Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Jak se heterosexuálové chovají ke svým dětem

01. 03. 2015 v 18:13Off-line Anonym
01. 03. 2015 v 19:47Off-line a.l.e.x  (34/185/74)
Co tu má za význam zda je to heterosexuál? Je jedno jak, jsou prostě lidi kteří dětem a i ostatním ubližují, nebo o ně nemají zájem nebo cokoliv jinýho špatnýho, takový lidi jsou prostě deb*lní. Ale nehraje roli orientace.
01. 03. 2015 v 21:21Off-line paul86  (103/-/-)
A kde bereš tu kulervoucí jistotu, že buzny nebudou dělat to samé?

A krom toho, zrovna novodobé Rudé právo (rozuměj levičácké Novinky) bych opravdu jako seriózní zdroj informací nepoužíval.
02. 03. 2015 v 00:17Off-line galileolevi  (51/187/82)
Nečetl jsem to, ale hádám, že se heterosexuální páry se chovají ke svým potomkům hrozně. Všechny takové páry by se měli preventivně sterilizovat a množili by se pouze homosexuální páry. :D

Myslím, že lidstvo má tak 100-110 let času na úvahy o tom, kde se stala chyba. :D
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
02. 03. 2015 v 00:41Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
S tím výživným to ale vůbec nemusí být tak, že samoživitel/ka je chuděra a neplatič výživného hajzl. Existuje totiž spousta, ale opravdu spousta ženských, které si ty peníze na dítě prostě nezaslouží. Samozřejmě vím, že peníze jsou určené dětem, kteří nemůžou za své rodiče, ale vezmi v úvahu ženskou, která zakazuje svému otci styk se svým dítětem, pomlouvá ho před ním, aby ho nesnášelo, dále tají své skutečné příjmy, aby mohla svého bývalého co nejvíc oškubat a dokonce tají i své nové známosti, se kterými už žije delší dobu a společně mají spoustu peněz na výchovu dítěte, ale úřady o něm nic nevědí, takže nadále vystupuje jako chudinka samoživitelka. Takové svini bych výživné taky neplatil, když by mi z vlastního dítěte udělala cizáka, které by o mě v budoucnu nestálo. To bych ze sebe dělal vola.

Samozřejmě to neplatí pro všechny baby, jen říkám, že taková hyeny prostě existují, které se neštítí ve jménu svého dítěte oškubat svého bývalého o všechny jeho peníze.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
03. 03. 2015 v 08:43Off-line galileolevi  (51/187/82)
Lukino_Luk: Co to blábolíš? Ty budeš asi bezvadnej rodičovskej typ. :D
Asi naprosto nemáš představu, kolik vůbec stojí výchova dítěte. Kolik je to práce pro matku, kolik probdělých nocí, kolik starostí a času se dítěti věnuje. Tohle žádné výživné nikdy nezohlední. A když je někdo dost chlap na to, aby dítě udělal, měl by přijmout alespoň minimum odpovědnosti.
To, jak se k sobě chovají rodiče, přeci nemá nic společného s dítětem. To nemůže za to, jak se k sobě chovají. A spoléhat na to, že si matka s dítětem, najde bohatého sponzora ... Asi jsi opravdu velký "snílek". Ale i kdyby, to snad nesejme odpovědnost z otce.
Ty mi připomínáš mého otce, za kterého jsem se vždycky styděl.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload