Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Už rok a stále bolí

28. 02. 2015 v 23:30Off-line Mlhosh  (34/178/67)
Podľa mňa to závisí aj od toho, či ho vídaš. Mňa taká intenzívna láska prešla po takých dvoch rokoch bez kontaktu. A aj to bola len moja tajná láska. Nič netrvá večne. Ak to aj bola skutočná láska a nevídaš ho, tak spomienky zaručene po pár rokoch vyblednú a spomenieš si už len na to, aké pekný bol ten stav zaľúbenosti, ale samotnú lásku sa ti už precítiť nepodarí. Ak ho ale vídavaš a máš s ním kontakt, tak to bude ťažšie a môže sa diať, že sa do neho stále znova zamiluješ len na základe toho ako sa občas usmeje. V živote sa všetko mení a všetko, čo prichádza, je nové. Toľko aspoň moja skúsenosť.
28. 02. 2015 v 23:33Off-line Anonym
Nevadíam ho vôbec, odvtedy som o nom vôbec ani nepočul, raz som bol za ním, pokecať a uzavrieť kapitolu, no nepodaril osa mi to. Teraz mám zasa nutkanie mu napísať. Nech ma aspoň odfajčí aby mi nebolo tak neskutočne lúto že ho už nemám.
28. 02. 2015 v 23:45Off-line Mlhosh  (34/178/67)
Tak potom sa nemusíš báť. Čoskoro to prejde. Ja som našiel na to jeden skvelý psychologický trik: neklásť pocitom vnútorný odpor, keď tu sú a následne neklásť odpor ak tie pocity odchádzajú. Potom ide všetko samo a človek sa ani nemusí snažiť.
28. 02. 2015 v 23:54Off-line Anonym
Tak by som mu nemal písať ? Práveže sme sa rozišli kvôli jeho rodičom (neskutočný terror, úplne ho zničili) Teraz sa chystá výška a bude zrejme od rodičov tak rád by som vedel či nebude niekde na blízku na VŠ
28. 02. 2015 v 23:59Off-line Mlhosh  (34/178/67)
Kludne mu napíš, len nič neočakávaj. Ak je ešte možnosť, že spolu šťastne skončíte, tak by bola škoda túto možnosť zatvárať.
01. 03. 2015 v 01:06Off-line Lollo  (29/-/-)
... kľudne sa vypisujte. Mňa by zaujímala len jedna vec. Prečo podobné sentimentálne k(v)akanice vypisujú vždy iba anonymní anonymovia?! Myslel som, že písať tu môžu len registrovaní... :/
01. 03. 2015 v 01:09Off-line Anonym
Rada do života: nekomentuj keď nevieš.
01. 03. 2015 v 08:27Off-line galileolevi  (51/187/82)
S první holkou jsem chodil rok a čtvrt. Zažil jsem s ní první doteky, první opravdové líbání, první sex. Skončilo to, ještě mi nebylo 15. Moc jsem ji miloval a když se se mnou rozešla, myslel jsem, že všechno končí. Ten pocit beznaděje ustal, až když jsem poznal novou lásku. Svou současnou ženu. Ale oba dva dny jsem trpěl jako zvíře.
01. 03. 2015 v 12:58Off-line Lollo  (29/-/-)
Ale ja viem o com hovoris. :) To vsak nemeni nic na fakte, ze su to sentimentalne sracky, ktore nikto nikdy nenapise priamo, ale iba ako nejaky tajuplny anonym. Ved je to ubohe...
01. 03. 2015 v 13:58Off-line Anonym
Ty nevieš o čom hovorím :D vlastne pochybujem že vôbec vieš o čom hovoríš ty sám :D "myslel som, že písať tu môžu len registrovaní" .......
01. 03. 2015 v 16:38Off-line Lollo  (29/-/-)
V dnešnej dobe naozaj ľudia málo čítajú... Chýba vám schopnosť čítať medzi riadkami. Ale možno je to chyba len inteligencie. :/
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload