Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Náhla změna názoru?

18. 02. 2015 v 14:55Off-line StanleyZrpo  (29/-/-)
Ahoj... zamiloval jsem se do jednoho muže (45). Ze začátku jsem mu nevěřil, nějak jsem prostě potlačoval to, že se mi líbí.Věděl jsem, že se líbím jemu, dával mi to znát každou chvíli co jsme spolu trávili. Postupně jsem se mu otevřel i já jemu.Přiznal jsem si že se mi líbí a chtěl začít budovat vztah. Náhle se však něco změnilo. Nedovedu si to vysvětlit ale prostě mi najednou řekl že o mě zájem nemá a že má přítele (což není tak úplně pravda, jen se k němu nastěhoval bývalý, protože neměl kam jít, teď už je pryč). Je to měsíc zpět kdy jsme spolu ještě normálně mluvili. Když jsem četl zpětně konverzaci kterou jsme vedli, uvědomil jsem si že ta změna byla opravdu skoková. Trápí mě ale to že se mnou o tom nechce mluvit... Nevím co se změnilo, nebo co způsobilo náhlej obrat. Náhle se ke mě chová chladně a odtažitě. Nevím co si o tom myslet. Vím jen to že se kvůli němu měním, nejsem ten kdo jsem býval. Je možná i to důvod proč to tak náhle skončilo? I když jsem se chtěl změnit v jeho prospěch? Prosím o radu jak ho buď pustit, nebo jak to opravit protože já už jsem v koncích (ještě je to k tomu všemu můj vedoucí). Nějakým způsobem nemůžu možná ani nechci dopustit ten konec, protože vím že on je ta osoba kterou považuju za dokonalou a ne díky růžovým brýlím, vidím jeho chyby ale akceptuju je.

(Jen aby byla představa jak jsem se změnil, dřív jsem byl arogantní, ukecanej, někdy až moc chytrej, kecal jsem lidem do všeho... :/
spíš to byla maska kvůli předchozím zkušenostem ale tu jsem před ním shazoval a v jádru jsem hodnej a bezkonfliktní člověk)
18. 02. 2015 v 19:03Off-line ThomPrag  (45/180/76)
Předně upozorňuju, že jakékoliv rady zde poskytnuté ber jen jako obecné. Konkrétní radu by ti mohl poskytnout jen ten, kdo zná vás oba.
Za mě tedy obecně - chlap v takovém věku chce obvykle pro vztah někoho, kdo už je vyrovnaný, má v životě jasno, ví, co chce, a nebude mu zahejbat. Tohle těžko může splňovat kluk tvého věku. On si to nejspíš uvědomil, i když si předtím myslel, že budete jenom kámoši. A včas se radši stáhnul, než aby to nechal dojít někam dál a riskoval, že to krachne.
Měnit se k lepšímu je samozřejmě dobře, jenže když to neděláme kvůli sobě, ale kvůli jinýmu, moc dobré světlo to na nás nevrhá ;-)
"Jak ho pustit"? Jestli čekáš radu, že máš udělat to nebo tamto, tak to budeš zklamaný. Na tohle neexistuje přesný recept. Pracuj, věnuj se zálibám, setkávej se s jinýma lidma a hlavně tomu dej čas.
"Jak to opravit"? Těžko, když není snaha z druhé strany. To je podle mě slepá ulice.
Ve tvém případě by bylo vhodné změnit pracoviště.
18. 02. 2015 v 19:12Off-line StanleyZrpo  (29/-/-)
Tome, vím co chci v tom jsem jiný než ostatní z mé generace... podle psycholožky ke které jsem chodil jako malý jsem vyvinutější oproti ostatním... proto mi nikdy neklapaly vztahy s mou generací... co se bavím s ostatníma jsou o 6-10 let starší... zahejbat mu??... těžko... je mým světem uvědomil jsem si to ale asi pozdě... a změnit pracoviště??... to asi nepujde... už tak jsem toho vystřídal dost teď už se chci někde udržet...
18. 02. 2015 v 19:19Off-line ThomPrag  (45/180/76)
To zní sice hezky, že víš, co chceš, ale těžko se tomu uvěří. A on tomu asi neuvěřil. Stejně tak s tím zahejbáním - ve tvém věku je to běžné. Na to, aby ti uvěřil, že ty jsi jiný i v tomto, by bylo potřeba hodně času a vůle.
18. 02. 2015 v 19:24Off-line klucinek  (33/176/75)
Jo to se občas arogatním vševědům stává že jim protistrana nevěří jejich náhle změněný chování....
18. 02. 2015 v 19:33Off-line StanleyZrpo  (29/-/-)
Jo jenže když už se člověk někomu otevře tak by mohl dostat šanci ne?? byl a stále je jediný kvůli komu se chci změnit (ani kvůli sobě se mi to nedařilo prostě jsem tak nějak nechtěl) a zatím se daří... už nejsem arogantní ani sobec, a už ani lidem nekecám do toho co dělají byť vím svoje... ano musím se ještě hlídat ale to už je maličkost...
18. 02. 2015 v 19:42Off-line ThomPrag  (45/180/76)
Bisexuál - v tom moc vyrovnanosti nevidím. Beran, takže tvrdá palice. A podle věty o té šanci jsi mladistvě naivní....což je naprosto normální...ale jak jsem psal, pro čtyřicátníka to moc vhodné není.
18. 02. 2015 v 19:48Off-line StanleyZrpo  (29/-/-)
To že se mi líbí sex s oběma neznamená že jsem se nerozhodl... rozhodl a docela mě to prvně zaskočilo ale jinak už vím co chci... a zase tak tvrdou palici nemám... míval jsem a kvůli tomu jsem několikrát pohořel... taky jedna ze změn...
18. 02. 2015 v 19:56Off-line ThomPrag  (45/180/76)
Rozhodl ses pro co? Že to budeš hrát na obě strany? Jo, tak po někom takovým touží každej gay...za pár let ho omrzíš, uvědomíš si, že chceš rodinu a děti a budeš se ženskou. Že takový nejsi a že se to u tebe nestane? Jasně, takových tu bylo...
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
18. 02. 2015 v 20:03Off-line StanleyZrpo  (29/-/-)
To byla původní představa... dřív jsem si nedovedl představit že bych ve třiceti měl chlapa těd už ano ale dovedu si to představit jen s ním... nevěř mi to po tobě nikdo nechce ale opravdu to tak je... lhář je to poslední co bych chtěl být...
18. 02. 2015 v 20:09Off-line ThomPrag  (45/180/76)
No právě - jsi ve věku, kdy se vyvíjíš, utváříš si názory a představy o budoucím životě. Jak jsem psal, na tom samozřejmě není nic špatnýho. Ale těžko můžeš čekat od někoho, komu je přes 40, že tohle je právě to, co on chce. A protože se o tom nechce bavit, těžko s tím něco naděláš. Zkus si najít někoho staršího, ale tak kolem 30 let. I tak to ale nebude snadný.
18. 02. 2015 v 20:12Off-line StanleyZrpo  (29/-/-)
To se ti řekne najdi si... srdci neporučíš koho smí a nesmí milovat to už bys mohl vědět...
18. 02. 2015 v 20:19Off-line ThomPrag  (45/180/76)
Srdci samozřejmě neporučíš, ale pokud tě druhá strana nechce, tak nemá smysl se utápět v představách. Je potřeba jít dál. Ale jak jsem na začátku - hlavní roli hraje čas, nelze čekat, že budeš za týden odmilovaný.
18. 02. 2015 v 20:23Off-line StanleyZrpo  (29/-/-)
Mám dojem že ani rok nebude stačit... pokaždý když ho vidím se do něj zamiluju znova a znova...
18. 02. 2015 v 20:23Off-line StanleyZrpo  (29/-/-)
Prot jsem tak bezradnej :/
18. 02. 2015 v 20:31Off-line ThomPrag  (45/180/76)
A budeš do té doby, dokud nezměníš práci nebo nepotkáš někoho jinýho, s kým bys měl pocit, že to někam bude vést.
18. 02. 2015 v 20:35Off-line StanleyZrpo  (29/-/-)
Jo to bude asi problém... :/
18. 02. 2015 v 21:16Off-line StanleyZrpo  (29/-/-)
Jen furt netuším proč se chová tak chladně...
18. 02. 2015 v 23:06Off-line Hagal  (32/180/90)
A zkoušel jsi se ho narovinu (ideálně v reálu) zeptat?
Asi jsem divný ale v tomto mám rád jasno a nechat to postupně vyšumět bych si nenechal líbit.
19. 02. 2015 v 09:36Off-line StanleyZrpo  (29/-/-)
Právěže zkoušel jen mě odpálkoval tím že není na řešení vážných věcí...
24. 02. 2015 v 22:04Off-line StanleyZrpo  (29/-/-)
Tak je konec :/ njn ne všechno se dá zachránit...
24. 02. 2015 v 22:42Off-line wantedboy  (103/-/-)
Souhlasím s ThomPraq pořádně se člověk odmiluje, až když přijde někdo nový. Aspoň ses pokusil udělat, co se dalo, a nemusíš si vyčítat, že jsi to hned vzdal. :)
24. 02. 2015 v 22:45Off-line StanleyZrpo  (29/-/-)
Svým způsobem ale stále věřím... já vím že už spíš nivně ale tak nějak ho úplně nikdy nepustím... takovej už jsem...
24. 02. 2015 v 22:49Off-line wantedboy  (103/-/-)
No je vidět, že jsi zamilovanej opravdu hodně... my se s mým ex vidíme n akafi tak jednou za půl roku a stejně mě to rozhodí (přesto nedokážu říct ne :D teda spíš ani nechci), takže jsem ten poslední, kdo by ti mohl radit... akorát tě chápu :)
24. 02. 2015 v 22:56Off-line StanleyZrpo  (29/-/-)
Stal se mým světem ale to je tak nějak už asi jedno :/
24. 02. 2015 v 23:02Off-line wantedboy  (103/-/-)
No je sympatický, že umíš milovat :) já to řeším tak, že si naberu kupu práce a zlepším se v ajině :D (přechodně :D). Ale nerad bych z diskuze dělal chat :) Snad potkáš někoho jinýho, kdo o tvou lásku bude stát :)
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload