Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Spolužák

25. 02. 2015 v 21:15Off-line Anonym
Předem Vám říkám, že to musíte číst, jen to potřebuji ze sebe dostat. Ale třeba dostanu i nějakou radu.
Líbí se mi jeden spolužák z vyššího ročníku - třetího. Dobře se učí, je hodný, vtipný a krásný. Jak už to tak bývá, je na holky.
Já nestojím o to, abych s ním něco měl, to je hovadina. Jen bych si přál být jeho kamarád, povídat si s ním. Bohužel on mě z nějakého důvodu moc zrovna nemusí. Nic jsem mu neudělal, ani jsem nikomu neřekl, že se mi líbí ale pokaždé, když jsem v jeho blízkosti, zmlkne a není duchem přítomen. A když si začnu povídat s kamarádkou, zvedá obočí a tváří se trošku arogantně. Dost mě to mrzí, rád bych věděl, čím jsem si takovou pověst u něj vysloužil.
Další věc je ta, že po něm jede jedna "buzna" z jeho ročníku, jenže ho chce jen pro sex. On se s ním o proti mě ale baví, směje se tomu co ten i***t říká a to mi celkem láme srdce.
Tak nevím, jak mám reagovat. Jestli to má vůbec cenu se s tím trápit. A vyvarujte se prosím Vás komentářů, že Vám to je u p***le apod.
Děkuji.
25. 02. 2015 v 21:35Off-line Anonym
Takže to mám asi vzdát co?
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
25. 02. 2015 v 21:38Off-line numberfour  (26/187/-)
Ja myslim ze je blbost cokoliv vzdavat
Souhlasím - 8   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
25. 02. 2015 v 21:44Off-line Anonym
No to asi těžko
26. 02. 2015 v 09:21Off-line fuunnky  (36/-/-)
Vieš, ona tá chyba je bud v tebe alebo v nom, asi nie si ako kamarat preneho dobrý alebo on ako píšeš sprava sa arogantne, nie je dobry pre teba...je tu nejaká slucka, nemyslis? ;)
26. 02. 2015 v 12:13Off-line Braincreator  (42/186/76)
Podívej, každý z nás máme v sobě zakódováno to, co se nám na druhých líbí.....no a prostě a jednoduše, Ty postrádáš to, co jeho dokáže oslovit, jinak řečeno nemáš to správné charisma, zatímco "ta buzna" ho prostě má.....s tím nenaděláš nic.....znám několik lidí, kteří ať plácnou jakoukoli kravinu, tak se davy ochotně smějí a jdou za ním, zatímco v případě jiných lidí by zavládlo trapné ticho (přinejmenším). Smiř se s tim, že Tobě a tomu spolužákovi není souzeno ani to společné kamarádství. Čím rychleji se s tím smíříš, tím lépe, především pro Tebe. A pokud jde o toho kluka "buznu", tak tvé negativní hodnocení dost pramení ze žárlivosti na něj, což já lidsky plně chápu. Troufnu si říct, že každý (nebo valná většina) z nás zažil nebo zažívá nějakou platonickou lásku, která nebyla a nikdy nebude opětována z důvodu heterácké orientace toho dotyčného.
26. 02. 2015 v 12:46Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
Brain má pravdu. Vnucovat se do společnosti k někomu, kdo o tebe nestojí, je marnost. Když za ním budeš běhat jako pejsek, tak akorát ze sebe uděláš hlupáka, který nemá žádnou svojí důstojnost.
26. 02. 2015 v 13:44Off-line takypedro  (43/171/73)
Máš předsi nějakou hrdost néé? A když s tebou lomcují hormony, tak si dej studenou sprchu a nech ho plavat, takových ještě bude v tvém život, nebuď trapný přede všemi. ...;-) ;-)
26. 02. 2015 v 15:00Off-line beem82  (42/152/59)
Ve zřeťáku.. mno.. střední skola.... či co.... tam je to samá herečka.... tam se hraje uplně jinej boj... kdo je nejhustější, gdo je nejvíc ego, adt.... emoce ve škole bych moc nebral vážně..... tak hraje každej svojí roli. doma se ty lidi chovají jinak. lidi se tam baví s lidma i který nemusej, aby ukázali světu jak moc jsou oblíbený a jaky jsou frajeři, že se dokážou bavit s lidma, o který by si venku nepřeli ani kolo. jestli ví otom, že ho občas ve škole sleduješ, tak kouká, jestli koukáš..... aby se předvedl..... každej má rád diváky z principu. přestaň koukat a bude v háji. pak on bude vyhledávat tebe. (obecně řečeno). nikomu nic neřikej, nepiš. každej si prošel tim co popisuješ a nikdy nic z toho nebylo... pár let než vystuduješ asi budeš mít oo zábavu postáráno... pak vylezeš a pujdeš si po svým jako on.... díky bohu on dříve.. pokud je starší. hlavu si z toho nedělej. pujdeš do vyšších ročníků a pak budeš okukovanej ty.... věř mi tak to je.
28. 02. 2015 v 19:15Off-line Anonym
Já Vám děkuju. Máte pravdu, nestojí mi za to. Ale i tak mě to trápí.
05. 03. 2015 v 19:54Off-line Pavel069  (50/183/74)
Dám ti radu: Prostě ho ignoruj a možná jej začneš zajímat.
05. 03. 2015 v 20:31Off-line ozvien  (73/-/-)
Jednoduché. Neumíš se v jeho přítomnosti uvolnit. On to asi vnímá. Musíš být veselý a vtipný, tím si ho získáš.
05. 03. 2015 v 20:57Off-line tom3942  (28/-/-)
A nebo taky né , někteří lidé mají poněkud hodně zvrácený humor :D
05. 06. 2015 v 09:36Off-line Falco  (32/185/90)
Nevnucuj své přátelství někomu, kdo o něj nestojí. Pokud se s Tebou nebaví, asi k tomu má nějaký důvod. Nejsi mu sympatický, nesdílí Tvoje názory, udělal si o Tobě mylnou představu nebo jsi mu prostě jednoduše nesedl a jeho vytáčí každé slovo, které řekneš (i to jsem zažil - z druhé strany - a nemělo to vlastně žádnou faktickou příčinu), takže se na to vybodni a soustřeď se na věci, které mají smysl a budoucnost :)
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload