Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Nevěra mezi homosexuály

01. 02. 2013 v 02:13Off-line Anonym
Dneska sem na různých seznamkách potkal mnoho zajímavých lidí(nebudu jmenovat) pátrál sem tak trochu na googlu a dočetl jsem se že U Homosexuálu je dost velká nevěra,dokonce mi to hodně lidí napsalo třeba že jsou dva muži spolu 8 let a jsou si nevěrní. Homosexuálové podvání muže s jinejma,i když spolu měli snatek atd.....Mě to docela mrzí,protože skoro každýmu jde jenom o velikosti penisu a hlavně FIT tělo a nic dalšího není důležité.Takže mým osudem je celej život s*****it,dřív nebo později se nakazit HIV virem a umřít?
Nebo mi to vysvětlete nechápu to.
Láme mi to srdce,kolik lidí mi dokáže takhle ublížit....
01. 02. 2013 v 06:18On-line Richard33  (44/185/80)
Vítej v reálném životě.
Souhlasím - 15   •  Nesouhlasím - 5  Nahlásit
01. 02. 2013 v 09:09Off-line toso0077  (31/180/-)
Každý má iné skúsenosti... zažil som neveru ale nie z mojej strany... ja som verný... len tá druhá strana sa nevedela ovladať... Teraz som s partnerom necelého pol roka a áno aj tu bola zažitá nevera ,nie v podobe sexu ale vášnivého bozkanie ked som ja bol na inej kacii so školou..., ON si potom uvedomil akú hovadinu urobil... a do teraz si to vyčíta... pointa? Nesuď Gaya podla štatistiky ! riaď sa inštinktom a srdcom
Souhlasím - 9   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
01. 02. 2013 v 11:06Off-line JarodShadowsong  (23/-/-)
Je pravda, že u homosexuálů je ta míra promiskuity asi větší. A jediným důvodem, že se to tak "ví", je podle mě jen to, že se o tom více mluví. Je spousta gayů, kteří jsou dlouho spolu, bez zahýbání, ale takoví většinou nemají ani profil na seznamce a když mají, tak jen na pokec. Protože nic nehledají, tak se o nich samozřejmě i méně ví, než o těch, kteří troubí do světa, že chcou mrd. Ty stránky se k tomu vyloženě vybízejí. Buď hledáš partnera nebo sex nebo oboje. Ale myslíš, že heteráci si na diskotéky chodí zatancovat? :D
Závěrem: Ne, nemusíš žít život stylem "propíchat se k HIV a umřít". Já to třeba nemám v plánu. Jenom musíš chvíli hledat, než najdeš k sobě někoho, kdo to vidí stejně. ;)
Souhlasím - 6   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
01. 02. 2013 v 11:15Off-line kapov6  (38/182/65)
Nevera je vcelku bezna u homosexualu. S tim nelze nic jineho nez souhlasit, ale to stejne plati o hetero parech. Staci se porozhlednout a uvedomit si ze muz je od prirody neverny ;). Ja s p***elem jsme to vyresili jednoduse. Mame uzavreny vztah, ale cas od casu si doprejeme trojku nebo ctverku kdyz se najde ten spravnej chlap/par, coz neni zrovna casto, ale chapu ze to taky neni pro kazdeho. 7 let spolu a porad jedem dal :)
01. 02. 2013 v 11:19Off-line kapov6  (38/182/65)
A o tom pro***ani se k HIV- Samozrejme jedna z nejhorsich nemoci a neradno ji podcenovat, ale snad kdyz spim s nekym koho neznam tak nebudu spat bez kondomu a budu pri vedomi. To uz je snad dneska samozrejmosti
01. 02. 2013 v 11:58Off-line Mikkky  (35/185/95)
Já sám neměl s věrností nikdy nejmenší problém, záleží na tom, jaké jsou tvé prio***y, já umím být věrný a totéž požaduji od protějšku, někomu to může klapat i když si nejsou 100% věrní, myslím, že každý by si měl vztah nastavit podle sebe. Hodně kluků by si mělo uvědomit, že v 50 nebudeme všichni sexy,ale ti z nás, co si cení věrnosti třeba budou mít v 50 přítele a ti ostatní jen vzpomínky na pro***ané noci... jak si kdo ustele, tak si lehne :)
01. 02. 2013 v 12:53Off-line Tien213  (42/-/-)
Je to smutne. bud pockas do 50ky kym aids rizikovych jedincov vybije do posledneho alebo asi len skusanie. ak su obaja fin. zabespeceny, obaja maju vlastny byt ale ziju spolocne v jednej domacnosti tak vedia kedy sa vracaju z prace a su spolu denne, tam moze byt dovera. vo vztahu na dialku je podla mna istota nulova. som zial pesimista aj ked nechcem byt.
01. 02. 2013 v 15:13Off-line Anonym
Jo tak to jo,takže budu čekat pomalu do důchodu,bez nikoho a ohlížet se na ostatní jak si užívají život z někým.......mno to nejsou zrovna odpovědi jaké jse chtěl vidět,ale dobře no,jsem sklamanej nejenom na sebe ale pomalu na všechny....
01. 02. 2013 v 15:46Off-line Rover  (37/189/73)
Já bych to neviděl tak černě jako tady kolegové. Myslim, že není až takový problém si najít někoho (nebo se nechat najít někým), kdo bude věrný. My si třeba s přítelem řekli, že zálety budem tolerovat, ale jsme spolu skoro čtyři roky a nikdy k žádný nevěře nedošlo a myslím si, že ani nedojde. A není to tím, že bychom snad nebyli atraktivní :P
01. 02. 2013 v 17:15Off-line SinnerX  (33/183/84)
Každej sám musí vědět nejlíp, co chce. Nevěry cizích lidí (jak homo tak hetero) fakt neřeším, jednak mi do toho nic není a stejně bych to nevyřešil.
02. 02. 2013 v 05:35Off-line somerone  (36/180/80)
Kluku kolik ti je, dostaneš metal za to, že jsi na to přišel jaká většina buzen ve skutečnosti je ;)
Sex - 70% vztahu a další povrchní věci jako FIT tělo (pokud ho nemáš, máš to s výběrem hodně zúžený, protože první koukaj kluci na to, co máš pod tričkem), ten zbytek je snad o nějakých citech a porozumění, případně společných zájmech.

Pokud se budeš chránit a zodpovědně s*****it, HIV nedostaneš! Ale stejně na něco umřeš jednou :D

Btw. dlouhodobější vztah není ani tak o sexu, jako společném zázemí a zvyklosti na toho druhýho, toleranci, kde se nedá stavět vztah na sexu, láska mezi gayi je přechodná, často sobecká bez úcty, proto ta nevěra. Hold samec - dobyvatel.
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
02. 02. 2013 v 05:41Off-line somerone  (36/180/80)
Některým komentům se musí člověk smát. Zřejmě je tu spousta idealistů, ještě že jsem pevně nohama na zemi! Jinak když má někdo profil na seznamce a hledá pokec, tak je to jenom zástěrka, kdyby na to přišel přítel, ale v podstatě to tam mají jako nástroj k občasnému úletu a aby nebyli úplně izolováni od světa buzen. Miluju zvlášť ty bez fotky s kolonkou "mám vážný vztah". Jako by hlásal: přítel o tom neví, jsem tu inkognito.)
Souhlasím - 6   •  Nesouhlasím - 5  Nahlásit
02. 02. 2013 v 12:14Off-line Ligerisek  (36/172/62)
Nevim co řešíš, heteráci sou úplně stejní. Kdyby ne, tak prostitutky by neměli žádnou práci, u gayů se o tom prostě lenom víc mluví to je všechno.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
02. 02. 2013 v 12:40Off-line Ligerisek  (36/172/62)
Rover: Jo seš atraktivní, kdybys nebyl zadanej šel bych do tebe :)

a somerone: Ty si k***t, kdybych si někoho našel, tak si přece nebudu rušit profily na seznamkách, ale změnim to lenom na, přátelství, pokec. To že bych si někoho našel přece neznamená, že se úplně izoluju od ostatníc teploušů. A občasnej úlet, kterej by byl lenom o sexu, ale partnerovo srdce by patřilo mě bych byl schopnej tolerovat. Takový to "Jó občas si štrejchnout jinde, ale bez toho partnera žít nejde :(".
03. 02. 2013 v 03:37Off-line somerone  (36/180/80)
Ligerisek: díky takovým jako jsi ty se jeden může bát jít do vztahu;)

BreakingDawn: známe jak to je, kamarád taky rád, aneb co oči nevidí, to srdce nebolí, chtěl bych vidět holky, jak by se dívaly na svý kluky, co chodí s kamarádkama pařit;)
100% jistota je jenom ve smrti, seš ještě příliš nevyzrálej a nezkušenej, zdá se... S takovou naivitou bych se moc do ničeho nehrnul!
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
03. 02. 2013 v 18:29Off-line Anonym
Vidím že každý má na to jinej názor.
Já se třeba setkal s případem,kdy mi psal hoch co má manželku,3 děti a chtěl se se mnou vyspat,to sem mu odkejvl že ne,další homosexuál 33 let o dva roky jeho starší milenec, je s ním 5 let,ano zas tak dlouho to není,ale u těch dvou je to vážný vztah a přesto je schopnej ho podvést a chrápat s jinejma chlapama,nebo sem dokonce i viděl jeden pár homosexuálu který jsou si "prej věrní" a hledají někoho do trojky?To mi docela příde na hlavu....
Dyt je mi sakra terpve 16,no za měsíc 17!!
a už sem toho viděl víc než dost,
Já si představuju život s partnerem,beztarostný,žádná nevěra!!A hlavně aby jsme sme se oba milovali atd..
Ale když to vidím jak to doopravdy funguje,nevim,nevim
Začínám se bát jak to bude v budoucnu až mi bude třeba 30
03. 02. 2013 v 18:34Off-line Anonym
Času na to mužu mít dost,ale ten čas tu nebude se mnou čekat.
03. 02. 2013 v 18:35Off-line Bery  (30/-/-)
Anonym: Každý není takový, ale těžko narazíš na někoho věrného a vhodného pro vztah na seznamkách, kde jde prakticky jen o sex. A když už narazíš, bude nejspíš zadaný, překvapivě.
03. 02. 2013 v 18:41Off-line Anonym
Asi máš pradu,nejspíš nikdy nebudu mít takový štěstí,vlastně nevím proč sem chodím...
03. 02. 2013 v 18:51Off-line Bery  (30/-/-)
Anonym: A to já bych třeba zase nedělal. Asi od toho čekáš zbytečně moc, prostě jen nehledej nikoho rovnou na vztah, kamarádi se vždy hodí a kdo ví, třeba z toho časem vznikne víc. ;)
03. 02. 2013 v 19:00Off-line Stepanekk  (58/172/75)
Ahoj Travasi, tak ti řeknu, že stejný problém řeším i já, a to jsem fakt už starší.
Somerone má pravdu v jednom: je to buzní svět.
Pravdu, podle mě, nemá v tom, že pochybuje o tom, že to není možné.
Já vztah měl, měl pár let, tak vím, že to možné je.
Pro mě byl vztah hodně o tom všem kolem, co není sex.
Jasně, sex mám rád. Ale není pro mě prio***a.
Prio***a byla pro mě vidět ty modrošedé oči se ráno vedle mě probouzet a vidět je večer u mě usínat.
Ten čas mezi tím probouzením a usínáním, to bylo to, proč mě ten vztah naplňoval, to bylo to, proč to skutečný vztah byl.
Pokud si najdu kluka, chci zase toto zažít. Abychom sex měli jako zpestření našeho vztahu a žili pro sebe vším tím pěkným kolem.
A nevěru bych taky neakceptoval.
Držím palce, ať vybereš kluka pro sebe dobře.
A neztrácej naději.
06. 02. 2013 v 19:23Off-line Anonym
Zjistil sem že je to jenom pouze o sexu,samá faleš,přetvářka,nic jako láska mezi dvěma muži neexistuje.Akorád čím dál víc zjistuju že všichni stojí za prd,sám nejsem dokonalej ale aspon se snažím ,a co dělaj ostatní?Kašlou na všechno a nic je nezajmá.Slovo "láska" je od ted pro mě jenom pouhé slovo,a a nějaký štastný konec zřejmě taky neexistuje,to se mám kvůli ostatním přetrhnout aby mi byl někdo věrný?Nebo se o mě zajímal?Nic..nikdo mě tu zřejmě asi dost jasně nepochopil.........
06. 02. 2013 v 19:26On-line Richard33  (44/185/80)
Neber to tak černě, láska existuje, zamiloval jsem se 3x, většinou do kluků kde bych to vůbec nečekal :-).

Nicméně u některých kluků mi přijde, že partner je od toho, aby se s ním zacházelo jak se špinavým hadrem a obyčejná návštěva má doma víc práv než on.
06. 02. 2013 v 19:30Off-line Anonym
Ty třeba jo,já ne a nechci ani vědět co bude dál,nenávidím svojí orientaci,a ten kdo říká že je lepší být GAY tak je blázen...
06. 02. 2013 v 19:33On-line Richard33  (44/185/80)
To nezměníš jak účes, smůla. Co máš, s tím pracuj.
06. 02. 2013 v 19:34Off-line Anonym
J bohužel,už ted v 16 cti vím jak život je krutý...
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
06. 02. 2013 v 19:34Off-line Anonym
Bez budoucnosti
06. 02. 2013 v 19:42On-line Richard33  (44/185/80)
Brečíš brzo, až to zažiješ na vlastní kůži, tak nadávej :-)
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
06. 02. 2013 v 19:45Off-line Stepanekk  (58/172/75)
Travasi, jestli je ti 16, máš celý život před sebou a nerezignuj na hodnoty, které zjevně uznáváš.
Máš spoustu času na to, abys našel kluka, kterého hledáš.
Nejsou to kecy, věř v to, hledej, vybírej dobře, nelez do postele s nimi brzo.
Časem svého kluka podle tvých představ najdeš.
Uvidíš. Pak mi napiš...
06. 02. 2013 v 20:13Off-line Ligerisek  (36/172/62)
Travas: naprosto tě chápu, v tvim věku sem to cítil stejně, ale ty máš výhodu, že žiješ o 9let později než já a máš počítač a internet, což já neměl, takže máš mnohem větší naději :)
06. 02. 2013 v 21:01Off-line Bery  (30/-/-)
Travasi, moc to hrotíš. Někomu holt to, že věrnost a vztahy jsou fajn, dojde až později, holt máš smůlu, že chceš něco, co kolem tebe nikdo nechce. Ono to přijde, jen musíš buď pečlivě hledat nebo počkat.
06. 02. 2013 v 21:09On-line Richard33  (44/185/80)
Bery: říká se, že ta hranice kdy se kluk přestává k***it a začíná myslet vztahově je obvykle 25 let.
06. 02. 2013 v 21:10Off-line Bery  (30/-/-)
Richard33: Což ale neznamená, že to platí pro každého. ;)
06. 02. 2013 v 21:16On-line Richard33  (44/185/80)
Bery: Samozřejmě. Vyjímky budou, ale budou to pořád vyjímky :-)
06. 02. 2013 v 23:31Off-line Stepanekk  (58/172/75)
Travasi, nevěř pochybovačům. Jdi si za svým. Pár kluků je, co chtějí pěkný věrný vztah.
07. 02. 2013 v 08:37Off-line Bery  (30/-/-)
Somerone: Neříkám, že tak dlouhý čekání někomu přeju, ale snad si toho kluka bude potom víc vážit a nebude vymýšlet blbosti. ;)
07. 02. 2013 v 08:53On-line Richard33  (44/185/80)
Bery: Jako třeba končit vztah, když nezačne nosit rifle? :-D
07. 02. 2013 v 09:01Off-line Bery  (30/-/-)
Richard33: S někým, kdo má rozkrok u kolen, radši ani nic nezačínat. :D Vtípek samozřetelně, měl jsem na mysli, že každý má svoje chyby, takže by všichni měli začít u sebe, než začnou něco vyčítat druhým. :) Ale pochopitelně těma blbostma jsem myslel i nevěru a všechny ty záležitosti, kterým se dá předejít. ;)
07. 02. 2013 v 10:59Off-line Betonica  (39/191/93)
Myslim, ze jsi narazil na spatny clanek. Jeho autor si asi nekde neco precetl a pak vytvoril pamflet, ktery byl plny zobecnenych a generalizovanych "pravd".

Abychom pochopili zvysenou pravdepodobnost nevery u homo vztahu, je treba zamyslet se nad homo vztahem jako takovym. Cim se lisi od hetero vztahu, kde jsou jeho uskali, atd... A to je prave ono. Homo vztahy jsou obecne mnohem nachylnejsi ke korozi a mimoparovym aktivitam. Je to dano tim, ze gayove zpravidla nemaji zavazky ke svym potomkum, coz jim dava mnohem vetsi moznosti, a to nejen financni. Tedy zatimco ctyricatnik hetero vydelava na svoje deti, domu prijde proto, aby pomohl zene a pri chvilce klidu, ktera je vzacna, si se svoji zenou uzil intimity nebo udelal vylet, gay ve stejnem veku prijde domu a ma cely vecer jen pro sebe. Proto se muze gay zacit driv "nudit" a zacit byt ubijen stereotypem. A pak zalezi na kazdem z nas, jak se s takovou situaci popereme. Nekdo ji resi tak, ze si najde dalsi pratele nebo novou zalibi, nekdo hold sousta extraligu...

Takze si nemyslim, ze by obecne gay=nevernik. Plati ale, ze je treba vybrat takoveho partnera, ktery ma dlouhodobe v hlave jasno, ma svoje zaliby... Jinymi slovy cloveka, ktery umi byt i sam a nepotrebuje "spolecnost" za kazdou cenu.
07. 02. 2013 v 11:38Off-line Rover  (37/189/73)
Wow, tleskám.
07. 02. 2013 v 11:46Off-line Betonica  (39/191/93)
@Rover: Dekuji ;-)
09. 02. 2013 v 21:18Off-line Anonym
Někdo takovej není,prostě je mi to už ukradený,mezi Homosexuálama neexistuje láska.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
09. 02. 2013 v 21:45Off-line Ligerisek  (36/172/62)
Travas: chápu tě, mě zklamal aj ten nejposlednější kluk od kterýho bych to čekal...
09. 02. 2013 v 22:35Off-line ThomPrag  (45/180/76)
Láska mezi gayema existuje. Otázka síly a výdrže je ale jiná věc.
10. 02. 2013 v 15:07Off-line Stepanekk  (58/172/75)
Travasi, Travasi.... je ti 16 a už rezignuješ na lásku.
Proč je ti příjemnější věřit tomu, že láska mezi gay kluky není, než vydržet a přesvědčit se, že láska mezi gay kluky je?
Víš, ono je vždy pohodlnější jít tou snažší cestou.
Ale až se za pár let ohlídneš, zeptáš se sám sebe, jakouže cestu jsis tenkrát, zamlada, měl zvolit, určitě bys vybral tu těžší.
Protože až ti bude třeba 30, budeš mít na tom svém stromě stovky žvýkaček...
Ale pár lásek je lepších, než tisíce žvýkaček.
Věř mi.
11. 02. 2013 v 12:32Off-line Betonica  (39/191/93)
@Stepanekk: Moc krasny, velmi pravdivy!
11. 02. 2013 v 13:30Off-line zentaiguy1  (31/180/61)
Nevýhoda vztahu dvou gayů je, že spolu žijou dva CHLAPI. A to plodí nepříjemnosti:D Hlavu vzhůru, třeba zrovna Ty budeš mít štěstí na "věru", stejně jako mnoho dalších ;-)
11. 02. 2013 v 15:10Off-line Betonica  (39/191/93)
@zentaiguy1: Vernost neni myslim uplne o stesti. Asi je treba, mit v sobe kus rodinnyho instinktu a pud zachovavat vernost prirozene, ale ani super verny clovek, ktery strada a je nespokojeny, nemuze dlouhodobe zit frustrovany. Od takove frustrace je uz jen kousek k deprivaci a pak staci malo... Jeden hezkej kluk, par panaku a je to. Myslim, ze vernost je neco jako strom vztahu. Je treba se pravidelne starat, chodit kazdy den zalevat, sem tam odlehcit vetvim od starych vyhonku, a tak dale. A strom tak muze silit a silit az po nekolika letech poskytne svym majitelum stin, kam se v lete muzou schovat pred palicim sluncem. Vsecko ostatni je podle meho nazoru pseudovztah s pseudovernosti.
11. 02. 2013 v 22:23Off-line 13LETKLUK  (26/164/47)
Ja jsem teda takovej- nechci se na nikoho vazat a pak řešit nevěru nebo tak něco...
12. 02. 2013 v 15:11Off-line Betonica  (39/191/93)
@13LETKLUK: V patnacti mas narok nechtit se vazat... Clovek se totiz nenarodi jako partner. Partnerem se clovek stava.
12. 02. 2013 v 19:09Off-line Stepanekk  (58/172/75)
Travasi, pokud toto ještě občas čteš, povšimni si, co Betonica píše. Povšimni si slova "rodinný".
Ano, vše je totiž o tom, že když člověk zažil fungující rodinu, nebo jí chce zažít, třeba takto malou, jen ve dvou, v tom je to kouzlo, ta moc.
Je to o tom, jestli hrát hru na jakýsi vztah dvou kluků, nebo ten vztah skutečně žít, jako malá rodina. A udělat také pro to něco.
Mě, když opustil kluk, řekl jsem mu, že mi (nám) rozbil moji (naši) malou rodinu.
On to pochopí až časem, co já tím myslel.
Ty máš možnost o tom přemýšlet, když budeš volit, se kterým klukem do vztahu jít.
Bojuj o tu svoji budoucí malou rodinu.
Protože ta malá rodina, ta rodina jen ve dvou, to je veliký poklad.
Až ho budeš mít, poznáš, že stálo za to si na kluka "do malé rodiny" počkat.
Držím palce. Nevzdávej to!
13. 02. 2013 v 20:03Off-line Anonym
:O

Mě ještě nikdo nikdy nemiloval,nikoho jsem nikdy neměl a proto mám právo se takhle drze vyjadřovat,nikomu nejsem dost dobrej,dokonce sem si všiml že na seznamkách mě každej jen ignoruje když mu napíšu třeba jenom Ahoj,pomalu mě ještě pošle někam,tak co jako, kde dělám chybu?A to se budu mít v životě dobře?Rodinu nikdy mít nebudu,protože 90 procent Gay je zevnitř zkažených,nemají žádný srdce.A hlavně mi nepište že mám spousta času si někoho najít,ten čas tu taky nebude navždy,ano vidím to černě,když se podívám že každej druhej je tu s***ě tak přece nebudu psát že to bude dobrý.
O taky o tom něco vím.
13. 02. 2013 v 20:09Off-line Bery  (30/-/-)
Já upřímně nechápu, co od nás očekáváš... Byl jsem na tom dost podobně, akorát mě dva kluci vodili za nos a pak odkopli. Jeden po skoro roce přišel s prosíkem, že se mnou chce být. Ale tím, že se začneš na všechny urážet, nic nevyřešíš. Proč asi myslíš, že nemůžeš najít nikoho na vztah? Jsou, přesně jako ty, naprosto znechucení stavem na seznamkách. Tím, že začneš ubližovat ostatním, už tuplem nic nevyřešíš... Měl by si spíš jít mezi lidi, zkusit se s někým seznámit, i když jsou třeba zadaní nebo chtějí jen sex, nejspíš budou mít spoustu známých a mezi nima třeba objevíš někoho vhodného. ;)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
13. 02. 2013 v 20:15Off-line Anonym
J to zkoušim se s někým sejít,zatím samej d***l co mě vodí za nos a bojí se pomalu promluvit i do telefonu,jednou to dopadlo tak že nepřišel a kvůli němu sem musel jít ve jedenáct v noci pěšky přes 6 kilometrů domu,protože mi nic nejelo,a pak už se mi radši neozval.
13. 02. 2013 v 20:24Off-line Bery  (30/-/-)
Takové náhodné schůzky jsou vždycky risk, ale nic ti nezaručí, že ten kluk si prostě najednou neusmyslí, že tě nechá, i když se třeba nějakou dobu vídáte. ;) Dej tomu čas, však s každým nemusíš hned chodit, najdi si nějakého dobrého kamaráda, se kterým si budeš rozumět, piš si s ním, pokud budete mít pořád co řešit, i když to budou blbosti, sejděte a uvidíte, třeba z toho bude něco víc. Ale tím, že se budeš honit za vztahem, vůbec ničeho nedosáhneš. Věř mi, mám to ozkoušené. ;)
13. 02. 2013 v 20:26Off-line Anonym
Já si s nikým nerozumim,mě si člověk pomalu ani nevšimne,takže co,dopředu vím co a jak bude
13. 02. 2013 v 20:28Off-line Bery  (30/-/-)
Nemáš tady fotku, nemůžu posoudit, jestli je to vzhledem. Pokud tomu tak je, musíš upoutat něčím jiným. Něco zajímavého se nauč, pro něco se nadchni, buď nějakým způsobem osobitej, prostě musíš něčím upoutat pozornost.
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
13. 02. 2013 v 20:29Off-line Ligerisek  (36/172/62)
Travas: jak sem napsal chápu tě; tak jestli by sis chtěl promluvit s někým, kdo to cítí stejně jako Ty napiš :)
13. 02. 2013 v 20:34Off-line Ligerisek  (36/172/62)
Já taky potřebuju aspoň někoho, s kým bych si mohl společně zanadávat na kluky ;D
13. 02. 2013 v 21:15Off-line JarodShadowsong  (23/-/-)
Kdo ví, co se z takového nadávání může vyvinout, že? :) :P
Já bych to opravdu neviděl tak černě... Já chápu, že spatná zkušenost odrazuje. Ale když jsem si někým nebyl jistý, tak jsem si s ním ani nic nedomluvil ani nic neslíbil.
Ale mám jen pozitivní zkušenosti. Kdykoli jsem se s někým domluvil na setkání, tak taky přišel. Bývalý přítel dokonce přijel až za mnou. A se současným přítelem jsme se taky domluvili, setkali se a věděli jsme, že určitě chceme znova.
Já jsem sice ke všem velmi k***ický, ale to neznamená, že stále nemám víru v lidi. Mějte ji taky ;)
13. 02. 2013 v 21:58Off-line Ligerisek  (36/172/62)
Nenapsal mi... a JarodShadowsong asi sotva nejsme v pohádce, kde to nakonec skončí dobře, aspoň né pro mě, z mojí zkušenosti...
13. 02. 2013 v 23:19Off-line JarodShadowsong  (23/-/-)
Protože nic není zadarmo. Každému úspěchu, jak životnímu, tak profesnímu, se musí něco obětovat, ať už je to snaha, čas, nebo peníze... A když do všeho jdeš s přístupem "to nevyjde" a neděláš to tak, jak můžeš, tak je jasné, že to nemusí dopadnout dobře.
Ale to jsou jednoduché životní principy, které může pochopit úplně každý. Tak proč se jimi neřídit?
13. 02. 2013 v 23:25Off-line ThomPrag  (45/180/76)
Je to opravdu jen o té trpělivosti. Nic není hned. A jestli 16 letý kluk píše, že už na všechno kašle, tak to je jen projev nevyzrálosti. Ono mu jednou dojde, jak moc byl naivní. Tady nezbývá, než mu přát, aby to nezjistil až někdy v 50 ;-)
19. 02. 2013 v 16:32Off-line Anonym
Nejsem naivní,píšu jenom zlatou pravdu,všichni jsou stejní,jen jak vypadá člověk na venek,přesně kvůli "vám" se mi nic nelíbí,protože všechno tu stojí za nic
20. 02. 2013 v 05:00Off-line somerone  (36/180/80)
Bery, mluvíš k tématu moc strojeně!
JarodShadowsong, měl jsi štěstí, ale před tvými názory smekám.
20. 02. 2013 v 14:40Off-line Bery  (30/-/-)
Somerone: A co s tím mám dle tebe dělat? Prostě tak někdy píšu, nikdo tě nenutí to číst.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload