Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Už nevím co si o tom mám myslet...

06. 03. 2015 v 22:49Off-line Anonym
Ahoj,
chci se zeptat, zda tu jsou normální hezcí kluci v mém věku 18-23 let (mně bude za týden 19 let) z Prahy, se kterými bych si mohl popovídat někdy i v reálném prostředí? Už mě nebaví pořád číst nabídky na sex, nebaví mě si psát si kluky, kteří jsou ode mne daleko 100 km a více, prostě je to k pláči tady.
Bohužel mám docela problémy s navazováním kontaktů, protože jsem odmalička těžce nedoslýchavý (foneticky byste to skoro nepoznali) a od toho se odvíjíí i moje plachost a nedůvěra vůči klukům. Takže proto čekám, zda mi napíše někdo jako první. Sám skoro nikomu nepíšu jako první (stydím se a mám obavy z neúspěchu)... Dalším problémem je to, že jsem opravdu malý (mám jen 167 cm) a všichni dneska letí na kluky 180cm a více. Ano já chci také takhle vysokého kluka, ale to proto, že mi to dodá pocit bezpečí a jistoty. Chci prostě poznávat nové lidi, jenže vy mi to tady vůbec neusnadňujete :( Už mě hrozně trápí ta samota a často kvůli tomu brečím :(( Myslíte, že je velkou chybou, že snažím lidem vyjít vstříc?

Omlouvám se za tento dlouhý příspěvek, ale prostě už chci poznat nějaké normální lidi a ne samé lháře, citové upíry a tak...

Předem děkuju za rady.
06. 03. 2015 v 22:54Off-line THX1188  (40/183/90)
A chceš upřímnou odpověď, nebo uklidňující?
06. 03. 2015 v 22:55Off-line Anonym
Upřímnou, protože nechci žít v iluzích...
06. 03. 2015 v 22:59Off-line THX1188  (40/183/90)
Pak tě nepotěším. Jsi špatnej materiál. Předvedu ti uvažování mnoha buzen. Malej, sebelítostivej, twl po prvním rande zjistím, že je nedoslýchavej....no tak to ne. Radši novej hadřík. Tohle je jen ztráta času. On každej chce velkýho modela s velkým ptákem, jenže ti bývají většinou k ničemu. Milují jen sebe.

To Jen nepěkný úvod. Špatně je přístup. Jistě něco umíš, co jiní ne. Jistě jsi v něčem jistý. Psát musíš první ty. S lháři a podvodníky počítej, je jich moc. Rande a místa vybírej sám.
06. 03. 2015 v 23:05Off-line Anonym
Kdybych se scházel s mnoha lidmi pravidelně, tak bych měl úplně jiný přístup ke vztahům a životu obecně. Jenže si nemyslím, že bych byl ošklivý, ale prostě mám problém se lidem otevřít, protože nechci, aby mi někdo ublížil...
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
06. 03. 2015 v 23:07Off-line THX1188  (40/183/90)
Nic vede k ničemu. Udržuješ status quo...sám si odpověz jestli něco získáš, když nic neobětuješ... je to tvůj život, nikoliv náš :)
06. 03. 2015 v 23:10Off-line ThomPrag  (45/180/76)
Tak já přidám trochu uklidňující variantu:-)
Smiř se s tím, že jsi prostě jiný. Nebudeš nejspíš zapadat do typického gay světa, takže nemůžeš očekávat, že po tobě bude každej toužit. Máš skvělý písemný projev, naprostá většina zdejšího osazenstva by se od tebe mohla učit. To ale určitě není jediná tvoje výhoda, bude jich víc. S hledáním to ale budeš mít těžké. Mě by třeba vůbec nevadil ten drobný zdravotní problém, stejně tak výška. A takových je nás tu víc. Ale celkově jsme v menšině, převažují ti, o kterých psal THX1188. Takže za sebe radím - hledej v klidu, nic nehroť. Ona se spřízněná duše najde, jen to bude trvat déle než u ostatních ;-)
06. 03. 2015 v 23:15Off-line Anonym
ThomPrag: Děkuju moc za vřelá slova :) Snažím se být trpělivý, ale být single po celou dobu, co vím, že jsem gay není nijak povzbuzující.
07. 03. 2015 v 00:17Off-line Lollo  (29/-/-)
Ja viem, že je to otrepaná fráza, ale niekedy ti život prinesie celkom nečakané situácie. Neočakávaj, že tu skutočne niekoho nájdeš. Presne viem o čom hovoríš a nakoniec mi, hádam náhoda či osud, priniesol do života také osoby a situácie, že si to do dnes neviem celkom jasne vysvetliť.
Niekedy stačí urobiť len krôčik do neznáma, čisto spontánny, nelogický a iracionálny krok do prázdnoty... A kto vie, možno vstúpiš práve na novú a lepšiu cestu. :)
07. 03. 2015 v 00:34Off-line Pitrsman  (35/185/85)
Kazdy ma nejake svoje vady, tu tvoji bych fakt neresil, ani to, ze ses mensi a nerikej, ze nemas zadny kamarady co te podrzej, kdyz ses na tom psychicky spatne treba. Chtelo by to hledat dal a nebat se toho ;)
07. 03. 2015 v 02:56Off-line Centaur  (43/177/-)
Já mám též trochu dilema se svou výškou 175. Bylo pro mě velice trapné když o hodně vyšší kamarád byl schopný zaklepat na okno v přízemí ( opakuji v přízemí) mého druhého kamaráda :-D Člověk si v takových situacích skutečně připadá na nic, kord, když si představíte, že s touto výškou by jste se ocitli v krizové situaci.
07. 03. 2015 v 13:03Off-line Anonym
Lollo: máš pravdu, asi to nechám na osudu :)
dsiv: no to ano, ale člověk je přece tvor společenský a tudíž potřebuje kolem sebe nějaké lidi :)
07. 03. 2015 v 16:49Off-line Hagal  (32/180/90)
Naopak nechávat to "na osudu" je to nejhorší co můžeš dělat. S takovým pasivním přístupem žádné změny nedosáhneš. Zatni zuby a pracuj na sobě.
07. 03. 2015 v 19:37Off-line Titan24  (30/168/56)
Takový pocit moc dobře znám, jestli tě nějak zaujmu, kldině mi napiš, ty jsi mě zaujal určitě :)
07. 03. 2015 v 19:38Off-line MattBlack  (27/191/75)
Zajdi s kamarádem/kou do kina nebo na kafe, pozvedne to náladu a nebudeš se cítit tak sám :). A dej šanci nějakému milému klukovi, opravdu nikdy nevíš, jaké štěstí tě může nečekaně potkat. Vím to z vlastní zkušenosti ;).
07. 03. 2015 v 19:45Off-line Anonym
MattBlack: Jenže milých a hezkých kluků je tady málo, alespoň z Prahy a okolí :) Hezcí a chytří kluci, se kterými si začnu rozumět, jsou většinou z Moravy a tudíž pak nemám šanci je poznat v realitě. A bohužel jsem trochu povrchní, protože chci, aby můj první partner byl přitažlivý a zajímavý člověk :) Ale občas si zajdu s kamarádkou či kamarádem na kafe. To ovšem nejde tak často, jelikož jsou vytíženi školou. Já bych potřeboval se s někým vídat alespoň jednou týdně :)
08. 03. 2015 v 00:15Off-line Titan24  (30/168/56)
To s Moravákama mám stejně :( Nevím, co bych ti poradil. Chtěl bych v Praze poznat kluka jako ty :/ Ale mám pocit, když nemají zájem, tak nemá už cenu je hledat
08. 03. 2015 v 00:37Off-line Relostyt  (102/-/-)
Hele co vy všichni máte s moravákama :D.
Ano v Ostravě máme prej nejhezčí holky ale kluci?
Popravdě v Praze jsem narazil na lepší kluky a nejen v Praze.
Jinak anonyme, naprosto tě chápu ty máš maličkou vadu ohledně té nedoslýchavosti, já mám problém v tom že jsem zase obézní.
Ty sis to nezpůsobil sám ale já ano a lidé taky na to tak koukají.
Určitě jednou najdeš kluka kterého bude zajímat to jaký jsi a né to jaké máš vady.
Já taky přijal mého ex i s vadama které měl a že jich bylo ...
Jeho vady jsem věděl takřka od prvního rande a nevadily mi.
Já ho miloval takového jaký byl.

V každém případě jsi ještě mladý klučina který má toho ještě hodně před sebou a můžu ti dát jen základní rady.
Nestyď se, není za co, bav se s lidmi, buď na ně vřelý, stýkej se s nimi.

Já býval extrémní introvert a asociál ale změnil jsem to protože jsem to změnit chtěl.
Je to na každém zda se odváží a vyleze z ulity.
08. 03. 2015 v 00:45Off-line Centaur  (43/177/-)
Hlavně musí být komunikativní a nečekat až se mu milostivě někdo uráčí napsat. Takhle to nechodí. Tím huř pokud se soustředí na lidi, kteří mu odepíší téměř za týden. tací co odpoví až třeba druhý nebo třetí den je katastrofa pro seznámení. Ty by na seznamce neměli vůbec existovat. Seznamky sami vyzívají ke komunikaci to vidíte sami hned na úvodu. Ten kdo mlčí a čeká bude vždycky na seznamce bez ničeho. Hlavně nestát na místě ale pohybovat se.
08. 03. 2015 v 00:54Off-line Relostyt  (102/-/-)
Centaur: Tak já jsem taky přímo někoho neoslovoval a nakonec jsem ne nechal najít. Zní to blbě ale je to tak a bohužel vztah nevyšel resp netrval nikterak dlouho.

Ono zase otravovat všechny zvlášť pokud je tady hodně namyšlených buzniček není to pravé ořechové.
08. 03. 2015 v 01:06Off-line Centaur  (43/177/-)
Relostyt : proto máme logické uvažování, abychom dokázali rozeznat už předem kdo bude namyšlený a kdo ne. Jako navigaci už máme fotografie a psaný projev který napovídá. Naštěstí je otevřená doba a každý se projevuje naplno.Na seznamce se nemůže mlčet ale naopak hodně psát a pohybovat se .Hlavně nebýt odkázaný na jedno místo. Tímže jenom čekáte až vás někdo osloví je nelogické a zbytečné. Připravujete se tím o čas a o šance.
08. 03. 2015 v 01:12Off-line Centaur  (43/177/-)
Já se svou výškou taky nemám zrovna královské šance a taky bych se mohl hodit na gauč, kdo si mě uloví, ale nefunguje to. Musím prostě já něco dělat protože jinak to nejde. Za celý večer vám tady pomalu nikdo nenapíše a koho to má bavit ? Snad jenom ty, co rezignují, ale mě to tak nebaví rezignovat. Proč ? Kvli nějakému vztahu který už dávno není ? To snad ne. A žít z minula celý život ? To je ironie.
08. 03. 2015 v 01:32Off-line Centaur  (43/177/-)
Tak si pěkně čekejte chlapci až si vás někdo jednou za rok všimne a napíše vám. Stěžujte si na nepovedené vztahy a hlavně o tom všude mluvte. Nejlepe hned na potkání :-) To je nejlepší způsob jak si najít novej a lepší vztah :-D
08. 03. 2015 v 08:06Off-line onlip  (60/180/84)
Anonym (Nevím): S neslyšícími jsem intenzivně pracoval, nedělá mi to problém. Drobnější postava mi nevadí. Kontakt v reálu taky ne. I s autistou ho zvládnu. Ale máš limit 18-23 let, s tím už nic nenadělám. Navíc nemyslíš, že bys byl ošklivý, takže máš i nároky na vzhled protějšku. Naříkáš, že tě nic nebaví - to nesnáším. Při prvním čtení tvého příspěvku jsem myslel, že ti jde o možnost popovídat si s někým. Nakonec musím souhlasit s THX1188, nic vede k ničemu.
08. 03. 2015 v 08:15Off-line paja_nov  (34/-/-)
Vzdyt ti je teprve 19, mne je více a take jsem sam. Nema smysl poznat někoho rychle, kdyz te pak rychle opustí. A to ze jsi maly, preci nevadi ... často mali kluci jsou roztomili a tak. Důležité je mit zájmy a snažit se porad neco smysluplného dělat.
08. 03. 2015 v 20:35Off-line Anonym
Akutol, onlip: Já mám docela dost zájmů, pěstuju pokojové rostliny, zajímám se o astronomii a psychologii a také rád sleduju aktuální dění ve světě a ČR. Naříkal jsem, že mě NEBAVÍ ČÍST ZPRÁVY ÚCHYLŮ, NE ŽE MĚ NEBAVÍ NĚCO DĚLAT. A hledám pořád brigádu, abych dělal něco smysluplného a měl z toho dobré kapesné, ale nedaří se mi to najít...
08. 03. 2015 v 21:09Off-line Mobus  (28/176/74)
Hele, mám to stejný jako ty, jenom jsem o něco vyšší :-) Jinak do puntiku stejný. Klidně ti můžu nabídnout, abys mi napsal, ale nemůžeš automaticky počítat, že napíšeš klukovi a on s tebou hned někam půjde. Ale poznat se můžem a pak se teprve uvidí, je to tak vždycky. Nesmíš si dělat iluze, že všechno hnedka vyjde, mám to stejný...
08. 03. 2015 v 21:42Off-line Anonym
Akutol: A jak mi mohou psát, když jsem se zeptal anonymně? :D ;) Asi máš pravdu, ve středu si obnovím profil, přidám fotky a uvidím no :)
08. 03. 2015 v 21:46Off-line Mobus  (28/176/74)
Anonym: a jak se jmenuje tvůj profil?
08. 03. 2015 v 21:58Off-line Anonym
Akutol: to bych chtěl vědět, kdo si s tím dá práci, protože většina zdejších úchylů není příliš inteligentní, ale děkuju, že jsi jim napsal návod jak na to ;)
08. 03. 2015 v 22:08Off-line Anonym
No to už máš jedno, já na takové zprávy stejně reagovat nebudu, takže tak :)
08. 03. 2015 v 22:28Off-line Anonym
Děkuji moc za radu! :) Snad to bude už jen lepší :)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
08. 03. 2015 v 22:37Off-line Socksboy  (33/181/70)
No a čo chceš keď si krpaty , ešte si hluchy , bojazlivy a sťažuješ sa tu verejne ...
09. 04. 2015 v 07:48Off-line sirEragon  (58/182/82)
Radši jdu to se ani náhodou nedá komentovat.
10. 04. 2015 v 21:58Off-line esthetique  (40/-/-)
Tak třeba s Titanem24 jsem tady vyměnil pár zpráv. krása není všechno, ale evidentně moji ironii, že kybervztahy nehledám, nepochopil a hned si mě bloknul...to že nehledám kybervztahy nutně neznamená, že hned každého drapnu a odtáhnu do křoví. pouze to, že radši povídám nad kafem face to face, než nad klávesnicí.... ale to většina lidí tady nemůže pochopit. většina lidí tady chce slyšet JEN JEDNO: "strašně jsem se do tebe zamiloval, jsi totálně a úplně nejlepší, v životě už se na jiného chlapa nepodívám (tím spíš, že jen chatujeme a v životě jsem tě naživo neviděl), koukej navalit předmanželskou smlouvu, jdu si naříznout žílu, abych to moh podepsat. tvým brkem."
TAK TAKHLE NE PÁNOVÉ, KDYŽ OD TĚCH KLÁVESNIC Z TĚCH VAŠICH BEZPEČNÝCH ULIT, KDE NEHROZÍ ZKLAMÁNÍ A ZLOMENÉ SRDCE NEVYLEZETE, TAK NIKDY NIC V ŽIVOTĚ (pokud jde o vztahy) NEDOKÁŽETE.

takže nezbývá než se zeptat: vy "nekrásní", nemůžete si za to občas sami?
10. 04. 2015 v 22:29Off-line Titan24  (30/168/56)
Estetique: Konečně od vás čtu něco, co má hlavu a patu a můžu se s tím stotožnit. Já teda nevím jak vy, ale když skoro za každým vaším kometem napíšete "hahaha", tak to o vás a vaší inteligenci zrovna dobře nevypovidá.
11. 04. 2015 v 13:43Off-line esthetique  (40/-/-)
To vypovídá o mém smyslu pro humor a současně to naznačuje, kdy něco myslím ironicky, protože většina lidí tady je děsně vztahovačná a ironii nechápe. tebe nevyjímaje. všichni se berou děsně vážně a zasmát se sám sobě se bere jako strašná slabost.
a nevykej mi, dop***le. to už je lepší nereagovat vůbec
a speciálně pro tebe:
ha ha ha ha
11. 04. 2015 v 13:44Off-line esthetique  (40/-/-)
PS: když už, tak v písemné formě se vyká s velkým V
...."od Vás čtu něco, Vaše názory".... atd.
nesnáším když lidi na diskuzích neuměj správně česky
AND HERE IT COMES AGAIN:
ha ha ha ha
11. 04. 2015 v 19:09Off-line Titan24  (30/168/56)
Velký V bych použil jen, pokud bych si vás vážil
11. 04. 2015 v 20:18Off-line sirEragon  (58/182/82)
Anonym (nevím) ,,A bohužel jsem trochu povrchní, protože chci, aby můj první partner byl přitažlivý a zajímavý,,. No tak se chvíli poslouchej co píšeš za hovadiny. Ty sám máš hendykep nevím jak vypadaš, ale kdyby si byl hezkej průměr tak bys tu měl foto. Ale u protějšku požaduje přitažlivost. Ty jsi ujetej a možná zhulenej. A přesně o tom tahle menšina 4% je k zbliti. Všichni chcete prince co nejvíce zářezu ohledně sexu na pažbě. Ale uniká vám všem jedna podstatná věc vy jste tak zaslepení a zahledeni do sebe že kolikrát vedle vás stoji člověk krasnej na duši sympatak ale vy to pro tu rozezranost nevidite. Je mi z tebe na bliti a z ostatních jak ste tady rovněž. A je mi u p***le co si ted kdo bude o mě myslet.
11. 04. 2015 v 20:22Off-line esthetique  (40/-/-)
Akutol: PÍSEMNĚ vykáš s velkým V. full stop
11. 04. 2015 v 20:25Off-line esthetique  (40/-/-)
Titan24: kdyby sis přečet moji reakci v jiném tématu, kde ses projevil jako docela slušnej fašoun, tak mi nebudeš vykat ani s malým, ani s velkým, nebudeš na mě reagovat Vůbec. a tak to bude nejlíp
12. 04. 2015 v 11:17Off-line esthetique  (40/-/-)
Akutol: mě nějaký internetový pravidla vůbec nezajímaj. mluvím o pravidlech slušného chování. svůj link si strč do p***le a zakruť s ním, třeba se z toho uděláš
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
13. 04. 2015 v 20:38Off-line esthetique  (40/-/-)
Akutol: ještě jednou jen pro tebe: pokud si mě neváží, nemusí se vůbec namáhat reagovat. já s ním nesouhlasím, nepíšu si s ním (už), dokonce je bloklej, a kvůli jeho fašounským názorům si ho ani nevážím. a vzhledem k věku mu tykám NEBO-LI VE VZTAHU k němu V/v nemusím řešit. od něj očekávám tykání nebo Vykání s velkým V. třetí možnost jaksi není. JE TO JASNÉ?!?
06. 01. 2017 v 10:29Off-line paulomen  (39/186/89)
Ahoj rád si s tebou popovídam třeba si padneme do noty
06. 01. 2017 v 12:00Off-line bard94  (29/173/60)
THX 1188 má pravdu,já,protože mám sám nějaký handicap, tak ti naprosto rozumím, a fakticky člověk jednal stejně. Člověk si musí uvědomit dvě věci: Je to prostě o tom, co mám, ne co nemám. Určitě bys na sobě najdeš spoustu pozitiv, třeba máš pěkné oči a dobře vaříš a máš dobré srdce. jasně zní to jako klišé ale není... Prostě se musíš umět prodat. A ta druhá věc,možná je to otázka nároků. Vždy je lepší očekávat zpočátku méně a být pak příjemně překvapen, než si vysnít prince na bílém koni, který nakonec dojede ve flísu a s trabantem. Přeju ti, ať se daří.
06. 01. 2017 v 12:42Off-line Farry  (27/187/71)
Koukám, že místo rodinné poradny jsou tu spíš rodinná pouta s velkým a malým P.
Každopádně Anonyme. Samota netrápí jenom tebe, ale dle mého názoru většinu lidí tady. Přeci jen kdo si založí profil na seznamce, když se necítí sám.
To, že měříš málo si myslím vůbec nevadí. Já osobně si tedy nemyslím, že jsem nějak vysoký, ale můžu říct, že mi na výšce nezáleží a možná i menší kluci jsou mi milejšî.
Pokud jde o nedoslýchavost, myslím, že spousta lidí je nedoslýchavých ať už z fyziologického hlediska nebo z hlediska psychologického. Já osobně kolikrát také neslyším co druzí říkají a musím se jich zeptat, co to vlastně řekli a to mi doktor řekl, že mám vynikající sluch. Každopádně to nijak nevadí a nemyslím si, že by ses tím měl zaobírat.
Prostě a jednoduše buď sám sebou a měj se za to jaký jsi rád, vždy se však snaž být lepší nežli jsi a věř mi, že se najde někdo, kdo tvou osobnost a snahu ocení.
A na vztah nemá cenu spěchat radši pracuj na sobě. Jedno moudré moto zní:
"Když nemůžeš milovat sebe, jak sakra chceš milovat nekoho jiného."
Přeju ať se daří a hlavně ať jsi šťastný. :)
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload