Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Chceme byť tolerovaní, ale netolerujeme

18. 02. 2015 v 19:10Off-line Anonym
Môj osobný postreh je že my homosexuáli chceme byť tolerovaní ale nedokážeme sa tolerovať ani medzi sebou.

Nehovorím samozrejme o všetkých ale o určitých jedincoch ktorí vykrikuju ako chcú aby ich všetci tolerovali a milovali ale sami tu šíria nenávisť. Človeka s iným názorom ako majú oni automaticky urážajú, na odmietnutie v správach reagujú tým že danému človeku vynadajú, aj keď 5 správ predtým mu dobre že nevyznávali lásku a hlavný postreh delí sa to tu na "teplé buzny" a "skutočných chlapov". Myslím si že by sme nemali očakávať že nás budú ostatný ľudia akceptovať keď to nedokážeme ani sami medzi sebou. Skúste sa nad tým zamyslieť a nešíriť nenávisť.

Ps1:Neplatí to o všetkých.
ps2: Viem že sa nájde zopár jedincov ktorých sebaláska je väčšia ako level tolerancie a pochopie a tým odkazujem: Nezožerte ma!

Amen.
18. 02. 2015 v 19:52Off-line klucinek  (33/176/75)
No já sem silně netolaratní člověk, ale ani netolarance vůči mě mi nevadí...
18. 02. 2015 v 20:49Off-line Gliese581c  (39/176/78)
Pravdu mas
18. 02. 2015 v 21:10Off-line Sonicboom  (61/173/-)
Mas pravdu, zaroven je to jasne me***ko toho, ze nejsme zadna komunita..Spojuje nas jen to, ze se nam libi stejne pohlavi nic vica myslim, ze to je dost malo na to, abychom vzajemne po sobe chteli cokoli respektovat..
18. 02. 2015 v 21:43Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
Protože gay je bohužel stále jen člověk, který je snadno manipulovatelný, a tak si rád rejpne do jakékoli jiné menšiny, protože jde s davem. A kdyby ten dotyčný gay nebyl gayem, tak věř tomu, že bude proti gayům veřejně vystupovat a protestovat. Prostě Ovčismus...
18. 02. 2015 v 22:40Off-line Centaur  (43/177/-)
To je práve ten problem, že sa nikdo neozve proti těmto mimo-vládkám, které nikdo nevolil a které dělají největší zlo. Ale už přichází pomalu doba, kdy se na gay webech už objevují oficiální protesty a nesouhlas s těmito projekty a varování před nimi. Před půl rokem jsem narazil na web, který už dokonce blokuje přístupy s nabídkami s těmito kampaněmi a podporou těchto aktivit. A další weby určitě přibudou.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
18. 02. 2015 v 22:41Off-line galileolevi  (51/187/82)
Máš pravdu. Nevím z čeho to pramení. Asi z neochoty, poznat druhého. Ale to není jen problém nějaké komunity. To je problém doby. Lidi si sice povídají s neznámíma na internetu, ale v podstatě se lidi odcizují. Nevím proč.
18. 02. 2015 v 23:11Off-line Sonicboom  (61/173/-)
Ano, ale jak se tedy prezentovat? Jako mino***a se musime nejaky zpusobem prezentovat a jistym zpusobem kolektive stat proti homofobii, ocernovani, nalepkovani atd..Na druhou stranu nas vlastne nic jineho krom orientace nespojuje..Jak to namixovat, kdyz uz nejsou zadne represe, ktere by nas spojily do jedne skupiny..? Vsak ani u tech adopci neni jasno, co chceme.. Muj nazor je ten, ze se mi zajidaji nektere subjekty, ktere jakoby haji celou gay komunitu, byt jsem apriori proti tomuto terminu, byt na druhou stranu existence podobnych subjektu je zadana a nutna..
19. 02. 2015 v 00:00Off-line Centaur  (43/177/-)
Jako mino***a se mužeme prezentovat normální formou. Pokud budou přibývat tyto subjekty jakoby hájící celou komunitu, začnou vznikat logicky protesty ze stran gayů. A protože je volné pole působnosti lze tuto prezentaci vytvářet různými způsoby. Mi sami můžeme naštěstí tuto prezentaci tvořit nehledě na tyto subjekty. Záleží jen na nás jak se k tomu postavíme.
05. 08. 2015 v 17:46Off-line Bluefox  (37/198/93)
OP je (1) neskutečná zženštilka, že mu/jí vadí, že ho/jí nepovažují za chlapa, i když má mezi nohama penis, nebo (2) má nedostatečnou mentální kapacitu na to, aby si uvědomil/a, že i tady je to samý d***l a tak má (neskutečné) množství názorů a zpráv pro udržení své mentální stability prostě ignorovat.
06. 08. 2015 v 15:26Off-line esthetique  (41/-/-)
Máš pravdu, velmi často to je přesně tak....
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload