Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Kolik knížek jste přečetli?

01. 02. 2015 v 10:28Off-line Anonym
Kolik knížek jste přečetli? A jakých? Kdo z vás čte nejvíc?
01. 02. 2015 v 13:33Off-line esthetique  (41/-/-)
Je to ostuda, jak málo lidi čtou, přiznávám se bez mučení, k tomudle jo, (k orientaci ne, ha ha ha ha, to není co přiznávat)
čtu časopisy a noviny, delší věci mi dělaj problém, čet jsem "neautorizované" životopisy Oliviera Toscaniho a Michaela O´Learyho v originálech (tedy italsky, anglicky), protože to jsou borci a zajímalo mě to...
už vidím Galilea a Busstera jak zběsile googlujou, ha h aha ha ha
01. 02. 2015 v 14:24On-line klucinek  (33/176/75)
Krom odborný literatury a schemat nečtu skoro nic...teď teda čtu korán....
01. 02. 2015 v 16:39Off-line numberfour  (26/187/-)
Počítají se i datasheety:D, pokud ano tka to bude veliké číslo:), číst mě baví ale musím se k tomu dokopat
01. 02. 2015 v 17:57Off-line Lollo  (29/-/-)
Stovky... Vždy mám pri sebe nejakú knihu, ktorú otvorím zakaždým, keď musím trochu čakať. Ja však ani nevidím veľké plus v tom koľko, skôr v tom čo. Mám rád fantasy. Aj keď skutočne dobrého fantasy je veľmi málo. Taktiež ruská literatúra je úchvatná. No nepohrdnem ani filozofiou, Kant, Schopenhauer. Čítam ale aj rôzne báje, dejiny, náučné, životopisné... odborné. Čítam všetko... :)
01. 02. 2015 v 19:18Off-line physikus1210  (25/-/-)
Moc ne :) radši píšu než čtu ;)
02. 02. 2015 v 10:41On-line igy  (38/173/81)
Stovky. Nejvíc fantasy a scifi a prokládám to naučnými.
Dřív jsem četl pořád. V současné době mě to vždy po dvou až čtyřech knížkách předstane bavit, takže se mi střídají několika týdenní cykly kdy a. hodně čtu - b. hodně koukám na seriály či filmy - c. hodně hraju hry. A tak pořád dokola :)
02. 02. 2015 v 12:36Off-line onlip  (61/180/84)
Za studií přes 300 ročně, teď zhruba 50 za rok - nepočítaje v to odbornou literaturu. Čtu všechno, co mě zaujme v recenzích, doháním neznalost některých starších titulů, objevuju pro sebe polskou literaturu min. století, samozřejmě jsem vždycky rád, když narazím na dobrý text s gay motivy.
I můj otec čte v 85 letech přes deset knih ročně - a čte je nahlas, protože matka na to už nevidí.
02. 02. 2015 v 12:48Off-line galileolevi  (51/187/82)
No tak já čtu od malička.
Jako první byla kniha, Kvak a Žbluňk jsou kamarádi. Bylo o dvou žabácích, co si nejdřív lezli na nervy, ale pak se skamarádili a tropili hlouposti. Mohu doporučit. :D
Pak jsem zkoušel číst od A.E. Pooa Jámu a kyvadlo. Ale to jsem nedočetl, děsně jsem se bál. Hrozná kniha!
Taky jsem četl Čachtickou paní. To se mi moc líbilo. Dramatické, ale i zamilované a dobrodružné.
Zkoušel jsem číst Bibli, ale je to hrozná nuda. Hlavně starý zákon. Moc jmen, to se nedá zapamatovat. To bylo pořád: Pepík je syn, Josefa a to je potomek Břéti, jehož otec byl ... a takhle na celou stránku.
No a jinak klasiku, Doktor od jezera hrochů, Saturnin, Jak jsem vyhrál válku. Jo a pak taky knížku Karla Krila. To jsou básničky, ale až asi na dvě, jsem to znal v podobě hudebních textů.
Zvláštní, skoro jsem nečetl, ale umím o tom hodně napsat. :D
Ale na internetu jsou rozbory skoro všech knih, včetně stručného obsahu. Ke zkouškám to stačí. :)
02. 02. 2015 v 13:11Off-line galileolevi  (51/187/82)
No a stou Biblí se pojí takový příběh.
Četl jsem ji v 19. Jednou jsme zdrhl s klukama z roty do hospody a když jsme se vraceli, přes plot zpátky vyhmátl nás dévéťák. Takže ráno jsme měli rande s velitelem roty a ten usoudil, že opuštění posádky, v době bojového rozdělení, je třeba odměnit několika dny vězení. Nemaje zlí úmysl, jsem položil otázku, jestli si tu Bibli můžu číst i v base.
Kluci bouchli smíchy a plukovníkovi tedy jen cukali koutky.
Pak se nechápavě zeptal, co to jsem za vojáka a poslal nás všechny, cituji jeho slova, "Děte do p***le vy magoři".
Ale v každém případě, Bible má sílu. Do basy jsme nešli.
02. 02. 2015 v 16:06Off-line onlip  (61/180/84)
Galileolevi: Já jsem reálně začínal na Kocouru Modroočkovi, vzpomněl jsem si, jak nám ho ve školce četli před poledním spánkem. Ta knížka mě na doživotí strhla ke čtení. Ale když jdu hloub, bylo to leporelo O veselé mašince. To je zase nepřímý vzkaz pro klucinka, ten by ji měl mít jako výchozí položku v odborné literatuře.
02. 02. 2015 v 16:17Off-line nadyk  (21/177/65)
Hooodně moc
02. 02. 2015 v 16:55Off-line Shinobi  (26/174/67)
Čtu hodně a rád. Teď jsem se zrovna dostal k Padesáti odstínům svobody (poslední z trilogie: Padesát odstínů) a vřele doporučuji. Jinak čtu tak nějak všechno od sci-fi přes romantiku až po horor či pohádky :)
02. 02. 2015 v 17:19Off-line Vocko  (29/180/-)
Nepočítám, ale moooooc a další přibývají :-D
02. 02. 2015 v 19:52Off-line galileolevi  (51/187/82)
Onlip: No jo, ty čteš první ligu. To, co jsem vyjmenoval je vše, co jsem přečetl. Jinak jsem se připravoval ke zkouškám z internetu. :)
Dělal jsem školu nedávno.
03. 02. 2015 v 20:39Off-line onlip  (61/180/84)
Galileolevi: Myslím, že rozumíš, že mi nikdy nešlo o účast v jakékoli lize. To, že víc čtu, je možná důsledkem dohánění něčeho, co hledám v životě. Když jsem říkal svému vlídnému letitému středoškolskému češtinářovi, co čtu, řekl mi: Časem přijdeš na to, že stačí číst jednu knihu.
03. 02. 2015 v 21:11Off-line galileolevi  (51/187/82)
Onlip: Jednu knihu říkal?
Tak to jsem jeho člověk. :)
Se mi zvedlo sebevědomí. :D
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload