Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Složité otázky

22. 03. 2015 v 22:46Off-line Anonym
Chtěl bych se zeptat na váš názor a co si o tom myslíte. Celé to začalo asi před dvěma lety. To jsem se pohádal s mím nej kámošem. Od té doby jsme se neviděli a vyhýbali jsme se. Celé by to trvalo i dál, ale stala se jedna věc. Nedávno mi zemřel velice blízký člen rodiny. On (a další staří přátele ze třídy, se kterými jsem se neviděl) se najednou objevil na pohřbu řka, že kdybych něco potřeboval, že se mám ozvat. Pak jsem mu ještě napsal na netu, že za vše děkuju a on, že to je samozřejmost a shodli jsme se, že na minulost zapomeneme. Nynější třída mi ani nepodala ruku, ani jedno vlídné slovo, ale oni ano. Takže má otázka zní: Myslíte že je to od něj z lítosti či pocitu viny nebo tak něco? A za druhé, Nevíte, proč má nynější třída (jsme už spolu dva roky) na to nijak nereagovala ani se slovy upřímnou soustrast a má stará třída ano? A za třetí, toho kluka jsem měl strašně rád a mám, jak bych to dle vás mohl znovu s ním začít? třeba jen přátelském obětím etc?...
22. 03. 2015 v 23:19Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
Moc složité otázky, na které jsou ještě složitější odpovědi. :-(

Ta současná třída si mohla myslet, že chceš mít klid a s nikým se o tom nebavit. Já osobně bych taky o to nestál, po tom všem na pohřbu, i předním a potom, aby mě to ještě připomínali a všechno bolavé oživovali ve škole/práci, kde bych na to všechno chtěl právě myslet co nejméně. Že nikdo z nich nepřišel na pohřeb... třeba mezi sebou nemáte tak blízké vztahy. A pokud jsi nikoho z nich na pohřeb nepozval, tak je to od nich dle mého celkem logické a řekl bych až slušné. Přece se nepohrnou na pohřeb, kde je nikdo třeba ani nechce.

"Takže má otázka zní: Myslíte že je to od něj z lítosti či pocitu viny nebo tak něco?"

To ti tady těžko někdo zodpoví. To musí vědět jen on sám, proč to či ono udělal.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload