Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Otázka pro aktivy

02. 02. 2015 v 20:48Off-line Anonym
Jak mic vám záleží na velikosti vašeho pasiva? Je vám jedno jak ho má velkýho x malýho. Nebo chcete nutně velký? :) :)
02. 02. 2015 v 21:45Off-line esthetique  (41/-/-)
Přesně. velikostí průměrný, tvarem musí být luxusní, to už jsem vysvětloval jinde
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 7  Nahlásit
02. 02. 2015 v 21:47Off-line esthetique  (41/-/-)
Jo a taky nesmí mít extrémně těsnou dírku, do který se nedá dostat. to je frustrující :-)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 10  Nahlásit
03. 02. 2015 v 07:58Off-line galileolevi  (51/187/82)
Mám jen jednu opravdovou zkušenost.
Ale u "mého pasiva", technicky vzato spíš pasivky, mě nikdy nenapadlo řešit nějaké velikostní parametry. Hezky se s ní povídalo a měla krásný úsměv.
Povídali jsme si a koukali na sebe častěji, než s*****ili.
Pokud jsme spolu byli večer 6 hodin a z toho se 2 hodiny milovali, pak je to poměr 1:2 ve prospěch povídání. Takže čistě statisticky, ten úsměv je podstatnější.
A taky vařila skvělé kafe. :)
Velikost není důležitá, pokud nejde jen o sex.
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
03. 02. 2015 v 09:42On-line igy  (38/173/81)
Mám radši, když je pasiv menší než já. Ale na velikosti jeho p**a mi vůbec nezáleží. :)) Kdyby ho měl pasiv moc velký, tak by možná hrozilo, že bych měl příliš velkou chuť ho kouřit a nastavit mu a rejpal bych do něj, abychom si prohodili role. Ale "naštěstí" se mi to zatím nestalo. Vždy jsem měl pasivy, kteří ho měli menšího než já.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
03. 02. 2015 v 21:56Off-line esthetique  (41/-/-)
Chápu, že galileo bude ještě dlouho rozdejchávat, že nejsem TRANSKA (i přes momentku v profilu - tudle seznamku začnu brát VÁŽNĚ až se na jejím základě s někým seznámím, pak tam dám svoji normální fotku), které jak už teď chápeme jej jako jediné zajímají..... takový bi, co je na transky a ženský... takže skoro hetero
HA HA HA HA
03. 02. 2015 v 21:59Off-line esthetique  (41/-/-)
Igy: a v čem je problém? pokouřím a pak o***ám ne? aspoň je to férový a udělaj se oba. aktiv by měl být ten aktivní, od toho je to aktiv :-)
nebo kouření je jen pro dosažení erekce a ztopořenému penisu je vždy nutno nastavit? to jsem nevěděl teda....
03. 02. 2015 v 22:15Off-line galileolevi  (51/187/82)
Esthetique: Estéte, kdybys byl jediná transka na světě, nikdy by mě Ts nezačali zajímat.
A ty se chceš seznámit? Myslel jsem, že máš bytného. - To bude tedy jen obchodní vztah. Že?
Hele, seznamek je na internetu i jinde mraky. To, že ty jsi sám a zapícháš si jen při placení nájmu, nebude chyba seznamky. :)
04. 02. 2015 v 13:23On-line igy  (38/173/81)
Estetique - neber to tak obecně, není to tak myšleno. Já mluvil jen o svém sexu a v tom je vždy dost výrazná dominance a submisivita a tam to prostě funguje jinak.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload