Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu NaKluky.cz s užitím cookies souhlasíte. Další informace
Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload

PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Zapomněl jsi heslo?
Onload

HIV

31. 01. 2013 v 20:58Off-line Anonym (Alan)
Dobrý den, chtěl jsem se zeptat, jestli je u mě možná nákaza HIV. Před 1 rokem jsem měl sice bez kondomu, ale nebyl to úplný pohlavní styk, jen jsme po sobě jezdili. Moje přítelkyně, vymyslela, že si místo ochrany mám dát na penis igelitový pytlík, který byl již použitý ( nejspíše od rohlíků ). Orální sex také proběhl. Děkuji moc za odpověď.

Představujeme naše rádce…

Poradna je tu pro vás - můžete se zde ptát na své problémy, zvídavé dotazy nebo jen necíleně diskutovat či radit druhým.

Radek Řadu let se věnuje problémům ve vztazích a milostném životě.
31. 01. 2013 v 21:12Off-line StarejKocour  (51/180/80)
Nákza v tomhle případě není moc pravděpodobná, ale přesto na Tvém místě bych tu možnost nepodceňoval a skočil si na ty testy.
31. 01. 2013 v 22:16Off-line ThomPrag  (38/180/76)
Teda kdo tyhle dotazy vymejšlí...? "nebyl to úplný pohlavní styk"..."igelitový pytlík".... :-)
Nicméně, v kvěci...při sebemenším podezření je dobrý si na ty testy zajít. Jako pravděpodobný se mi to v tomhle případu nejeví, ale pro úplnou jistotu bych tam zašel.
31. 01. 2013 v 23:22Off-line Chrisik  (25/176/51)
Přítelkyně ?
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
27. 02. 2013 v 10:37Off-line Betonica  (32/-/-)
Pravdepodobnost prenosu HIV pri oralnim sexu je mala. Paklize jsi na penisu nemel zadnou ranku, ani drobnou - cehoz si okem nejde vsimnout, pak bych skoro rekl, ze riziko je blizici se nule.
Jak jste po sobe jezdili... Hm. Prijde na to. Sekrety pochvy, stejne jako preejakulacni sekrety obsahuji HIV a je tu pravdepodobnost presnu, byt i v tomto pripade si myslim, ze neni buhvijak velka.
Jistotu ti daji testy, ktere ti udela na pozadani treba obvodni lekar.
27. 02. 2013 v 11:58Off-line Tien213  (34/-/-)
Hetero? tu? :D a neviem teda ale kolko ludi sa asi nakazilo aids od dievcata? :D :D :D to skor fetaci a gay promiskuitaci...
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
27. 02. 2013 v 14:16Off-line somerone  (28/180/69)
Betonica: přesně jak říkáš, riziko přenosu u pasivního orálu je naprosto mizivé, ale ne nemožné, každopádně pokud váháš, nech si lékařem udělat testy. V nejistotě a obavě by člověk neměl žít a už vůbec ne tuto svou nejistotou "křtít" ty další.
Přihlaš se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
Onload

OnloadOnload
Copyright 2011–2016 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Vytvořili: Zdeněk Večeřa a  Michal Kutňák,  design: Lukáš Churý
Onload