Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu NaKluky.cz s užitím cookies souhlasíte. Další informace
Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload

PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Zapomněl jsi heslo?
Onload

Proč?

16. 02. 2015 v 18:02Off-line Lucario  (18/173/60)
Mohl by mi zde někdo vysvětlit proč na veškerých seznamkách převládá pedofilie? Vůbec to nechápu, sám o sobě mám představy o něčem starším, ale zatím si nechávám vcelku zajít chuť, stejně ani není na co... Tady žádnou romanci čekat nemohu, ale vcelku se tu všem líbí "mladší". Nechápu co je na tom krásného, tzv. "mladé masíčko", jeví se mi to jako nedokonalost. Muž přece nestárne, zraje. Asi to mám nějak zafixované nebo nevím. Ale chtěl bych se teď na rovinu všech tady zeptat proč se vám to vlastně líbí? Co je tady na mladých klucích tak pěkného?

Představujeme naše rádce…

Poradna je tu pro vás - můžete se zde ptát na své problémy, zvídavé dotazy nebo jen necíleně diskutovat či radit druhým.

Radek Řadu let se věnuje problémům ve vztazích a milostném životě.
16. 02. 2015 v 18:16Off-line TwojTatko  (95/230/40)
Ak by tu prevládala pedofília,tak by tu museli byť registrované deti pod 13. Jedná sa skôr o efebofíliu. Ťažko povedať prečo,možno v tom zohráva fakt aj to,že užívatelia na zoznamkách atď sú prevažne mladší. A možno aj niektorí postarší majú dojem,že niečo zmeškali v puberte a tak majú potrebu si to nejak vynahradiť.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
17. 02. 2015 v 12:58Off-line igy  (31/173/79)
Myslím, že tvůj dojem je zkreslený. Zaprvé víš jen kdo píše tobě - šestnáctiletému mladému masíčku - a nemůžeš tušit, kolik lidí píše ostatním. Zadruhé nakluky je plné převážně mladého masíčka narozdíl od jiných seznamek, kde je to víceméně promíchané vyrovnaně, takže je jasné, že tady se loví hlavně to masíčko.
Jinak to s pedofílií je samozřejmě přehnané, stejně tak bych se mohl ptát, proč mezi mladýmei převládá gerontofilie a bylo by to úplně stejně neopodstatněné. Ale faktem je, že "růst do krásy" je dost ženský pohled a mezi chlapy i gayi není majoritní. U chlapů spíš převládá obliba "krásy mládí", která se tak po dvaceti pěti pomalu vytrácí. Ale samozřejmě je to dost individuální, jak s tou krásou tak s vnímáním krásy.
Přihlaš se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
Onload

OnloadOnload
Copyright 2011–2016 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Vytvořili: Zdeněk Večeřa a  Michal Kutňák,  design: Lukáš Churý
Onload