Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Nechci být gay

24. 01. 2015 v 21:24Off-line Anonym
Ahoj kluci, prosím poraďte jak se mám smířit s tím,že jsem gay?Už nějakou dobu to o sobě vím a hrozně se toho bojím. Bojím se vyjít s pravdou na jevo už kvůli lidem,kteří tohle odsuzují. Nesnesl bych kdyby si na mě ukazovali a posmívali se nebo něco na ten způsob.Pořád v hlavě se snažím přesvědčit že bych mohl být normální, založit si rodinu, ale bohužel mi není přáno :(. Jak se s tím mám vypořádat?
24. 01. 2015 v 22:11Off-line esthetique  (41/-/-)
No zkus si nabalit holku a přesvědčit ji na sex. a až ji při tom pobleješ, třeba si srovnáš myšlenky a prio***y a uvědomíš si, co je větší "ostuda", jestli bejt na kluky a bejt s tím v pohodě, nebo při sexu pozvracet partnerku ha ha ha
tak pravil finalista Mr. Gay Ireland
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 20  Nahlásit
24. 01. 2015 v 22:15Off-line Kysin  (25/-/-)
Můžeš v nějaké konverzaci přestat mluvit o Irsku?
24. 01. 2015 v 22:17Off-line Anonym
To bych s radši vybral pozvracet partnerku
25. 01. 2015 v 00:20Off-line harpli  (39/175/75)
Dělej že nic nikoho nepotřebuješ, nebo si najdi kluka, či holku a jistě víš co dál.
25. 01. 2015 v 01:23Off-line Marson  (31/180/60)
Neboj, casom sa s tym zmieris. Samozrejme nemusis to kazdemu hovo***, zacni len s tymi co vies, ze nebudu reagovat negativne (blizky kamaradi, resp. surodenci). Co sa rodiny tyka tak su aj taki co sa ozenili a mali deti (bo tak spolocnost káže), no dlho im to nevydrzalo (dovod asi netreba vysvetlovat)... Zas na druhu stranu mozno v buducnosti ceska legislativa umozni aj adopcie pre homosexualov takze neni nic stratene a mozno ze budes mat rodinu, aj ked nie uplne tradicnu. Vidis prve pozitivum: mozes byt rad ze si sa nenarodil na Slovensku bo tu je momentalne dost homofobna nalada ohladom tohoto :D (viď referendum)
25. 01. 2015 v 01:53Off-line jirkaxx  (30/-/-)
Its ok to be gay. :)
25. 01. 2015 v 01:57Off-line Clas  (29/-/-)
Myslím si, že esthetique to napsal přehnaně, nicméně fakt by byla ostuda, kdybys měl být v posteli s přítelkýni poněkud rozpačitej.
Až potkáš kluka, se kterým bys chtěl žít, tak se s tím srovnáš, o to se stavím.;)
25. 01. 2015 v 01:59Off-line Clas  (29/-/-)
Akri: tak se snaž mluvit aspoň trochu chlapsky, nech se ostříhat hezky chlapsky
Co to žvaníš za nesmysly? Ať je takový, na co se cítí.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
25. 01. 2015 v 09:28Off-line vegantronic  (38/186/77)
Tak rozhodně se nemáš za co stydět. Orientace není k nic za co by ses měl kdokoliv stydět. Ale souhasím s tím, že to nemusíš říci hned všem. Svěřil bych se určitě někomu komu 100% důvěřuješ... Nakonec třeba zjistíš, že to o tobě vědí. Hledej kluka co hladá vztah aje trochu inteligentní a třeba má podobný problém s coming outem. S rodiči se zkus pobavit třeba o homosexualitě neutrálně. Jakožene ty si gay, ale jaký by měli názor na homosexualitu třeba. Určitě coming out za každou cenu nemá cenu.
25. 01. 2015 v 09:36Off-line THX1188  (40/183/90)
Nechceš být gay? Tak nebuď TWL...myslíš, že tě tu v poradně spasíme? To asi těžko!
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
25. 01. 2015 v 09:59Off-line vegantronic  (38/186/77)
Jo a neposlech rady lidí jako THX1188 :-) Nesmířit se se svou orientací a přemáhat se celý život jen abys splnil nějakou společenskou normu by nebylo jen neštěstí pro teba, ale i holky ve vztahu a potencionálně děti. Takové vztahy nefungují. A já 100% v této poradně uvítám radši dotazy okolo coming outu než dotazy jaký máte iphone. :-)
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
25. 01. 2015 v 10:18Off-line Anonym
Děkuju moc všem za rady ,, zkusím se v tom nějak přebrat. Jinak k dotazu je mi 21 a bydlím sám , ale mám prostě strach to přiznat . Nechci mít ze života peklo , např v práci dělám se samejma chlapama a ti jsou dost homofobní.Kdyby se to dozvěděli , tak bych byl jen pro p***l..
25. 01. 2015 v 10:24Off-line vegantronic  (38/186/77)
No... Ono jinak někteří mluví o gayích když si myslí, že tam nejsou a jinak když to někdo před nimi přizná, obzvlášť kdo třeba nesplňuje ty jejich škatulky jak si představují gaye. Ale určitě to nemusíš říkat všem. Imho lidem z práce je prd do toho jaký si. Jediný kdo by to asi časem měl vědět jsou nejbližší. Ale také to neznamená, že teď hned to na ně musíš vybalit.
25. 01. 2015 v 10:58Off-line onlip  (61/180/84)
Nikomu nemusíš nic říkat, ale chápu, že to říct potřebuješ. Že jsi to sem napsal, je zásadní krok. Zakládat rodinu, to bych si velmi rozmyslel.
Teď už "jen" získat pevný základ, který ti umožní vzdorovat případným rýpalům. To dokážeš. Najdi si kluka, ve kterém budeš mít oporu. S jeho pomocí pozvedni sebevědomí na takovou úroveň, aby tě spolupracovníci respektovali. Nebo i bez takového kluka. Aby potřebovali tvé odborné informace - a tvou lidskou sílu. Ničeho se neboj, oni ve svých hetero životech tápou obdobně.
25. 01. 2015 v 11:42Off-line FIXO-NZ  (37/177/-)
Ahoj to že si gay máš sebe od narodenia nedá sa toho zbavit ani vyliečit musíš to rešpektovat a žyt stím možeš žyt anonymne alebo verejne ale určite sa hanbyt netreba treba hladat kamošou kamošky ktorím to nevadý a ktorí ta podporia prípadne aj rodina najst si láasku abit snou štatsný jako som ja a mnoho dalšich sme ini ale sme aj tak ludia
25. 01. 2015 v 12:06Off-line BussterX  (103/130/150)
Chlap kterej bude před okolím tutlat svou oriantaci, to že je gay, tak takovej chlap nikdy nebude žít s přítelem v partnertsví a společné domácnosti, možná bude s někým tajně chodit ale nikdy nezažije partnerský vztah. Odsuzuje sám sebe ke skrývání a přetvařování, protože mu víc záleží na názoru okolí než na něm samotném, bude hrát roli jaká mu přináleží, do gayklubu se bude plížit s kapucí na hlavě aby si užil trochu anoynmního sexu... v padesáti bude takovej ten hajzlovej pavouk co šmíruje kluky na veřejným WC
25. 01. 2015 v 12:08Off-line Anonym
Tvůj případ nebo co ? :-D
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
25. 01. 2015 v 12:16Off-line BussterX  (103/130/150)
Ani ne, jak ti mohlo dojít z mé veřejné fotky... s přítelem jsem žil 13 let ve společný domácnosti a všichni v okolí nás znali jako gaye... btw když nechceš bejt gay tak nebuď :P založíš d***lní debatu že nechceš bejt gay a pak se prčíš když tu čteš názory... a co čekáš? návod jak přestat být gayem? : )) jediný co můžeš udělat tak se s tím smířit pokud jsi skutečně gay, a jestli jsi to víš líp než já
25. 01. 2015 v 12:19Off-line Anonym
Já myslel ale to šmírování na WC jestli je tvůj případ.Kdyby sis tohle téma pročetl celé ,tak bys pochopil proč nechci jít s pravdou ven.
25. 01. 2015 v 12:24Off-line BussterX  (103/130/150)
Jasně že jo, moje vášeň šla tak daleko že dělám hajzl bábu na veřejném WC : )) jinak skutečnost je taková jak mám odpozorováno, že čím víc si chlap něco odpírá tak tím víc se to pak později snaží dohnat až zjistí na starý kolena že mu ujel vlak... to byla podstata té pavoukové úvahy, znám dost ženáčů tady v Brně a okolí kteří mají doma manželky s dětičkama a při každé cestě z práce na autobusový nádraží chodí na rychlou anoynmní kuřbu na holandu : )) Ti sou víc nadržení než normální buzny : ))
25. 01. 2015 v 12:27Off-line Anonym
Ok :-D díky za názor
25. 01. 2015 v 12:27Off-line BussterX  (103/130/150)
Btw baví mně představa že chlap s nikem "železný muž" se chystá strávit život v přetvářce protože "Nesnesl bych kdyby si na mě ukazovali a posmívali se nebo něco na ten způsob" ... : ))
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
25. 01. 2015 v 12:30Off-line Anonym
Každej holt není takovej up***lista a splachovací člověk jako ty ,kterému je vše jedno. Bydlím v lokalitě kde je Gay brán automaticky jako největší špína , vykroucenina , kurevník a kdoví co ještě .
25. 01. 2015 v 12:35Off-line Ensom  (54/186/90)
Má pravdu , předsedo.... vlastně anonyme.... teda jako BussterX že má pravdu...
25. 01. 2015 v 12:36Off-line Ensom  (54/186/90)
Ale ty ji máš taky... jako pravdu...
25. 01. 2015 v 12:39Off-line BussterX  (103/130/150)
Já to na nos nikomu nevěším že sem gay, že bych se tím chlubil, ale kolegové to o mně ví všichni, jestli s tím má někdo za mejma zádama problém to mně nezajímá, a kamarádi blízcí kteří jsou hetero s tím nemají žádnej problém asi proto že nehořím tohou jim šáhnout na p***l : )) Tam kde jsem bydlel dřív to věděli aji sousedi, páč jako jsme tam žili 13 let spolu 2 chlapi a nijak jsme to netajili... tady kde sem teď asi sousedi něco tuší páč moje občasné návštěvy "vykroucenin" u mně doma nemohou nikoho nechat na pochybách : )) btw asi těžko zrovna mně by se někdo smál že jsem vykroucenina, spíš jim to nejde do hlavy že chlap s mýma zájmama a mé vizáže je na kluky
25. 01. 2015 v 14:10On-line Centaur  (43/177/-)
Proč by ses měl bát posměchu za to že o sobě víš že jsi gay ? :-) Pokud to nebudeš vykládat lidem na potkání v tescu bo nenatočíš selfie video zpověd tak se s tím dá žít úplně v pohodě. jestli ale máš pocit , že to musíš vykřičet do světa jako treba napsat na tabuli ve škole, osobně s tím obeznámit paní Učitelku včetně spolužáků, nebo stím zajít přímo do českého rozhlasu pak bych se teda taky bál posměchu a nejen toho. :-) Ovšem vystavit posměchu se dá i jinými způsoby viz naše Helena. Z té si dělají legraci i gayové :-)
26. 01. 2015 v 08:57Off-line 1janek  (27/187/85)
Ahoj moc dlouho jsem se bál. V rodině jsem věčně slíchal buzny a bukvice a podobně , pak to nějaký hodný gay řekl bratroj v domění že podle fotky to je on, bracha to řekl mamce a ta tak ruzně, nakonec to ví celá moje užasná rodina nějací přátelé semtam kolegové a určitě už si to ve vsi řekli i všechny ty kelišoví ale od té doby neslíchám nic špatného pouze o bčas omluvu nebo o tom prohodíme pár slov ale zbytečně to neřeším víš přeji hodně štěstí a neboj se toho tolik jsou to ztracené roky života
26. 01. 2015 v 09:54Off-line BussterX  (103/130/150)
1janek: to je přesně ono, asi každý heterák zná nějakého gaye, jenže netuší že je to gay. Nadávání na gaye patří tag ňág k mužně chlapáckému vystupování chlapů heteráků, je to jejich proklamace vlastní mužnosti, a tetky na vesnici to je kapitola asi sama pro sebe.. navíc si gaye vlivem médií a různých gay pride představují jako zmalované bytosti s barevnými péry v zadku nebo tlusťocha s fousama narvanýho v koženým postroji, nějak jim nedochází že gay může bejt kdokoliv z jejich okolí do koho by to neřekli a koho si třeba váží za to že je dobrej kolega v práci )) Když se jim pak donese že ten týpek se kterým se dá normálně mluvit a kterej není žádná trubka je vlastně gay, tak jim to trochu naruší vidění světa a někomu i dojde že vlastně gay je celkem normální člověk : )) (nemluvím o těch pár trotlech kteří číhají a obtěžují na veřejném WC kdekoho: ))
30. 01. 2015 v 03:25Off-line esthetique  (41/-/-)
Kysin: nemůžu, Irsko je totiž krásné, narozdíl od tebe, profile bez fotky

akutol: tam se nedá přihlásit, do finále se (LOGICKY) musíš dostat přes nižší kola soutěže. v prvním kole tě musí nominovat nějaký gay podnik (klub, bar, sauna, poradna, cha***a) jako vítěze místního kola
bylo nás tam 25, dorazilo asi 22, nepamatuju se, pár bylo nemocnejch nebo mělo rodinné záležitosti
DOUFÁM TO DOSTATEČNĚ ZODPOVÍDÁ TVOJI OTÁZKU!!!

Clas: záměrně jsem to přehnal, protože mi přijde, že jinak tady někteří nejsou schopni vnímat/pochopit co píšu

Anonym (Ironman): nevím kolik ti je, ale DŮRAZNĚ ti doporučuju COMING OUT neuspěchat. COMING OUT není povinnost, tvým rodičům (a okolí) do tvý orientace NIC NENÍ. MUSÍ TĚ RESPEKTOVAT JAKO TEBE A TY JIM VYJADŘOVAT ÚCTU JAKO RODIČŮM, NIC VÍC NIC MÍŇ.... znám totiž spoustu milejch klučíků, co měli vynikající prospěch a mysleli, že maj inteligentní a rozumný rodiče a ejhle nemaj.... a jsou bezdomovci
COMING OUT je na dobu, až budeš mít nějký zázemí a až se budeš cítit, že jim to musíš říct (řekl bych první vážný vztah,ovšem ne 3 měsíce jak si tady myslí -NÁCTKY, řek jsem VÁŽNÝ vztah)
znovu, nevím kolik ti je, ale určitě už rodičům nelozíš do ložnice a nenech je OBRAZNĚ dělat to samý tobě.... není to je jejich byznys. vyjadřovat vděk a úctu, pokud se staraj jak maj, to každopádně...
no a zkusil bych to třeba napřed s klukem a pak s holkou (nebo obráceně) a uvidíš... doufejme aspoň jedno z toho bude fungovat ;-)
ha ha ha
30. 01. 2015 v 07:46Off-line hammerkill  (30/-/-)
Nerev bo ti dám kktom po hube
30. 01. 2015 v 14:54Off-line BussterX  (103/130/150)
Náhodou bejt řidičem kamionu je hezká práce, a poctivej způsob jak si vydělat, na tom není nic k smíchu... akorát teda nechápu na co člověk vystuduje za nemalý státní peníze dvě vysoký školy v česku (slovy esthetiqua v zamrdaným česku) aby poté brázdil v kamionu silnice v irsku : ))
30. 01. 2015 v 15:08Off-line takypedro  (43/171/73)
Najdi si teda holku a pichej ji do análu a uvidíš, co se ti bude líbit vic..;-) ;-)
30. 01. 2015 v 15:54Off-line esthetique  (41/-/-)
Akutol: a tvým životním úspěchem je co? profil bez fotky na nakluky.cz?!?
no tos to dotáh PODSTANĚ DÁL NEŽ JÁ, BLAHOPŘEJEME, HA HA HA HA!!!!
30. 01. 2015 v 15:56Off-line esthetique  (41/-/-)
BussterX : jistě a těch krásnejch kluků po celý Evropě, co jsou ochotný něco podniknout, ne jako v česku, HA HA HA HA
30. 01. 2015 v 15:57On-line Centaur  (43/177/-)
Esthetique : co podniknout ?
30. 01. 2015 v 16:00Off-line esthetique  (41/-/-)
BussterX: česko se ke mě I PŘES DOSAŽENÉ VZDĚLÁNÍ A KVALIFIKACI CHOVÁ JAK BYCH BYL NĚJAKEJ PÓVL.... a proto i já se na oplátku chovám k česku jako zamrdaný, zapeachovaný, zajebaný, z*****ý zemi, protože česko je ZAMRDANÁ, ZAPEACHOVANÁ, ZAJEBANÁ, ZASRANÁ země...
doufám už si rozumíme
30. 01. 2015 v 16:04Off-line esthetique  (41/-/-)
Centaur: to je úplně jedno, od návštěvy nejbližšího gay klubu, večeře v mekkáči nebo kávy v kavárně až po večeři v kamiónu, kávu v kamiónu nebo sex v kamiónu....
takže tak
30. 01. 2015 v 16:08On-line Centaur  (43/177/-)
Esthetique : To je docela stereotip na tohle tady taky seženeš lidi , vždyt Česko je tím proslulý že Češi rádi jedí a pijí a chodí do buzinců. Na ten sex taky seženeš každýho jednoduššího Čecha i zadanýho :-)
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload