Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Láska

06. 03. 2015 v 19:19Off-line Charles2300  (32/183/85)
Na střední v prváku jsem se zamiloval do kluka, pro mě nejhezčí kluk na světě, samozřejmě na kluky není, ale já se s tím nedokázal smířit, takže celý 4 roky jsem byl zamilovanej až po uši, po matu***ě jsem si říkal, "No to bude v pí..., to se z toho asi pose..., už ho nikdy neuvidim". V pí... to bylo a to k***a hodně, ale říkal jsem si, čas to spraví jako všechno, je to 7 měsíců a je to skoro pořád stejný, nálada na p**u, pořád na něj myslim,jak ještě dlouho? Měl to taky někdo tak? :-)
06. 03. 2015 v 22:50Off-line THX1188  (40/183/90)
Celý svůj dospělý život, tedy asi od 18 let miluji svého nej kamaráda. Ukázka mého vkusu. Pan dokonalý. Špinavý blond s obrovskejma rukama. Není a nebylo mi přáno. Dnes má rodinu a dítě. Jezdí k nám s rodinou na návštěvy. On i můj muž o tom ví, že vždy byl a bude mojí platonickou láskou...zjistil jsem tak, že jde milovat dva lidi najednou, ale žít život jde jen s jedním.

Mám to štěstí, že muže života mám. Ten druhý ví o mém citu a někdy si přijde o objetí. Nejsladší okamžiky. Ale dnes vím, že žít chci se svým mužem. Příběh mnoha z nás. Zůstává velké přátelství :)

Nejsi v tom sám a smíření patří k životu.
06. 03. 2015 v 23:13Off-line Charles2300  (32/183/85)
Tvl. 18let, to jsi mě moc neuklidnil :D Ale dobrý, dík :-)
11. 03. 2015 v 01:12Off-line Pernik  (29/187/85)
Ahoj prožívám to samé co ty.Miluju jednoho kamaráda už 5 let a pořád to nepřestalo jsem do něj blázen,ale hledám dál někoho nového,ale zároveň nikoho jiného nechci.Je to težké člověk může milovat i dva lidi ale musí si jednoho vybrat s kým bude žít.Tato situace je težká stává se že celý život miluješ klidně jen jednu osobu a nemůžeš a nechceš ji přestat milovat zatím to tak mam i já sám moje rada zní buď s ním kamarád stýkejte se nic na něj nezkoušej miluj ho dál ale snaž se milovat a hledat nového kluka gaye který by tě chtěl a ty jeho a nebudu ti nic nalhávat ta láska k tomu klukovi s prváku nikdy nepřestane akorád budeš milovat dva
11. 03. 2015 v 09:29Off-line Ligerisek  (36/172/62)
Heh kdyby byl aspoň hetero a né 6%-tní sketa... a když člověk pak definitivně ztratí nadějí i na záchranu před zkostňákovatěním, tak upa jak na začátku filmu Interview s upírem, hetero ještě jde..
11. 03. 2015 v 21:15Off-line onlip  (61/180/84)
Charles2300: Pokud úplně neokoráš, nikdy v životě to neskončí. Měl jsem a mám různé vztahy. Žádný, ať už reálný, nebo platonický, neskončil po pár měsících, je to na léta, nebo na doživotí. Dnes jsem se setkal s někdejší manželkou, skoro tři roky po jejím odchodu. Promoce našeho syna, který žije u mě, stejně jako dcera. Byl tam i tchán, tchyně... zvládli jsme to bez nevraživostí, byl to vlídný den. Až se vrátí můj (bývalý) milý z meditační cesty po Španělsku, jsme dohodnuti, že se setkáme. Jiný kluk, do kterého jsem se bezhlavě zamiloval před spoustou let, k nám dnes jezdí se svou dívkou a s dítětem, čeká nás společná dovolená, dětem to nevadí.
Ono to někdy k***a bolí, jak píšeš, ale nic tě neposune dál než zážitek něčeho takového.
11. 03. 2015 v 21:30Off-line BussterX  (103/130/150)
Ligerisek: zas hulíš, že? : ))
12. 03. 2015 v 09:00Off-line Ligerisek  (36/172/62)
BussterX: Sice su takovej smutnej klaun, ale ještě ses nenaučil rozeznávat, kdy si dělám srandua kdy ne. Kosťákovatění je z onoho filmu Mrtví a neklidní, obecně to znamená, že se z dotyčnýho postupem času stane zm*d.
12. 03. 2015 v 10:16Off-line Duny  (38/178/82)
Zamilovanost pramení z toho, že ti uvnitř něco chybí, takže přejde, až to najdeš, nebo se v nečekaný okamžik přesune na někoho jiného ... :)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload