Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Láska

21. 01. 2015 v 19:56Off-line Anonym
Možno to niektorých nezaujíma a možno nikoho... aj tak to sem napíšem... celý príbeh sa začal práve tu. Na tejto zoznamke. Pamätám si ako dnes keď mi notebook cinkol že mi niekto poslal správu bol to ON. Z dôvodu ochrany osobných udajov to bude ON. Po dlhšom vytrvalom písaní sme si vymenili facebooky. Stali sa z nás skvelí kamaráti, písali sme si niekedy do rána do piatej. Pokračovalo to pusinkami v chate, skajpom a raz večer mi napísal správu na dobrú noc na konci ktorej stálo : "Milujem ťa". To milujem ťa ktorý navždy zostane v mojej pamäti. Cítil som to rovnako. Bol to skvelý, krásny, múdry, milý chalan a tak som sa do neho zamiloval. Písali sme si pravidelne - denne... Plánovali sme ako sa cez najbližšie prázdniny stretneme, neskutočne sme sa na to tešili. Prišli vianočné prázdniny ja s rodinou sme odišli 26. decembra do USA na sviatky konečne strávené celé rodina spolu... mali sme sa vracať 7.1... užili sme si dovolenku a aj napriek časovému posunu som bol takmer stále v kontakte s mojou láskou... dovolenka ubehla, 7.1 sme odleteli z new yorku do amsterdamu... tam sme mali prespať jednu noc a odletieť do Bratislavy... avšak na letisku v amsterdame mi prišla správa ktorá bude navždy pre mňa najsmutnejšia... bola od jeho kamarátky... ON zomrel... v tom momente sa mi zrútil svet, zostal som sedieť nevnímal som nič okolo len tie písmená a slzy ktoré mi začali stekať po tvári... môj svet sa zrútil... moja láska bola preč, navždy, už nikdy si od neho neprečítam správu na dobre ráno, nikdy neuvidím jeho usmev na skype a už ani na živo... Neskutočne ma však mrzia dve veci: že sme sa deň predtým trochu pohádali za čo som mohol ja, a nestihol som sa mu ospravedlniť, a že som sa sním nestihol stretnúť aj keď som mal možnosť ale uprednostnil som finálny zápas...
Odpočívaj v pokoji a odpusť :'( ♥

nie nebolo to len tak obyčajné vyliatie srdca na zoznamke, chcel som vám len povedať aby ste si vážili ľudí ktorých milujete a mysleli na to že kedykoľvek môže byť všetko preč a už nič nenapravíte... a aby ste využili každú jednu možnosť stretnúť sa s niekým koho milujete síce na dialku ale predsa milujete.
Prosím ľudí ktorý sa nevedia prepnúť z módu nadržaneho prasaťa do módu normálneho človeka s citmi aby sa vyhli komentárom...
Ďakujem.
21. 01. 2015 v 19:59Off-line otomar  (24/173/79)
Je mi tě moc líto :( to je škoda tebe i jeho jen tu chybí abys nám psal důvod proč to udělal jestli to nechceš psát sem prosím napiš mi to alespoň do zpráv budu moc rád :(
21. 01. 2015 v 21:29Off-line qwert1  (33/180/74)
Nemalou útěchou pro tebe může být to, že jsi ho udělal šťastným, a že umřel zamilován. Nevím jakým způsobem umřel, ale byl jsi to ty, kdo jsi pro něj byl tím nejdůležitějším. Udělal jsi jeho poslední dny podle toho co píšeš asi nejšťastnějším v životě.
21. 01. 2015 v 22:05Off-line tommy89  (34/184/83)
Ešte viac ale bolí rovnaký príbeh, ale v prípade, že ti píše, že ťa miluje a chce s tebou byť a jedného dňa ti už viac nenapíše - nezomrie, len číta tvoje správy a nanapíše...teda nevieš prečo nepíše, nevieš čo sa stalo, nevieš či si spravil chybu ty, alebo on...to je pravý význam straty...v tom je smrť krásna, že sa dozvieš, čo sa stalo
21. 01. 2015 v 22:07Off-line comrade  (39/195/102)
A jak teda umřel?
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
21. 01. 2015 v 22:31Off-line Anonym
Zle diagnostikovaná, teda skôr nediagnostikovaná obojstranná pneumonia
22. 01. 2015 v 06:05Off-line Projekt  (48/177/74)
Moc smutný, je mi to moc líto, nevím jestli ti to pomůže ale smrtí nic nekončí, bytí je nekonečné ,,,
26. 01. 2015 v 15:14Off-line BussterX  (103/130/150)
@akutol: Je nám líto, ale požadovaná stránka neexistuje.

Požadovaná stránka na této adrese neexistuje. Možná, že zde dříve byla, možná jste použili odkaz s chybnou adresou.

Zkuste požadovanou stránku nebo článek vyhledat podle klíčového slova, nebo přejděte na hlavní stránku
28. 01. 2015 v 17:59Off-line Anonym
Ha, ha, ha. tiež by som radšej predstieral smrť keby sa mám stretnúť s takým inteligentom ako ty .. have a nice day you stupid son of a b***h.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
29. 01. 2015 v 14:32Off-line Anonym
A prečo by mňa malo zaujímať čo si ty myslíš?
30. 01. 2015 v 12:36Off-line smutnej303  (32/184/65)
Taky me umrela laska se kterou sem byl furt v praci po praci znal sem ho od mala a co se da delat 2 mesice prochlastany a uz je lip
30. 01. 2015 v 21:18Off-line Anonym
Akože nehnevaj sa na mňa ale ty si taký k***t že keby bola súťaž o najväčšieho k***ta na svete tak si druhý lebo si taký k***t že by si to ani nevyhral.. uplny trapak.. jasné lebo ja mám potrebu si vymýšľať lebo som na takej inteligenčnej urovni ako ty.. ak sa ti niečo nepáči dovi dopo ale je trošku hnusné že niekomu zomrie človek ktorého miluje a ty tu píšeš takéto k***tiny.. prajem ti krásny zvyšok tvojho hejterkeho života.. go f**k yourself--
30. 01. 2015 v 21:19Off-line Anonym
A tebe prajem uprimnú sústrasť
03. 09. 2018 v 19:43Off-line Mlademil  (46/-/-)
Vím jaké je, když už nikdy nedostanu příležitost,někomu sdělit,co vlastně k němu cítím,jak ohromě mi schází a proč jsem raději třeba místo něj, neodešel já.... Přeju upřímnou soustrast....
04. 09. 2018 v 16:17Off-line pear  (103/-/-)
Smrt je součástí života.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
04. 09. 2018 v 17:18Off-line BussterX  (103/130/150)
Smrt je součástí smrti, součástí života je život 8)
04. 09. 2018 v 20:44Off-line Projekt  (48/177/74)
Je pravda co jsi napsal, že si máme vážit víc lidí které milujeme a nemusí to bít jen přítel. Já miluji a mám přítele a kdyby se mu něco stalo skončil bych i já . Je mi moc líto co se ti stalo . Nevím jestli ti to pomůže ale ON stále existuje , hmota je jen projekce, projekce neumírá , bytí je nekonečné a hmotné tělo slouží pouze k hmotným zkušenostem ale mi nejsme hmotní, jsme nekonečné energie. Pokud mu chceš něco říct, tak zavři oči, pusť si silně emoční muziku , dej průchod svým vlastním emocím, až budeš klidně brečet, představ si ho a řekni mu co chceš říct. Zaručuji ti , že tě uslyší ! Lidi by se divili co vše dokáže silná emoce a myšlenka ,,, já zažil věci co by mi tu asi nikdo nevěřil :) .
04. 09. 2018 v 22:45Off-line Kuliferda  (53/173/74)
Tak tohle je moc smutný, mám slzy v očích.
.
05. 09. 2018 v 14:51Off-line yperit  (91/186/68)
12123:naučí Tě to vážit si života. 3 roky jsem dělal na policejní odtahovce a přicházel jsem kolikrát jako první ke smrtákům...je to blbé vidět maturanty o matu***ách a za 2 hodiny ty samé lidi sbíráš do pytle a pak 3 hodiny myješ auto od vlasů a bordelu z těl. O to lépe si užiješ pátečních zábav a sexu-víš,že žiješ, a víš,že jiní to štěstí nemají. O tom je život. A ten není spravedlivý,bohužel.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload