Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Bisexuál vs hetero sám nevím

14. 03. 2015 v 19:32Off-line Anonym
Ahoj mám takový problém a potřebují poradit.
Já jsem gay a mám jak kdyby kámoše co je Bisexuál má teď holku. Tento týden jsme se viděli po prvé a já mu řekl že ho milují přímo do srdce.
Z očí do očí! On byl beze slov nevěděl co má říct. Ale řekl mi jednu věc že tomu věří na 98%

Jeden kluk mi napsal dneska že u nás gayů se to neříká ale dává na jevo.
Měl jsem tu možnost mu dát pusu měli jsme čelo na čelo. dívaly jsme se do očí. Ale já to neudělám.


Má holku které je 14 let jak sám řekl holky v tomto věku jsou ještě panny.
Jak sám řekl že neví jestli sní bude další týden že v tomto věku u těch holek neví co a jak.

Dělaly jsme spolu kraviny on mě lechtal a já ho jak kdyby mlátil když mi něco řekl co mě ze srandy vyprovokovalo tak jsem byl i rád že na něj mohu sahat.
Pak jak jsme seděli v čekárně tak místo aby se věnoval mě tak si hrál s mobilem na fb protože tam bylo wifi. Říkám si asi jsem ho nudil že to dělal.

Pak se podíval na můj fb profil. Kde jsem měl status z minulého týdne ze středy co jsem dal že má holku a je zadaný. Čím mě ranil.
A psal si z holkou svojí a ona mu poslal fotku co jsem měl co jsem tady psal ten status. a Já: zase jsem udělal něco co si neodpustím a bude hádka.

ON: Bude hádka ale ne s tebou ale mojí holkou.
Večer jsme si psaly a napsal že se pohádal ze svojí. Neřekl proč nevím ani zda mě bránil. Nevím co si myslet.

Proto se vás ptám je tu možnost že se k sobě vrátíme a budeme spolu?
Prosím bez blbých keců.
Omlouvám se za slohovku ale neumím to napsat normálně
Díky za rady
14. 03. 2015 v 19:42Off-line Pippin  (103/-/-)
Celkem sladké. Jakoby tě měl radši než svou holku, která musí být ve 14 asi hodně rozumově vyspělá :D nemusí to znamenat, že s tebou chce být. Možná tě má zkrátka jenom radši i jako kamaráda než tu svou ... čtrnáctku :)
14. 03. 2015 v 19:44Off-line Anonym
Zablokoval jsi mě na fb jen na jednom a pak na druhém si mě nechal nevím co si o tom myslet
14. 03. 2015 v 20:29Off-line Pippin  (103/-/-)
No to je hodně negativní akt, podle mě :/
14. 03. 2015 v 20:38Off-line hammerkill  (30/-/-)
Vidieť sa prvýkrát a povedať mu - milujem ťa
toto fórum je TOP ČÍTAŤ NA VEČER :D :D :D :D :D :D :D :D :d :D :D :D :D
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload