Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Jak to mám poznat?

22. 03. 2015 v 18:53Off-line Anonym
Zdravím :)
Chtěl bych se zeptat jestli je nejaký způsob jak poznat že kluk je gay... klidně i jen náznak... :(
Už bych chtěl nějakou tu osobu o kterou se můžu opřít ať se stane cokoliv kterou budu milovat a budu vědět že on bude milovat mě... :(
22. 03. 2015 v 19:12Off-line Mobus  (28/176/74)
No, tak to je těžký. Někdy se to pozná ihned, jindy to třeba vůbec nepoznáš. Takový opěrný znaky můžou bejt pohyby, to jak mluví a jak se třeba vyjadřuje o homosexualitě, že se kamarádí s holkama, že je stydlivej, může toho bejt hodně, ale blbý je to, že to nikdy neni zaručený. Mně se třeba líbí jeden kluk, a ten má snad všecky možný znaky homosexuality co jde vyjmenovat a přesto si nejsem jistej a mám strach jít do toho, takže ono to i tak neni lehký...
22. 03. 2015 v 19:51Off-line OnlyMe  (24/-/-)
Prej že gayové maj větší nos a menší vzdálenost mezi nosem a pusou, a myslím že to asi pravda :D
22. 03. 2015 v 20:45Off-line OnlyMe  (24/-/-)
Ironman bylo to i tady na nakluky ;)
22. 03. 2015 v 21:18Off-line Michalel  (36/178/88)
Snad jen podle toho, jestli pokukuje po holkách, nebo po klukách. Taky je dobré sledovat jak se baví s kamarády, jestli zmiňují bejvalou nebo aktuální partnerku, pak jestli má na facebooku fotky ženských a aut nebo aut bez ženských.

Mám testovací frázi vhodnou nejvíc na kolegy v práci, pak spolužáky a možná i na kamarády, ale ještě jsem jí nevyzkoušel.
"čau, půjdem na oběd někam jinam, než do té pizzerie na rohu ( menzy)? Co zkusit třeba pizzerii u Stavovskýho divadla, q-café ( zde je možno říct i jiný známý gay podnik), nebo jídelnu mezi Budějovickou a pankrácí, tam mají mega porce a supr ceny, (blablabla...)".
Pokud se usměje a stočí konverzaci k tomu podniku, tak je jasnej. Pokud to přejde bez povšimnutí, tak je heterák.

Pokud mi tento postup chcete nějak ohodnotit, tak budu rád za nápady na vylepšení i k***iku.
23. 03. 2015 v 01:36On-line Gliese581c  (39/176/78)
Ja to treba poznam vzdy....dokazu to poznat i podle hudbniho chartu na last.fm...je potreba si vsimat drobnosti
23. 03. 2015 v 08:54Off-line galileolevi  (51/187/82)
Pokud se ho zeptáš, "Jsi gay?", pravděpodobně ti odpoví jednou ze dvou možností.
ANO
NE
Podle toho, vnímavý pozorovatel odtuší, jak na tom onen klu s orientací je. :)
23. 03. 2015 v 10:23Off-line onlip  (60/180/84)
Nemyslím, že je pro to návod. Pro mě je vodítkem, že dokáže udržet oční kontakt po dobu delší, než je obvyklé. Ale spíš si vybírám kluky, které znám dlouho, nejde o sex, spíš o schopnost mluvit spolu.
23. 03. 2015 v 11:54Off-line Centaur  (43/177/-)
Gay se pozná podle hudebního žánru to je opravdu fakt. Už se takhle hodně přišlo na skrytý gaye. On asi těžko nějakej heterák bude mít sbírky a celou diskografii Vladěny Pavlíčkové či Valiny. :-D Potvrdilo se, že to opravdu sou gayové.
23. 03. 2015 v 13:43Off-line Brian.Sheppard.McKay  (30/188/57)
Nechci dělat nové téma na jednu otázku..
Ale když se dva kluci co byli poprvé spolu pořád dívají do očí je to taky nějaký náznak?
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload