Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Chorobně žárlivý přítel

09. 02. 2013 v 16:56Off-line Anonym
Ahoj, mám kluka, všechno je v pohodě, ale je mega žárlivec...když třeba du ven s kamaradáma tak se mě pak ptá kdo to byl jestli sou to pěkní kluci a jestli bych mu dokázal s tím a tím kamošem mým zahnout, pořád se mě ptá na to co kdyby a proč atd...už mě to začíná docela mega srát, pořád si myslí jako že mám něco s mýma kamošama když spolu chodíme do školy a nebo ven třeba jako dneska bruslit a bavit se, potom zase začne svou, má tohle vůbec smysl? Děkuji za odpověď
09. 02. 2013 v 17:16Off-line PUMUCLEE  (32/173/66)
Žiarlivosť musíš brať tak že ťa ten človek má veľmi rád a že ťa lubi.Keby nežiarlil tak by ťa nelubil
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
09. 02. 2013 v 17:37On-line Richard33  (44/185/80)
Jedna rada: před žárlivcem neobhájíš, že jsi s nima nic neměl. Čím víc se o to snažíš, tím jsi víc v podezření. Prostě se o tom nebav. Tím zabráníš kolotoči otázek, dotazů, obviňování...

Jinak žárlivost je neléčitelná, pokud ti to vadí (jako že ti to vadí), ukonči to. Tenhle boj nevyhraješ.

No a na závěr jedno mé osobní pozorování. Podle sebe soudím tebe - žárlivec bývá ten, kdo je většinou nevěrný první.
Souhlasím - 7   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
09. 02. 2013 v 18:13Off-line Anonym
Já bych s takovým klukem nevydržel annji minutu obcházet kamarády aby mě stále někdo podezíral....To budu radši sám
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
09. 02. 2013 v 18:26Off-line JakubK  (24/185/89)
Já bych se ho zeptal, proč tak žárlí, že mi to docela vadí a že bych ho nikdy s nikým nepodvedl. Záleží na tom, jestli jsi to už někdy udělal anebo chtěl udělat. To by bylo "oprávněné" žárlení. Jen se nejspíš bojí, aby jsi ho neopustil s někým jiným.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
09. 02. 2013 v 20:02Off-line ThomPrag  (45/180/76)
Gayové jsou hodně promiskuitní, takže se asi nelze moc divit takovýmto jedincům. Na druhou stranu je fakt, že v takovéto míře už se jedná o chorobu a není-li partner schopen pochopit, že ty nejsi jako jiní, je lepší to s ním skončit. Radši dřív než pozdějc, jinak se budeš trápit ;-)
09. 02. 2013 v 20:15Off-line Chrisik  (33/176/51)
Já mám kámošky co mají tak žárlivé přítele, že na ně čekají před školou celý den :-D
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
09. 02. 2013 v 20:28Off-line gargamel  (36/182/74)
Blázen žárlí až umírá,
holku krásnou neuhlídá,
blázen neví, co ví celej dům,
co každej přeje žárlivcům.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
09. 02. 2013 v 20:35Off-line Anonym
Je to hrozné musím mu dycky napsat že jdu s kamošema na brusle třeba a on chce taky a stějně nejde a pak jak se tu přihlásím hned hmmm...a byli tam pěkní kluci hmm a zahl bys mi....hmmm...a s kerým si to měl....hmmmm marně mu vysvětlovat že jsou to pouze kamaradi ze školy co maj většinou holky a o mě to neví....Tohle už je fakt na bednu.....Asik od něj uteču za tohle pronasledování mi to nestojí.....
09. 02. 2013 v 20:48Off-line majohp  (36/172/-)
Vraví sa, že kto nežiarli, nemiluje, ale ako tak vidím, v tvojom prípade to už presahuje hranice a je to až niečo chorobné :-/ Takže sám zváž,m či ti stojí za to, byť stále pod drobnohľadom, a byť zahŕňaný stále tými otázkami, sa divím, že to ešte ako tak zvládaš...
10. 02. 2013 v 03:05Off-line somerone  (36/180/80)
Nemá, vyser se na něj!
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
10. 02. 2013 v 03:17Off-line somerone  (36/180/80)
PUMUCLEE: Něco jiného je milovat, něco jiného je žárlit. Milovat je platonická věc, žárlivost hodně materialistické sobectví.

Souhlas s Richard33, jde vidět, kdo je tu zkušenej a pro 15-letého JakubK: říct někomu NIKDY tě nepodvedu je velká lež!

Absolution: Žárlení je někdy hezký, to je pravda. Aspoň jde vidět zájem druhého, ale taky to může znamenat, že ten, kdo podezřívá, je sám hříšníkem, aby odpoutal co nejvíc pozornost a dobyl si své ego, jak má vše pod palcem a za rohem si poklepe na rameno.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
10. 02. 2013 v 09:54Off-line Anonym
Je mi sice 14 ano včera sem mu to napsal, konec.....Žárlit je normál ale tohle je extrém....Tohke už mě omezuje v mým soukromým životě...Děkuju za příspěvky všem.
10. 02. 2013 v 10:53On-line Richard33  (44/185/80)
Anonym: Teď nastane ta horší fáze, odolat řečem: "že se změní, když se vrátíš" a případně i šíření pomluv (tam může být důvod ten, aby jsi špatně hledal nový protějšek a nezbylo ti nic jinýho, než se k němu vrátit popř. jen prostá msta, jak u koho).
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
10. 02. 2013 v 10:58Off-line Anonym
Richard33: Ja dobře vím a kamoši to o mě neví že sem jna kluky že by to roztroubil a ještě by tam sváděl kámoše mám hezký kamarády co sou zadaný maj holky ale vím že by jako normálně hučel ho heteráka na kouření....A sám mi řek že mě nerad vidí když se kolem mě motaj kluci ale marně mu vysvětlovat že sou to kamarádi ze školy a a vesměs na holky
10. 02. 2013 v 11:11Off-line gargamel  (36/182/74)
:( to je b***c vykašli se na něj držím palce do dalšího vztahu :) kdyby sis chtěl pokecat klído napiš SZ
10. 02. 2013 v 11:53On-line Richard33  (44/185/80)
Anonym: udělal jsi dobře, chvíli si odpočiň a pak si najdi někoho, s kým ti bude líp.

gargamel: souhlas :-)
10. 02. 2013 v 12:22Off-line pawelll  (44/175/70)
Mneby taky vadilo kdyby mne nekdo kontroloval jestli jsem prisel o 5min pozde a natoz potom vyslech . a on kdyz neda nekolik hodin osobe vedet by bylo dobry . radeji bysem odesel a ukoncil kdyby to doslo az tak daleko.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
11. 02. 2013 v 15:23Off-line Betonica  (39/191/93)
Zarlivost je nemoc! Neda se lecit, nemocnemu neni pomoci!

Jedine, co muzes ty pro sveho p***ele udelat, je mu jasne a durazne rict, ze se ti neho chovani nelibi, ze s nikym jinym se sexualne nestykas a nemas to v planu. Rekni mu taky, ze jeho podezrivani te obtezuje a rozhodne jemu samotnemu nepridava na sex-appealu.

Ver mi, ze zarlivost se stupnuje. Po otazkach prijdou zakazy, pak omezovani osobni svobody, muze byt nasili... Neznam nikoho, kdo by zarlivost dovedl zkrotit, znam jen smutny osudy a rozvraceny vztahy...
11. 02. 2013 v 17:08Off-line Anonym
Já už s ním nejsu mam jineho kluka.....Už sem ho poslal k vodičce :-D
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload