Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Miluju svého nej kamaráda

12. 02. 2015 v 01:23Off-line Anonym
Zdravím všechny, potřebuji poradit s mým nešťastným zamilováním.Začnu od začátku jednou jsem se zastavil u kamaráda jménem Fanda a ten tam měl na návštěvě svého bratránka Láďu. Hned jak jsem ho uviděl strašně se mě zalíbil.Byl nádherný prostě můj typ hlavně jeho oči.

Snažil jsem se s ním s kamarádit,což se mi brzo zdařilo.Od té doby jsme se sem tam viděli u Fandy potom se odstěhoval do prahy.Já jsem se snažil odmilovat a neviděli jsme se asi 1,5 roku jen si psali na facebooku a tak.

Jednou napsal jestli bych za ním nepřijel na návštěvu do prahy tak jsem se rozmýšlel.Myslel jsem si že jsem se odmiloval,že se mě to jen tak spíš zdálo.Když jsme se potom setkali tak hned po prvním jeho spatření jsem byl rázem zamilován ještě více než předtím.Zvažoval jsem jestli mu to o sobě říct že jsem na kluky nebo ne a k tomu,že jsem se do něj zamiloval.Jednou jsem mu vše řekl.

On to pochopil ale řekl mi,že je výrazně jen na holky což mi nezbylo než se s tím vyrovnat že zůstanem jen přátelé chvíli to trvalo.Ale zvládl jsem to miloval a miluji ho dál po pár dnech mi,ale oznámil,že po novém roce odlétá do Kanady,že je to jeho dlouholetý sen a chce tam žít.To mě dalo strašnou ránu a teď často břečím a jsem na tom psychicky dost zle.Koupil jsem mu k vánocům přívěšek s potiskem kanadské vlajky pro štestí a k tomu ješte jeden půlený přívěšek na kterém je anglicky napsané Kamarádi na život.Obě půlky patří k sobě

K tomu všemu rozlučný smutný dopis.Teď je pořád ještě v ČR ale co nevidět odlétá. Ještě před tím se naposled uvidíme.Já nevím co dál strašně mě láká ho před odjezdem obejmout a pohladit ho po tváři toho se dost bojím rád bych mu dal pusu ale toho se bojím ještě více.Mám pocit,že nedokážu milovat nikoho jiného.Řekl mi,že vždy jednou do roka se na nějakou dobu cca měsíc do ČR přijede podívat a navštíví mě.

Což mi přijde jako jediné na to všem pozitivní.Dále nevím co mám dělat dál miluji ho a bojím se a ani to moc nejde se zamilovat se do někoho jiného.Proto se obracím na vás jak se s ním mám rozloučit myslíte,že bych ho mohl pohladit nic víc.Bojím se,ale abych tím naše přátelství nezranil nebo dokonce nezničil.Děkuji a omlouvám se,že je to dlouhé.Předem děkuji za všechny odpovědi a rady.
12. 02. 2015 v 10:26Off-line Schevchenko  (25/171/59)
Delej to co učiníš za vhodné.
12. 02. 2015 v 16:27Off-line ceky  (31/180/70)
Ahoj, něčím podobným jsem si prošel.. či procházím.. zamiloval jsem se do kamaráda, tehdy jsem ho ještě neznal ale stali se z nás kamarádi, dělal jsem si taky celý loňský rok šance, ale je na holky... a chystám se mu to říct, dospěl jsem k tomu, prostě osobě, který milujeme, bysme měli říct že jí milujeme, nebo aspoň naznačit, prostě riskovat ale aspoň mít potom dobrej pocit, že jsme to nedusili, takže jo, jdi a řekni mu to, udělej to, co cítíš, poslechni svý srdce ;-) Je to jen o tom, překonat ten strach a půjde to. Potom bys litoval, že je pryč a neřekl a neudělal jsi to, co jsi toužil. Napiš, jak to dopadlo ;-)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
12. 02. 2015 v 17:30Off-line gayyy  (26/171/63)
Udelej co uznas za vhodne dej mu pusu a co chces :) pak treba si budes vicitat ze si mu ji nedal a trapit se vice. Uprime te mi je lito ale zivot je proste takovy :(
12. 02. 2015 v 18:52Off-line onlip  (60/180/84)
Taky máš možnost zeptat se ho, jestli můžeš udělat to nebo ono, abys ho nezaskočil. Tak to hodlám vyřešit se svým bývalým milým, který je v nové životní situaci a i prosté objetí kolem ramen by mohl chápat jako připomenutí původních zvyklostí. Kamarád mi na podobnou otázku odpověděl, že to snese, ale neocení - takže vím, že se ho nemám dotýkat, což nám nezabránilo dodnes zůstat dobrými kamarády až přáteli. Maximálně si podáme ruku.
12. 02. 2015 v 19:45Off-line 1janek  (27/187/85)
Když ví že ho máš rád, tak mu řekni že bys mu dal na cestu pusu na čelo, třeba a přitom ho pohlad po tváři a když mu to bude vadit tak ti řekne že ne
13. 02. 2015 v 00:57Off-line Anonym
Moc dekuji za všechny rady co tu jsou a budu rad za dalsi
13. 02. 2015 v 12:00Off-line Chrisik  (33/176/51)
Taky tě miluju :-D :-D :-d :-D LOL
13. 02. 2015 v 19:49Off-line esthetique  (40/-/-)
Chudák "kanaďan", ověšený řetízkama.... vsadím boty, že všichni zúčastnění jsou -NÁCTKY, dvacet let věku MAX. evidentně nemaj žádný jiný starosti (kde bydlet, z čeho zaplatit nájem apod.), tak řeší tydle kraviny. v pětatřiceti bych tendle stupidní dotaz vytisknul na luxusní záchodový papír a donutil to tazatele sežrat, aby si uvědomil jaké řeší kraviny... a že za pár let se bude zamilovávat a odmilovávat do někoho úplně jiného a tak už zbytek života, nebo než se najde "ten pravý"
14. 02. 2015 v 00:17Off-line 1janek  (27/187/85)
Škoda že se neustále sereš do náctek, oni maj rozhodně jiné problémy, než ostatní ale asi si těma starostma prošlo hodně kluků a mužou jim poradit a místo toho se tu najdou arogantní chytráci, co musej platit nájem a řešit kde bydlet, nemusíš je hned je urážet, když tě takové dotazy serou proč to neustále čteš?? já co mě sere uráží a podobně, nečtu prostě , asi sem inteligencí hloupá náctka no :sD a nebo někdo když něčemu nerozumí nebo ho to nezajimá tak drží hu.. a šoupe doma nohama, někdy to zkus je to moc fajn
14. 02. 2015 v 00:30Off-line Anonym
Velmi s tebou souhlasím 1janek,také mě komentář nad tebou naštval.To fakt neměl psát.
14. 02. 2015 v 03:00Off-line ozvien  (73/-/-)
Ahoj, přesně to co píšeš jsem prožil a trpěl jsem dva roky denně od rána do večera. Byl to Andy v německu a byla to moje největší láska. Čas všechno zahojí.
14. 02. 2015 v 11:04Off-line ceky  (31/180/70)
1janek : Souhlas, Ámen. Prostě když mě něco nezajímá, tak se k tomu nevyjadřuju... tohle téma prostě je častý a bude častý, protože takovej je život, přivane k nám lidi, do kterých se můžeme zamilovat ale nejsou to ti praví, tak trpíme a potom to řešíme atd., skoro každý to někdy zažil... a někteří cítí potřebu se svěřit a najít pomoc, vím o čem mluvím... to nemá s věkem nic společnýho, láska prostupuje všemi věky... a jak psal "ozvien", čas vše zahojí...
14. 02. 2015 v 13:09Off-line 1janek  (27/187/85)
To jsem rád že souhlasíte
také se čas od času zamiluji do nesprávného a to stojí zato loni sem se zakoukal do kluka dodnes nevím zdaly je gay nebo hetero měl neustále dvousmyslné řeči a holku nikdy neměl, je ale ohodně mladší tak nejspíš sem starej pro něj nebo sem ošklivej nevím holt žiju dál ale jeho miluju ještě ale díky němu nejhezčí léto
14. 02. 2015 v 13:29Off-line ceky  (31/180/70)
No já se na silvestr 2013 zamiloval poprvý do kluka, stali se z nás kamarádi, vídali jsme se ale málo a nádherný pocity vystřídali v půlce lonskyho roku deprese atd. :( on to dodnes neví a já nevim jestli je gay nebo není, cítím že je jiný..je mu 28 a ještě snad neměl holku, jakože vztah..nevím, chystám se mu to říct... a snažím se odzamilovat, to je to nej co můžu udělat... neopětovaná láska, nebo platonická je prostě peklo.
14. 02. 2015 v 13:59Off-line Anonym
Ahoj ceky být tebou se překonej a řekni mu to tohle mám za sebou a měl jsem z toho mrtě strach ale dokázal jsem to a dopadlo to dobře zkus to zvládnout držím palce.
14. 02. 2015 v 15:26Off-line qwert1  (33/180/74)
Řekni mu, co k němu cítíš. Pusu bych mu asi nedával, mohl bys ho tím dovést do nepříjemné situace. Spíš bych se ho zeptal, jestli ho můžeš obejmout.

To že z toho asi nebude happy end se dá předpokládat. Jak se potom s tím, že jste se zamilovali do heterosexuála? Pokud někoho milujete, tak mu přejete to nejlepší. Pro heterosexuála je to nejlepší, když najde hodnou holku. Vím, že smíření se s tím chvíli trvá, ale nedělejme si zbytečné naděje. Pro nás samotné i pro toho koho milujeme je nejlepší si to uvědomit a smířit se s tím.

Hlavně si nenamlouvejme, že až se třeba za rok vrátí, že to znova zkusíš...
14. 02. 2015 v 15:57Off-line ceky  (31/180/70)
To jsem rád, že ti to dopadlo dobře ! No já ani už strach nemám, jak říkám, mám to v plánu a pohoda jazz:) Mezitím jsem našel někoho, kdo se zajímá o mě a má mě rád, takže to mi pomáhá se s tamtim vyrovnat a dovést to do konce, díky za podporu !!!
14. 02. 2015 v 18:54Off-line Anonym
Tak hodne stesti a jestli se ti libi ten kdo o tebe stoji a je hodnej drz se ho myslim ze podle toho co pises te ma rad
14. 02. 2015 v 18:56Off-line ceky  (31/180/70)
Děkuju :) Jo líbí se mi :) Našli jsme se zde i se setkali a změnilo mi to život, byla to první zkušenost a tak krásná... :) tamtoho musím dostat z hlavy, bude to bolet a hodně, ale dám to, mám podporu přátel atd. :) Tobě taky přeji jen to nejlepší ;-) :)
14. 02. 2015 v 22:14Off-line Anonym
Qwert1 MAS PRAVDU NEMAM V UMYSLU NA NEJ COKOLI ZKOUSET JESTLI HO ZAS PO NEJAKE DLOUHE DOBE AZ SE TREBA NA NEJAKOU DOBU VRATI ALE MILOVAT HO ASI NEPREJDE JEN TAK JE TO DOST SILNE A TESIT SE NA NEJ HROZNE BUDU TO ME POZENE DOUFAM V ZIVOTE DOPREDU
14. 02. 2015 v 22:17Off-line Anonym
DEKUJI MOC ZA VSECHNY RADY HLAVNE TEMTO UZIVATELUM ceky ,qwert1 ,1janek A DOST MI POMOHL onlip DEKUJI VSEM :D klidne piste dalsi komenty treba nekoho napadne nejaký nový nápad vse co jste psali me napadlo a vim davno ale chtel jsem si to tak nejak potvrdit jestli to neni pres caru ho pohladit po tvari v te chvily budu mit nezapomenutelne prijemný zazitek
omlouvam se pisu nekdy bez diak***iky tak snad to dava smysl
14. 02. 2015 v 22:38Off-line ceky  (31/180/70)
Díky :)) přeju hodně štěstí ;-)
17. 03. 2021 v 17:02Off-line i8051  (53/184/97)
Tomiku tomiku .. on na to za tech 6 let, kdy tohle napsal, jiste uz prisel taky ... :-)
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload