Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Tělocvik

06. 02. 2013 v 20:33Off-line Anonym
Ahoj, je mi 14.
Jednou týdně máme tělocvik, a já jsem nejspíš ten typ gaye "holka":D prostě se dá říct že jsem šampón. Nesnáším když běháme jak se mi cuchají vlasy, ale to je jedno, teď jde o to, že každý tělocvik hrajeme fotbal, a já mě nikdy nikdo z kluků nechce do týmu, a když už v nějakém jsem, všichni mě ponižují. Co mám dělat ?:X
06. 02. 2013 v 21:12Off-line Ecthelion  (45/188/85)
To znám. Mě tělocvik zoufale nebavil, s výjimkou plavání, ale to bylo jen párkrát. Jinak pořád běhání za mičudou. Nesnáším kolektivní sporty. Ty kulatý věci mají tendenci lítat mým směrem, já se do nich naopak nikdy netrefím, takže jsem taky ten, co vždycky na některý družstvo zbyl. Pak jsem si třikrát zlámal ruku a to už i učitel pochopil, že mě tam nesmí pouštět. To, prosím tě, neber jako návod. Nějak to musíš vydržet, nebo se zkuste domluvit na jiném sportu. Fajn by bylo, kdyby si ve škole člověk mohl vybrat, jaký druh sportu ho baví. To šlo v mém případě až na vejšce. Dneska mě pohyb baví - kola, plavání, běhání, ale to proto, že mě do toho nikdo nenutí a asi taky proto, že žádná z těch aktivit není kolektivní.
06. 02. 2013 v 21:17Off-line Shelm  (29/181/67)
Já to měl spíš díky tělocvikářům... ale chápu to .. každopádně ja díky své rodině ( která je super ) to řešil uvolněním z TV ale u mě se jednalo vždy spíš o šikanu ze strany vyučujícího.... takže :/
06. 02. 2013 v 21:41Off-line Ligerisek  (36/172/62)
Taky nesnášim kolektivní sporty, dycky to byl děs, byl sem jak pochodující tvrdý Y, asi jakš takš ušel flórbal, páč sem nemusel moc běhat a pomáhal sem brankáři :D Nejhorší byl baket, to sem byl totálně k ničemu :D
06. 02. 2013 v 21:58Off-line gayboy  (25/180/72)
No ja som nejak na tom podobne, nič ma nebaví v škole na teline.. jedine ak tak ešte Volleyball ale iné loptové hry moc nie.. Viem že tak vyzerá aj moja postava, no plávem, hrám volleyball a to mi stačí.. Nepotrebujem byť v športoch dobrý, stačí mi vzdelanie ;)) Aj mňa si vyberajú len preto, lebo som dobrý v bránke, alebo naopak, len do počtu a lopta sa ku mne dostane len keď si ju vybojujem ;)) Neboj, kým nebeháš jak teploško a nehambíš sa vyzliecť v šatni, všetci to majú hlboko v análi ;)
06. 02. 2013 v 22:14Off-line Chrisik  (33/176/51)
Jednoduché řešení , prostě necvič , nikdo tě do toho nutit nemůže. Jo to znám , když hraješ fotbal z b***i kteří si myslí , že když ve škole vyhrají tak dostanou 2 000 000 . Proto já nikdy necvičil , prostě musíš být ukecaný a být v obraze , zajdi za učitelem a bav se sním o věcech které ho zajmaj a časem nebudeš muset cvičit a ještě budeš mít 1 z tělesné.
Na střední se to změní to budete mít tělák první 2h nebo poslední 2h , takže .....bud budeš mít školu od 10 nebo prostě budeš končit o 2h dřív než ostatní :-D :-D :-D :-D
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
07. 02. 2013 v 00:35Off-line Natsu  (25/170/61)
Prej necvič :) Promiň, ale asi jsi neslyšel .. že existují i střední školy kde klidně vyletíš jen kvůli toho že necvičíš co??:D
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
07. 02. 2013 v 01:27On-line Charles2300  (32/183/85)
Buzeranti ,budte taky trochu chlapi ,tvl ,to se neda číst :-D
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 15  Nahlásit
07. 02. 2013 v 11:15Off-line Ligerisek  (36/172/62)
Mám ht. kámoše, co dělal reparát z těláku :D
07. 02. 2013 v 11:23Off-line Betonica  (39/191/93)
Vidim dve reseni. Bud min sampon a vic chlap, coz bych osobne udelal ja.
Nebo spolu s rodici pozadej osetrujiciho lekare o uvolneni z telocviku ze zdr. duvodu - bude treba nejake vymyslet.
07. 02. 2013 v 11:44Off-line Rover  (37/189/73)
Nebo si z toho těláku prostě dělej srandu :-) Snaž se, ale ukaž jim, že to máš vlastně na háku. Asi bude dost fajn, když se ti někdy podaří vzít někomu míč nebo trefit přihrávku. Pak se třeba i stane, že ti zatleskaj. No, možná je to i trochu ponižující, ale aspoň budeš mít pocit, že k něčemu seš. My taky furt hráli fotbal, a když ne fotbal, tak basket (nejhorší zlo). Florbal se ještě dal (mluvim teda o střední, na základce jsme dělali i atletiku a gymnastiku a to bylo teprv utrpení, na VŠ jsem si dal pinec a to jsem miloval). Prostě to musíš nějak přetrpět no a taky asi být trochu chlap, jak už tu leckdo radil :-)
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
07. 02. 2013 v 13:43Off-line somerone  (36/180/80)
Trochu se hýbej a nikdo tě ponižovat nebude:) Správný chlap se má spotit a ne koukat na čas a držet se zpátky, takovýho hráče nikdo nechce ani v práci:)
07. 02. 2013 v 13:59Off-line jukulu  (31/207/78)
No u nás na škole je tělocvik už pět let stejnej. :-) Pořád hrajeme fotbal a to člověka už omrzí takže tam chodim jen aby se neřeklo. :-) Ted navíc máme učitele kterej to neřeší, protože za minulé pololetí jsem tam byl asi 5x a necvičil jsem ani jednou a z těláku mám za jedna :-) Takže pohodička největší :-)
07. 02. 2013 v 14:59Off-line Tomi66  (26/180/70)
Fuj fotbal :D To jsem taky celej radostnej když ho máme hrát... :D
07. 02. 2013 v 15:08Off-line toso0077  (31/180/-)
Rovnako aj ja ho neznašám, zas telesná... gymnastika, skoro som si rozbil hlavu, a spolužiaci sa začali smiať, ako fajn, je fakt vtipne keď niekto má otras mozgu...
07. 02. 2013 v 21:32Off-line Ecthelion  (45/188/85)
Jeden rok kruhy - levý předloktí na dva kusy (ulna i radius). Druhý rok hrazda - pravý zápěstí v čudu. Třetí rok fotbal, zakopnul jsem o mičudu, prozměnu levý zápěstí v sádře. Pak už mi říkali jen opatrně, sem si sedni, dělej diváky.
Přitom mimo školu lyžování, kola, nespočet pádů včetně spektakulárního zarytí čumákem do hlíny na Králi Šumavy a kromě pár modřin a trochy krve nic vážnýho. Ale tělocvik byl prokletej.
07. 02. 2013 v 21:57Off-line patrikzigmund.123  (28/185/59)
Nedelj to co nechces ja jsem normalni gay a sampon nejsem a na telocviku jsem nic hrat nechtel tak jsem rikal ze nemam telak nebo jsem na nej nechodil
09. 02. 2013 v 03:08Off-line Neo  (31/187/75)
Lidi, jste normální? :D Já myslím, že jsme si tímhle prošli všichni, ale vaše rady teda stojí za to. Jasně, ve čtrnácti si žádat o omluvení? A co z toho kluka potom bude? To snad není možný. Hele, jestli ti vadí to, že se ti cuchaj vlasy, tak bys měl dostat lepanec na probuzení a druhou na uvědomění, že jsi už vzhůru. :) Jestli máš férového tělocvikáře, tak mu řekni, že prostě nechceš hrát fotbal a že budeš raději běhat nebo posilovat, skákat přes švihadlo, nebo něco. Ale s takovým přístupem si teda moc nepomůžeš. Navíc, ať je fotbal sebevětší kravina, tak je to přeji jen pohyb a ten děláš pro sebe, ne pro ně. Je to vlastně možnost, jak si protáhnout tělo a zaktivizovat socializaci v kolektivu a to ještě zadarmo. Nevím, co řešíš...;)
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
09. 02. 2013 v 03:13Off-line Neo  (31/187/75)
Navíc, Tvůj dotaz směřoval jiným směrem, takže Ti odpovím - co máš dělat? Ukaž jim, že i když pro to nejsi zrozený, nejsi princezna a nic tomu podobného. Když vyzraješ nad tímhle, vyhraješ částečně sám nad sebou. Možná to zní jako prkotina, ale může to bejt prvotní signál k tomu, že se naučíš přijímat věci, které nejsou vždy v souladu s tím, co bys rád. Což je většinou, co se týče školy, práce, kariéry a tak. A myslím si, že na to máš pravě věk začít s touhle "seberealizací" a disciplínou. Prostě nedělej nic, až zase na někoho zbudeš, tak jim dej co proto. To bohatě stačí, potom to půjde samo. :)
12. 02. 2013 v 22:07Off-line tomicek93  (30/-/-)
Já to řešil tak, že jsem si nechal napsat potvrzení od doktora že nemusím na tělocvik.
12. 02. 2013 v 22:14Off-line bertholz  (20/170/74)
Tělák je v poho aspoň ve třidě zjistímm jak na tom kluci sou po stránce co jim přisoudila přííííroda :-D
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
18. 02. 2013 v 18:46Off-line Ahojki14  (25/173/50)
No tak ja s tím problém nemám ja proste mám vela kamosov v třídě a aj ked z telocviku som 0-proste tělocvik ma nebaví a neviem ho...... Vždy ma vyberu do tímto
19. 02. 2013 v 01:31Off-line somerone  (36/180/80)
Neo: jediný kluk, který ví o čem mluví a je to Muž s velkým M :P
12. 01. 2018 v 20:29Off-line ozvien  (73/-/-)
Někdy nastanou zvláštní věci. Studoval jsem konzervatoř a v tělocviku jsme skákali skok daleký. Jeden kluk skočil sedm metrů a tělocvikář tomu nechtěl věřit. Kluk to zopakoval a zase sedm metrů a tím se stal reprezentantem republiky ve skoku dalekém.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload