protože zatímco ty máš svoje depky, že se vidíte zase po dvou měsících, on si může "jet to svý" se svojí pipkou a vůbec netušit, co se v tvý hlavě děje. když ti řekne, že je na ženský, máš ještě šanci si ho udržet jako kamaráda... (pokud ti neexploduje srdce, teda, ha ha ha)
sám jsem "uspěchaným vyznáváním lásky" ztratil pár lidí, takže pozor na to
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
31. 01. 2015 v 10:55Off-line ceky  (31/180/70)
Estetique: děkuju za radu, ale vím, že on nikoho nemá a i když si myslím, že je "jinej" tak je asi určitě na holky...i když včera jsem se ho ptal, jestli něco bylo na té party kde byl, protože tam bylo spousta holek a jen dva kluci a že to muselo byt super a on odpovídal vyhýbavě, že to prej nestojí za řeč atd.. je mu 28 a podle mě ještě fakt neměl vztah, to už bych věděl... výmluva s časem u mě neobstojí..no jasně že netuší, co se mi děje v hlavě..ale já už to nevydržím, je to jediný co můžu udělat, myslim si, že to bude v pohodě, bude v šoku ale za ten rok co se známe už by to každýmu došlo, nechápu že už to neprokoukl, protože už mu píšu že mi chybí ty naše povídání atd.. neměl bych ho ztratit, nesmím...
31. 01. 2015 v 12:33Off-line onlip  (61/180/84)
Ceky: Spíš bych řekl, že to dávno tuší, jen tě do ničeho netlačí a nechává ti prostor, aby sis to mohl urovnat v hlavě. Jestliže ho znáš jako solidního kluka, nemáš se čeho bát. I kdyby byl nejryzejší hetero, dokáže si přeložit, co se v tobě děje, a pomůže ti s tím. Spíš najdi adekvátní formu, nech ho dýchat - aby neměl pocit, že ses na něj plnou vahou zavěsil. Nakonec uvidíš, že i pro něj to bude ve výsledku přínosem, dalším poznáním. Ale podle toho, co píšeš, tohle všechno víš, takže to ode mě vnímej jen jako výraz lidské podpory.
31. 01. 2015 v 12:33Off-line DexMo  (30/186/77)
Pokud on nenapise jako prvni, je to znamka, ze by ses mel zamyslet nad tim, jestli to psani s tebou neni z jeho strany nucene a zdvorile. a pokud jde o vyznani a zklamani, jestli je to opravdu p***el, tak te nezavrhne. rekne ti, ze neni gay, ale nemel by se na tebe vykaslat, pokud je opravdu kamarad
31. 01. 2015 v 13:29Off-line ceky  (31/180/70)
Onlip: děkuju moc za tvá slova, souhlasím, hezky jsi to vystihl... nevím, zda to tuší..i přátelé, kteří to o mě ví, mi řekli, že už to za ten rok musí tušit, ale nevím..to už by snad něco dal najevo ne, nebo by se zeptal..nevim. Jo dýchat ho nechávám, už si s ním nepíšu tak často jako před rokem, když jsem byl na začátku zamilovanosti. Děkuju za podporu !!! ;-)
31. 01. 2015 v 13:34Off-line ceky  (31/180/70)
DexMo: on pravděpodobně nepíše jako první většině lidí, spíš co vím tak všichni jemu, on je podnikatel, tak je dost vytížený... ale vždy odpovídá úplně v pohodě a rád pokecá, jak mi vždy říká a tak nevěřím, že by to dělal jen ze zdvořilosti. Včera jsme si psali a já mu napsal že mi chybí a on že by mě taky rád už viděl...jen prostě čas u něj je problém..děkuju za názor a radu ! ;-) V únoru se to rozhodne...
31. 01. 2015 v 17:32Off-line esthetique  (41/-/-)
No nevím, nevím, říkat si "nesmím" (ho ztratit) ještě neznamená, že ho neztratíš.... emoce maj tu nevýhodu, že zatemňujou mozek a člověk vidí jen to, co chce vidět a tak, jak to chce vidět....
takže mě napadá ještě jedna odpově´d na tvoji otázku ("jak by to mělo skončit?")
RYCHLE ha, ha ha ha
protože jinak to skončí ŚPATNĚ, ha ha hah ah
každopádně pak informuj, jaks dopad....
fingers crossed
31. 01. 2015 v 17:35Off-line esthetique  (41/-/-)
Vidíš to je přesně ono: ty mu napíšeš, že TI CHYBÍ
on odpoví, že by TĚ TAKY RÁD UŽ VIDĚL....
řek bych, že jednoduchá, nevyhýbavá odpověď je "TY MI TAKY CHYBÍŠ" namísto: "taky bych tě už rád viděl"
bejt tebou tak jsem opatrnej
31. 01. 2015 v 17:44Off-line ceky  (31/180/70)
Děkuju za názor, jj máš pravdu, emoce zatemňují mozek, přiznávám, že jsem z něj uplně mimo atd. což bylo hlavně první měsíce loni, to jsem mu psal obden :D ale potom jsem to omezil abych mu dal volnost atd..jenže ted mu opět píšu často a to je proto, že si ho "chci užít" dokud se se mnou baví, kdyby náhodou potom už ne.. uvidíme, jak to po tom bude vypadat... on to s tou odpovědí s "UŽ" myslel, že je to dlouho co jsme se neviděli, takže by mě už konečně rád viděl...ale výkladů to může mít více... nevím, ale tyhle detaily fakt nebudu řešit, potřebuju ho vidět než mu to vše řeknu a potom si s nim domluvit to setkání, kde budeme jen my dva a kde se to rozhodne... pokud je fakt tak hodnej člověk, tak bude vše v pohodě, dřív nebo později. Je asi jako jasný, že první dny, týdny bude z toho mimo, a asi mě nebude chtít vidět, ale nakonec by to mělo být ok. Navíc ho fakt budu prosit a žádat, abychom zůstali přáteli, jako dřív, to mu řeknu ihned... no jsem zvědavej..děkuju za tvoje rady atd. ! ;-) Vážím si toho.
12. 02. 2015 v 01:28Off-line Pernik  (29/187/85)
Pokud je to skutečně dobrý kamarád pochopí tě já to prožil a řekl jsem to svému kamarádovi řešil jsem to samé moje rada zní řekni mu to :D spíš tě pochopí ale počítej s tím že je hetero
12. 02. 2015 v 07:35Off-line sirEragon  (58/182/82)
To je jak z červené knihovny. Synku s tebou cloumá ještě puberta.
12. 02. 2015 v 16:01Off-line ceky  (31/180/70)
Pernik: děkuju za podporu :) i když city k němu už ochladly jelikož do mýho života vstoupil někdo jiný a je to konečně vzájemný, tak stejně cítím, že mu to musim říct, a je mi už fakt jedno jak to dopadne, jestli mě zavrhne nebo ne :D
12. 02. 2015 v 16:02Off-line ceky  (31/180/70)
SirEragon: Nemyslím si, že jsem v pubertě :D ;-) Tu už mám za sebou... možná ti to přijde tak proto, že jsem tuto vlastně první lásku ke klukovi velmi prožíval, tak se to může zdát někomu přehnaný, jo jsem citlivej kluk (ale ne zženštilej nebo tak, to ne)... takže tak.
24. 01. 2016 v 13:53Off-line Charles2300  (32/183/85)
Kazdy pribeh se lisi...vsechny nejsou stejny...mu rekni..ze jsi bi...:D
28. 01. 2016 v 00:43Off-line esthetique  (41/-/-)
Já bych chtěl půl žáby a celýho DSIVa.....ha ha ha ha ah
11. 11. 2016 v 18:52Off-line Kixii  (26/180/80)
Já ti napíšu, jak to dopadlo se mnou s mým nejlepším kamarádem.. :)

Dobře vše okolo mě začalo v mých 15 letech, kdy jsem se zamiloval do svého nejlepšího kamaráda (vyrůstali jsme spolu od malička) a on byl vážně skvělý kluk... :) Ale na druhou stranu byl hetero a homofob :) tudíž jsem se před ním styděl a nikdy jsem nedal nic najevo.. v 16 letech jsem pak to už nevydržel a začal s ním trávit mnohem více času, kupoval jsem mu každý den dárek (cigarety, pití, benzín do motorky a jednou i mobil) vyšlo mě to potom na nějakých 30 000,- :) Vždy když mu bylo smutno, tak jsem všeho nechal a jel sem za ním jen proto, aby nebyl sám a vždy jsem mu rozmlouval, že ho jeho přítelkyně podvádí a že ho miluje :) Potřeboval práci a tak jsem mu našel práci u nás na hotelu. Nechal jsem ho u nás spát celé 2 měsíce, každý den jsem mu dělal snídani, oběd a večeři, masíroval ho a když něco chtěl ihned jsem to pro něj udělal :) Pak jednou řekl, že se mnou bude celý den a najednou mu přišla sms, že se s ním chce sejít kamarád... Tak chtěl odjet, ale já mu řekl "Prosím, zůstaň se mnou" a chytil jsem ho kolem pasu... (nesnášel dotyky...) dostal jsem pěstí a on odjel... neviděl jsem ho asi půl roku... mezitím jsme se školou odjeli do Itálie a mně bylo po něm smutno.. tak jsem mu napsal sms "Omlouvám se, že jsem nebyl nejlepší kamaráda. Mrzí mě to kámo" a odpověď přišla během pár minut "seš jenom tlustej z******j a hnusnej buzerant, co si zaslouží chcípnout v plynu!"
"Nikdy v životě si nikoho nehledej, protože ses nejvetší trapak pod sluncem" "Tvoje matka je smrt, co za chvíli chcípne.." ... tehdy jsem se dostal na dno, začal jsem brečet a rozmlátil sem si klouby do krve o zeď... všem sem ten den řekl, že jsem gay, úplně všem.... nikdy jsem nebyl tak smutný jako tehdy...

Trochu jsem to zkrátil... no jo no :) první mladá láska... :)
11. 11. 2016 v 20:30Off-line onlip  (61/180/84)
Měl jsem štěstí na dobré kluky. Řekl jsem, jak věci jsou, do ničeho jsem je nehnal - a mám v nich nejlepší kamarády. Kdo vás vezme v noci po lešení na 84 m vysokou věž? Kdo vás vytáhne na počátku lovné sezóny přes noc na ryby? Vědí to i partnerky těch kluků.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload