Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Špehové, pozor na ně

23. 02. 2015 v 23:40Off-line Anonym
Ahoj, chtěl bych se vás tady zeptat, jestli už jste se setkali s tím co já. Jedná se hlavně o ty uživatele, kteří nemají profilovou fotku a jejich okolí o jejich orientaci neví. Je zcela nepochybné, že tady i na jiných podobně zaměřených seznamkách je plno fake profilů, dokonce zcela nepochybně i profily s cizí ukradenou fotkou třeba z facebooku. Mě osobně se moje neopatrnost trošku nevyplatila, když jsem zjistil, že si mě vyčmuchal kolega z práce. Nejspíš jsem mu asi poslal svoje foto na jinak anonymním profilu, kde žádné nemám. Zaslechl jsem totiž, jak se baví s kolegama u oběda. Vím, že mě musel najít tímto způsobem. Zajímalo by mě, jestli tu má někdo podobnou zkušenost. Tím myslím, že jsou fake profily, kteří takto chtějí nachytat někoho známého. Taky jsem přemýšlel, jak se dotyčnému pomstít za toto špehování, ale stejně to již nemá cenu. Rád uvítám diskusi na toto téma.
24. 02. 2015 v 01:49Off-line s.david  (43/190/92)
Takovou zkušenost nemám, to že jsou mezi lidmi i***ti je známá věc, a že jsou mezi náma lidi co mají hovno na práci a dělají to co popisuješ bohužel taky. Musíš si hold dávat pozor na lidi kolem sebe, nevěřit hned každému - blbá rada vím, ale schovávat se k vůli nějakému k****novi.
24. 02. 2015 v 07:01Off-line galileolevi  (51/187/82)
Tak řekni kolegum v práci, že tě tu prostě balil a když zjistil, že balí právě tebe, polekal se a hraje čistýho heteráka, který si jen dělal srandu.
Jede v tom stejně jako ty. :)
24. 02. 2015 v 07:49Off-line colombo  (103/192/90)
Chtělo by to možná méně trpět stihomamem. Jinak, pokud někdo dá někam VEŘEJNĚ o sobě nějaké informace nebo dokonce foto, MUSÍ počítat i s možností případného zneužití třetí osobou.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload