Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Fotky

19. 03. 2015 v 09:20Off-line Anonym
Myslíte si, že je dobré dávat své nahé fotky na profil? Má to tak někdo?
19. 03. 2015 v 12:52Off-line Levent  (102/180/75)
Před několika lety jsem nahé fota dával na ib ale byly to takové slušné fota mezi nohy mě nešlo vidět, ale už nic nahého nikam nedávám ani nikomu neposílám a dlouho jsem neviděl že by na profil někdo dával to co má mezi nohama.
19. 03. 2015 v 19:29Off-line sid_6  (36/182/66)
Spousta kluků to tady tak má i ti co se nemaj čím chlubit. Já myslím, že je to každýho soukromá věc a tak by to mělo zůstat max. v soukromejch zprávách. Naštěstí nemám foták ani mobila s fotákem jinak by mě třeba ještě někjdo na nějákou hambatou fotku ukecal.
Narozdíl od Leventa už jsem tady viděl úplně všechno. Člověk se toho nesmí bát. Aspon pokud v životě viděl víc, než chlupy čouhající z trenek. Když je někdo blbej, že to tady vystavuje, tak proč se nepodívat.
22. 03. 2015 v 12:55Off-line Betonica  (39/191/93)
Rád bych viděl obličej těch, kteří budou jednou žádat třeba o práci a při pohovoru jim potenciální zaměstnavatel předloží k vysvětlení právě ty slušné fotky, na kterých není vidět mezi nohy :)

Bože, lidi jsou snad hloupí nebo navedení... :) Na druhou stranu, jo. Dejte si všichni všechny fotky na web, ať ty dobrý místa zůstanou pro nás normální. Děkuju pěkně :)
22. 03. 2015 v 13:03Off-line hupll  (23/-/-)
Hlavně, že pomalu každý píše “pošli nahou fotku“. Přitom se nezmůžou na nic jiného než „Ahoj, jak se máš?, co děláš? Atd. „Souvislou větu či dotaz nejsou schopni napsat.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload