Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu NaKluky.cz s užitím cookies souhlasíte. Další informace
Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload

PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Zapomněl jsi heslo?
Onload

Snad někdo poradí, ty vztahy...

28. 02. 2015 v 19:51Off-line Anonym (xxx)
Ahoj lidi.
Chci se podělit o to, co mě momentálně trápí. Asi se trošku rozepíšu, tak se rozhodnětě, jestli Vám stojím za ten čas. Na iboys.cz mi napsal jeden kluk, budeme mu říkat třeba Adrian. Řekl mi, že jsem pěkný a že by se rád setkal. Nikdy jsem se s klukama z iboys nesetkával, ale Adrian se mi líbil, byl ve věkovém limitu, student a ohromný fešák. Jel jsem tedy za ním do hlavního města, kde mě vyzvedl na autobusovém nádraží. Autem jsme přijeli k němu domů, kde bydlí s rodiči. Bylo to fajn, koukali jsme na film, udělali jsme sushi a zbytek dne jsme se váleli. Zakoukali jsme se do sebe a po setkání jsme si dlouho psali, dokud on přijel ke mě. Byli jsme na jídle no to není důležité. Poté jsme si znovu psali a vše vypadalo naprosto skvěle, až jednoho dne napsal, že se chovám jako malé děcko, stále ho otravuji a že už je prostě konec. Byl jsem v šoku, pár dní jsem to oplakával, snažil jsem se ho pochopit, ptal jsem se kamarádek ale nikdo to nechápal. Rozhodl jsem se, že počkám, až napíše sám od sebe. Napsal po měsíci, jak se mám a samozřejmě se omlouval. Já jelikož jsem ho stále miloval, dal jsem mu "šanci" a znovu jsme se setlali. Opět to vypadalo nadějně a já byl rád, že se to spravilo. Bydlíme daleko od sebe, tak jsme si psali, skypovali. Jednoho krásného dne to přišlo znovu. Napsal mi z ničeho nic, že nechce chodit s čorkou. Je to pravda, poslední dobou se vypořádávám se "shopliftingem", naučila mě to kamarádka. Chápal jsem, že mu to vadí, ale ptal jsem se sám sebe, jak může někdo kdo mě miluje říct jen tak, že je konec? Kdyby mě doopravdy miloval, tak mi mohl dát šanci, jako já jemu. Kvůli němu bych čorky ukončil.
Od té doby mi nenapsal ani já jemu. Stále ho miluji a pořád na něj myslím. Vše si vyčítám, nevím co mám dělat. Na Instagramu byla fotka, že byl s nějakým klukem v kavárně, takže to vypadá, že na mě zapoměl a hledá si jiného.
Vše mi ho připomíná, poraďte mi prosím, co bych měl udělat. Jinak blahopřeji, pokud jste to přečetli až do konce.

Představujeme naše rádce…

Poradna je tu pro vás - můžete se zde ptát na své problémy, zvídavé dotazy nebo jen necíleně diskutovat či radit druhým.

Radek Řadu let se věnuje problémům ve vztazích a milostném životě.
28. 02. 2015 v 19:57Off-line dsiv  (18/176/73)
Vyber si... bud na nej taky zapomenes, nebo dopadnes jako Severus Snape, zahorkly clovek zijici se svou muzou z mladi... (dobre, zas tak zahorkly nebyl a stejne to byla ta nejkrasnejsi cast celeho pribehu, ale takhle dopadnout snad nechces..)
28. 02. 2015 v 20:02Off-line Anonym (xxx)
Dobře to chápu. Rád bych zapoměl, ale nevím jak na to
28. 02. 2015 v 20:10Off-line husky  (19/175/67)
No upřímně, taky by se mi nelíbil někdo koho baví krást...
28. 02. 2015 v 22:30Off-line THX1188  (33/183/90)
Tak zaprvé - to, že česky krádež nazveš shopliftingem ji nijak nezlehčuje. Ba naopak. To, že se zlodějna dá naučit od kamarádky a brát jako sranda je pro mě k neuvěření. V druhé řadě obojí výše popsané značí, že se chováš jako spratek a dítě a jsi zloděj! Skutečně nechápu, kde berete odvahu něco takového klidně napsat veřejně....aha...anonym... Doporučuji zalést někam hodně hluboko a porovnat sám sebe. Vůbec se tomu klučinovi nedivím, že s tebou nechce nic mít. Fuj na tebe.
Souhlasím - 7   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
Přihlaš se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
Onload

OnloadOnload
Copyright 2011–2016 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Vytvořili: Zdeněk Večeřa a  Michal Kutňák,  design: Lukáš Churý
Onload