Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu NaKluky.cz s užitím cookies souhlasíte. Další informace
Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload

PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Zapomněl jsi heslo?
Onload

Coming out

06. 03. 2015 v 19:54Off-line Anonym (Palo)
Viem, ze coming out znamena vyautovanie. Citam tu aj na diskusiách moj spolubyvajuci o mne nevie, moj najlepsi kamarat o mne nevie...
Ja som v zivote takuto frazu nemusel pouzit. Vsetci to o mne vedia, mal som s tym velke problemy v skole, aj v zamestanani. Preco je to tak na mne vidiet?

Představujeme naše rádce…

Poradna je tu pro vás - můžete se zde ptát na své problémy, zvídavé dotazy nebo jen necíleně diskutovat či radit druhým.

Radek Řadu let se věnuje problémům ve vztazích a milostném životě.
06. 03. 2015 v 22:43Off-line THX1188  (33/183/90)
Bohužel to někdy tak je, že je člověk "jasnej" na první pohled. Držení těla, hlas, řeč těla, jemné pohyby...atd. Ale to nic nemění na tom, že okolí tě po první "odsouzení" začne brát dle tvých činů, schopností. Jen malý člověk tě bude považovat za nicku kvůli orientaci. Buď dobrým člověkem, věnuj se práci a ne pohledům okolí. "Normální" je hledět si svého, povinností a být sám sebou za dobře a v rovině. Pak tě málokdo vykolejí. Vydrž a drž se.
07. 03. 2015 v 08:11Off-line dsiv  (18/176/73)
Na me je to taky videt na prvni pohled a nikdy jsem s tim nikde nemel zadnej problem... maximalne tak po me na zakladce nejaky nicky, co ted chodej na ucnak, rvali buzno, coz mi nevadilo ani tehdy a ani ted. :D
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
07. 03. 2015 v 11:15On-line onlip  (53/182/72)
THX1188 to napsal přesně, není třeba to komentovat.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
Přihlaš se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
Onload

OnloadOnload
Copyright 2011–2016 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Vytvořili: Zdeněk Večeřa a  Michal Kutňák,  design: Lukáš Churý
Onload