Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Bývalý

24. 01. 2015 v 01:01Off-line Anonym
Prosím vás ty zkušenější. Kluk se se mnou rozešel "už" před měsícem a půl. A přes to se mi občas stane, že na razím na jeho fotku a v tu ránu mě přepadne smutek a špatná nálada třeba i na celý den. A jednoduše nevím, jak na něj zapomenout, protože to byla poměrně pěkná část mého "gay života", ale jen se špatným koncem. Prosím o radu, ne o chytré kecy nějakých chlápků, co jen roupy neví co dělat...
24. 01. 2015 v 01:34Off-line Anonym
Nebylo to nic závratného jen 3 měsíce
24. 01. 2015 v 01:36Off-line rum  (29/177/89)
S tim ti nepomuze nikdo pido, jen ty sam muzes najit nekoho kdo ti bude blizsi, alespon moje zkusenost ;-)
24. 01. 2015 v 01:42Off-line Anonym
To už se taky stalo.. Ale Já to řeknu vše protože je to ve své podstatě jednoduché ale jen já to dokážu takhle pokonit... Byl sem sním pak se se mnou rozešel ale po týdnu se nějákého "zotavování" sem se s ním aspoň bavil jako kamarád a seznámil sem ho s jedním spolužákem a tak to bylo asi 2 týdny a pak sem to už nevydržel a v tu chvíly sem nepřemýšlel... věděl sem, že nemá čas kvůli škole ale i tak sem mu napsal, že se nebudu bavit s někým kdo na mě sere A pak už to šlo jednoduše samo .. Jak mě zítra nezná a do hodiny si mě zablokuje A bylo po všem a den co den co si jen vzpoemu na jeho pohled a nebo jeho úsměv tak už je mi všho líto.. A nejvíc mě mrzí to, že jako jediný důvod proč sme se rozešli a který mi řekl, že nejsem jednoduše jeho typ, že ke mě první měsíc něco cítal ale potom už to šlo vše jen a jen dolů..
24. 01. 2015 v 10:36Off-line kloudik  (38/182/80)
Buď v naprostým klidu,podobných rozchodů bude víc ;)
24. 01. 2015 v 20:19Off-line vegantronic  (38/186/77)
Tak důvod, že k tobě druhý nic necítí je dostatečný důvod k rozchodu nemyslíš? Každopádně bych přemýšlel i nad sebou... Když mu vynadáš po rozchodu tak to není asi moc důvod pro něj, aby tě dál viděl.. A smutno ti bude dokud nenaplníš své srdce jiným štěstím. Toje stejné jako když třeba někdo umře. A přesto si občas vzpomeneš...
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload