Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Focení Voayer-fotografií

17. 03. 2015 v 19:41Off-line Anonym
Chtěl bych se zeptat zda někdo fotí a propadl foto-Voayerství. Zajímalo by mě jaký fotoaparát na tento druh fotografií používáte a s jakým ohniskem? A pak jestli je na tom tady také někdo stejně?
17. 03. 2015 v 22:12Off-line Anonym
Fotím street foto kde jsou mužský a to má do pedofilních fotek hodně daleko to mi ver.:-) příklad voaer-momentky
https://www.flickr.com/…646@N00/pool
18. 03. 2015 v 05:40Off-line comrade  (39/195/102)
A to ma byt jako voayerina fotit delniky? To je musis fotit jak drbou nekde doma za oknem. :)
18. 03. 2015 v 10:46Off-line Anonym
Ješišmarja lidi ! Fotí se jak dělníky na stavbách, tak i lidi v ulicích, řidiči atd. atd atd. Když o tomto stylu focení nic nevíte tak raději ani nepište prosim vás.
18. 03. 2015 v 12:01Off-line rusty13  (102/174/55)
Tak zaprvé, voyeurismus je něco trošku jinýho :D zadruhé... jakékoliv krátké ohnisko, 35mm ideální, delší než 50 už je asi špatně, zoomování svádí k prvoplánovým fotkám, teleobjektiv ničí kompozici (zbavuje fotku kontextu)
18. 03. 2015 v 12:28Off-line Anonym
Voyeurismus neznamená pozorovat jenom jeden typ lidí. Může se fotit lidi v různých situacích a momentech a určitě nemusí jít nutně o sexuální podtext. Jedná se pouze o skryté pozorování takže se může vyfotografovat a zdokumentovat obecně vzato vše. jen s tím rozdílem, že jste skryti a anonymní. Ano čím menší ohnisko tím lepší co do kvality , já osobně fotím zoomem na 60 s ohniskem. To na pozorovací vzdálenosti bohatě stačí si myslím. Na Flickr. com, se můžete snadno presvědčit, že fotografie označující Voyeur , obsahují snímky jak po lidi na plážích tak až po vojáky opravující vojenské vozy. Sledovat se taky dají lidi stojících na autobusových zastávkách, benzínových pumpách apod. Do Voyeurství v posledních letech zapadají právě i fotografie Builders men se zaměřením na pracovní uniformy.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload