Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu NaKluky.cz s užitím cookies souhlasíte. Další informace
Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload

PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Zapomněl jsi heslo?
Onload

Boule u zadku

22. 02. 2015 v 22:37Off-line Anonym (brnak)
Ahoj mam takovy problem. Holil jsem si zadek a asi sem se řiznul. kdyz jsem byl na zachode po tydnu tak vytekl nejaky hnis a ted to tase boli a je videt že tam mam nejakou bouli asi s hnisem a nvm co s tim a za doktorkou se mi nechce nevite co by mi mohlo pomoct? dekuju za radu. nebo kontakt na nejakeho dobreho doktora v Brně...

Představujeme naše rádce…

Poradna je tu pro vás - můžete se zde ptát na své problémy, zvídavé dotazy nebo jen necíleně diskutovat či radit druhým.

Radek Řadu let se věnuje problémům ve vztazích a milostném životě.
22. 02. 2015 v 23:26Off-line holdenqueen  (22/169/70)
Noo pokud toho hnisu nebylo moc, tak se to časem samo zahojí, ale za obvodním doktorem bych skočil, dá ti na to nějakou mastičku možná nebo tak něco.. když je to víc hluboko a větší, tak se s tím jde na chirdu, tam to v tom místě umrtví, trošku naříznou, vyčistí a sešijou, nic vážného to ale nebývá :)
22. 02. 2015 v 23:26Off-line OliPoli  (21/181/-)
To jsi se neříznul, máš hemeroid.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
23. 02. 2015 v 02:58Off-line qwertyasdf  (31/171/67)
No to bude pravdepodobne perianalny absces, treba aby to pozrel chirurg, bude to treba asi otvorit, dat tam dren a podla toho, ako to vyzera mozno antibiotika.
23. 02. 2015 v 04:56Off-line hupll  (15/-/-)
23. 02. 2015 v 10:23Off-line JirkaJAWA  (32/175/70)
Jestli jsi se opravdu řízl, tak se to mohlo zanítit, a chtělo by to určitě vyčistit hemoroid krvácí... určitě nejlepší je doktor záleží ještě jak je to velký....
23. 02. 2015 v 11:15Off-line Falco  (25/185/90)
Může to být i akutní perianální trombóza, tam jde o celkem dost bolestivou bouli u konečníku (tmavá krevní sraženina), která cca do týdne přestává bolet a začne se změnšovat... Je možno to nechat odeznít samo a nebo zajít na chirurgii, kde sraženinu vyndají (podle mě zbytečné) :)
23. 02. 2015 v 16:59Off-line s.david  (36/190/92)
Takže máš 3 možnosti: zajít k doktorovi, nebo počkat jestli se to nezahojí, nebo přijít o p***l.

Jestli tam je hnis a trvá to už několik dnů tak bych to neřešil tady ale u doktora.
23. 02. 2015 v 19:27Off-line capslock0  (35/178/70)
Uniká smysl toho holení, k čemu je to dobrý?
02. 03. 2015 v 09:20Off-line Rashid  (24/171/68)
No,tak ja sem se neriznul,ale mel sem taky bouli nad dirkou,u kostrce. taky sem si myslel ze to projde,ale neproslo a zhorsovalo se to. uz sem mel horecky a bylo mi spatne. tak sem sel chirurgovi a ten me hned poslal na operaci a skoncil sem na operacnim sale jeste v ten den. mel sem nabeh na sepsi - otravu krve. tak si nezahravej se zdravim a bez na chirdu. nic to neni,je to normalni vec. jen ti to nariznou,hnis vytece,a daji ti tam dren,a pak 3x tam pujdes na provaz a vyplach. neboli to.
05. 03. 2015 v 16:20Off-line Anonym (brnak)
Ahojky uz jsem tam byl a jak pise Rashid. uz jeto fajn :-) nechaly si e tam asi tri dny a jen na kontolu uz chodim...
Přihlaš se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
Onload

OnloadOnload
Copyright 2011–2016 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Vytvořili: Zdeněk Večeřa a  Michal Kutňák,  design: Lukáš Churý
Onload