Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Prohlížeč

09. 02. 2015 v 23:53Off-line Anonym
Čau lidi,nevíte o nějakém dobrém prohlížeči pro android na kterém by tyto stránky bez problémů fungovaly? Opery,dolphin,maxhton,googl,browser-vyzkoušenyva všude mi to padá jen při pokusu odepsat ma zprávu-nepomáhá ani pravidelné čištění cookies a pod.Připojení 50 mega,přes wifi slabých 10-je to takovej problém?
10. 02. 2015 v 00:10Off-line Marson  (31/180/60)
To asi nebude problem v prehliadaci :P
10. 02. 2015 v 00:50Off-line Michal18  (29/176/95)
Popiš podrobně svůj problém. Už jen informace, že máš nižší kvalitu připojení je zásadní. Je logické, že přes kabel máš internet "rychlejší", než když ho "taháš" přes "wifi", o tom ale nerozhoduje prohlížeč. Většina stránek vyžadují používání "javascriptu", stejně tak "flashplayeru" a podobných vymožeností a pokud tyto funkce nemáš povoleny (případně nainstalovány), tak teprve pak je problém na světě. Taky by bylo dobré napsat "co" ti padá a kde, při jaké akci, případně pokud prohlížeč/mobil/tablet vyhodí chybovou hlášku, tak jakou.
10. 02. 2015 v 06:49Off-line Anonym
Java script mám povolený,flash player mám taky,padají hlavně tahle stranka,treba seznam mi nespadl nikdy
10. 02. 2015 v 06:51Off-line Anonym
Nic co by se dalo připojit přes kabel bohužel nevlastním
10. 02. 2015 v 17:15Off-line Haru  (26/-/-)
Já jsem tady v 95% na andropid tabletu, používám chrome a naprosto v pohodě. Jak říká HonzinK - bude to spíš telefonem, ale rozhodně na tohle nemá vliv uhlopříčka nebo tak :-D Pokud máš nějakej starej snapdragon nebo mediatek s čtvrtgiga ramkou, tak se není čemu divit ;-)
10. 02. 2015 v 21:56Off-line Anonym
RAM 512 mega,málo?
10. 02. 2015 v 22:16Off-line Anonym
Tak tohle už píšu od veverky (UC browser) :-) ,tak aspoň trochu to funguje.Trochu mi vadí,že mi dotyková klávesnice při psaní zpráv zakrývá co píšu a nejde to nikam posunout,což ale dělalo na všech prohlížečích.Jinak mám tablet Go clever Terra 90-mám dojem,že tahla značka je tak trochu omyl na českým trhu :-D,ale co by člověk chtěl-za "málo peněz málo muziky,že jo? Každopádně díky za rady.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload