Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Moč léčí

21. 03. 2015 v 23:30Off-line Anonym
Mám pro Vás něco, co vás totálně posadí na zadnici.
Odhodlal jsem se zkusit léčbu akné pomocí urino terapie. Trik je v tom co nejvíce pít, aby mi nepáchl obličej, tampónkem nanést moč na postižená místa a nechat zaschnout. Nesmít.
Zatím jsem nepřečetl ani jeden článek o tom, že by to nepomohlo. Jediný háček je v tom, že je to takové tabu a lidem to přijde nechutné. Mě také. Ale jsem odhodlaný to udělat, abych se cítil konečně dobře a nemusel mít celý den špatný pocit, jestli na mě někdo nekouká moc zblízka, jestli mě někdo nevidí v odrazu ovrazovky když držím telefon atd. Chci se cítit dobře. Na akné je více ověřených možností léčby jako sex. Nevím no, nikoho nemám a přiznám se, že mě to neláká.
Nezajímají mě Vaše komentáře které se tu pravděpodobně objeví. Když některé jedince vzrušují piss praktiky, tak proč bych já to nemohl využít ke kráse?
Po měsíci napíšu výsledek.
21. 03. 2015 v 23:35Off-line ultimate  (23/-/-)
Právě jsem se totálně posadil na zadnici. Už se nemůžu dočkat za měsíc.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
22. 03. 2015 v 00:11Off-line Levent  (102/180/75)
O uryno terapií jsem tu nedávno psal a opravdu to pomáhá na vše.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
22. 03. 2015 v 12:01Off-line Betonica  (39/191/93)
Tak to je znama vec, mocovina zjemnuje. Moc, cerstva, je mirne desinfekcni. Potirani pokozky bych pochopil, konzumaci moc nechapu...
22. 03. 2015 v 12:12Off-line Anonym
Já jsem teď dlouho používal makeup a pudr, za dobrý pocit jsem doplatil příšernou pletí. Takže se sebou musím něco udělat.
Momentálně si šetřím peníze, takže do drogerie nepůjdu. Za moč nic nedám.
22. 03. 2015 v 12:21Off-line Betonica  (39/191/93)
Zkus v lekarne za par korun Jarisch roztok, vetsi baleni. Delej si z neho obklady. Nevim, co mas s plati, ale Jarisch ti neublizi.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload