Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Zamiloval se do mě 50letý spolužák

24. 03. 2015 v 19:12Off-line Anonym
Ahoj, mám takový malý problém. Máme ve třídě studenta kterému je asi 50, (jsem ve třeťáku na střední) já ho nikdy neměl rád, přišlo mi divný jak si povídá se všema klukama ve třídě jakoby byl stějně starej a tak... Už ani nevím jak ale občas se semnou bavil, a já byl milej a usměvavej... no a on za mě teď dělá protokoly do různejch předmětů který nejsem schopnej udělat sám a ve třídě se snikým nebavím takže není nikdo jinej kdo by mi pomohl. Každopádně mi řekl že ho hrozně přitahuju a že se do mě zamiloval, pořád se na mě dívá a tak... je to nechutný :/ Nevím jak se mám teď chovat protože v žádným případě nepřipadá nic co by si představoval v úvahu... A já přitom potřebuju aby mi pořád pomáhal...
24. 03. 2015 v 19:38Off-line otto.pokoj  (31/191/80)
Normálne mu povedz pravdu, že by to nefungovalo, že ti to vyhovuje tak jak to bolo medzi vami doteraz. A nájdi si na škole kamošov, vychodiť strednú a nemať z nej zážitky, to by ma dosť zamrzelo...
24. 03. 2015 v 19:41Off-line Oxford_Bitch  (29/174/92)
Není krapet starej na studium na SŠ? :DD
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
24. 03. 2015 v 19:46Off-line Anonym
On prej studoval gympl, pak filozofii ale tu nedostudoval, pro práci co chce dělat potřebuje matu***u za stt a sps... Tak má indiviuelní plán...
24. 03. 2015 v 19:49Off-line Anonym
Já jsem se tak trochu minul ve výběru oboru a s
lidma co tam sou si nemůžu rozumět...
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
25. 03. 2015 v 04:43Off-line onlip  (61/180/84)
Ty ses celkově minul. Pokud si chceš zachovat poslední zbytky korektnosti, nenech si od něj vypracovávat závěrečné práce. V praxi každý okamžitě pozná, že nic neumíš.
25. 03. 2015 v 11:37Off-line Anonym
Já se naštěstí strojařinou živit nechci, jen musím udělat matu***u, a tady to mám za chvíli... A je mu opravdu 50, jeho dětem už je dokonce víc než mě...
25. 03. 2015 v 12:04Off-line colombo  (103/192/90)
Ještě nikdy jsem neslyšel o tom, že by studenti dálkového studia chodili na výuku do tříd společně s "deňákama", pěkná blbost.
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
25. 03. 2015 v 13:03Off-line onlip  (61/180/84)
Takže projekt ESF, který ti to má zaplatit, v důsledku já. Tobiášku, doufám, že s tímto přístupem matu***u nedostaneš.
25. 03. 2015 v 17:05Off-line Anonym
Colombo, kdyby jsi četl pořádně, dozvíš se že má individulení plán, tzn. že NENÍ DÁLKOVÝ STUDENT, studuje jen technické předměty a nechoodí na každou hodinu ;) přesto je tam skoro furt :) a onlipe matu***u chci co nejdřív: takže to je tady na strojárně... a to proto že pak chci jít studovat na KU filozofii a přitom si dálkově dodělávat uměleckou střední... To že nejsem na 100 procent geniální strojař a neumím navrhnout a zkonstruovat převod ozubenými koly neznamená že jsem blbej a už vůbec ne že jsem flákač :p
26. 03. 2015 v 01:55On-line BussterX  (103/130/150)
Anonym (Tobiáš): ten pán má děcka? a chce tě ošchukat? no tím se vysvětluje proč ti taťka onlip nepřeje tu matu***u, ten tomu pánovi rozumí velice dobře... fotříka po matu***ě vyfakuješ, do tý doby si hrej buď na heteráka nebo na to že si do někoho zamilovanej a nechceš ho podvést, to by mohlo chvilku fungovat, ideální by bylo si ho nahrát tajně na mobil jak ti dělá návrhy a až bude moc vlezlej nebo až ti odmítne pomáhat když tě hajzlík nedostane do postele tak mu prostě řekni že ten záznam ukážeš jeho dětičkám nebo ženě... kuwa jak já ty přihřátý tatíky s děckama nemám rád : ))
Souhlasím - 7   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
26. 03. 2015 v 12:24Off-line colombo  (103/192/90)
Anonym: Ani s individuálním plánem to není reálné jak popisuješ, neuč starého vlka. :) A jak ti tam někdo psal, u lidí v tvém věku je každý druhý po tricítce "padesátník" a starý kmet.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
26. 03. 2015 v 12:38On-line BussterX  (103/130/150)
Colombo: proč mu nevěříš? protože nemá rád starý fotry? : )) ze všech neuvěřitelných debat který tu někdo založí ty nevěříš zrovna tomuto klukovi, proč, táži se, sere tě že ho nazajímají muži 93+ ? :)))
26. 03. 2015 v 12:47Off-line colombo  (103/192/90)
BussterX: Proč ti to vadí ?? Já se tě taky neptám, proč máš na různá témata názory, které máš. Hold ne každý musí mít stejný náhled na věc jako ty.
26. 03. 2015 v 13:19On-line BussterX  (103/130/150)
Colombo: nic nic, vpoho, jen mně zaujalo jak mu podsouváš že si to vymyslel a eště píšeš " A jak ti tam někdo psal, u lidí v tvém věku je každý druhý po tricítce "padesátník" a starý kmet."... píše jasně, že ten chlap má děcka starší než je on.. to mu taky nevěříš? ptám se proč... tady vedle v debatě týpek píše že se mu staví p**o u bečení ovcí, tomu nemáš problém uveřit? : ))
26. 03. 2015 v 16:18Off-line Anonym
Busstere dík moc :) ten nápad s hrou na heteráka je dobrej :) vyzkouším se kněmu chovat normálně a uvidíme :D Nic proti starším lidem ale na tohle má jenom málokterý mladý kluk :D
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
26. 03. 2015 v 16:40On-line BussterX  (103/130/150)
Anonym (Tobiáš): tak hlavně on musí mít nějakej důvod proč se tak k tobě chová, kdyby neměl tušení že jsi na kluky tak by si ti těžko dovolil říct že tě miluje a takový sračky, takže to musí tušit nebo to ví, k heterákovi by si to asi nedovolil... mno... nahrej si ty jeho keci na mobil, ať máš něco v rukávu pro jistotu
26. 03. 2015 v 17:06On-line BussterX  (103/130/150)
Descaharm: pro drtivou většinu normálních mladých gayů je prostě vyšší věk odpudivej - zejména v kontextu s tím když ten starej toho mladýho otravuje sexuálně přes jeho nezájem, já jsem to tak měl taky jako mladej kluk, to že tobě stojí čchurák z Forda neznamená že je sexy pro dvacítku kdejakou ale jen pro některou : ))
26. 03. 2015 v 17:11On-line BussterX  (103/130/150)
Descaharm: to máš pravdu, právě proto jsem mu radil ať si to nahraje na mobil, je to podlé ale účinné
26. 03. 2015 v 17:14On-line BussterX  (103/130/150)
Vážení teplí taťkové a ženáči, co kdybyste se doma věnovali dětičkám SVÝM a necpali se mezi bukvice? věnujte se svýmu synkovi a buďte na něj něžní....
26. 03. 2015 v 17:25Off-line Anonym
Za prvý jsem asi nikdy nenapsal že je nechutnej, a už vůbec ne že já jsem chutnej... jen ho musím odmítnout tak abych si tím nepodělal šanci na dokončení ročníku... Za druhý jsem neřekl že on je milej a usměvavej, psal jsem že on řekl že se mu líbím protože jsem milej a usměvavej... A to že toho člověka využívám je samozřejmě blbí a proto to musím nějak zvládnout tak abych nadělal co nejmenší škody... Chtěl bych aby mi přestal dělat ty protokoly ale to musím nejdřív vymyslet jak to vyřešit dál, takže potřebuji krátkodobé a ohleduplné řešení... A Busstere, jsem si celkem jistej že to zkoušel ještě minimálně na jednoho kluka ve třídě a ten gay na 100pro není... Taky jsem nenapsal že mě stále žádá, jen mi to řekl a já nevím jak vyklouznot z toho co jsem právě popsal... Od první chvíle jsem ho neměl rád, nepřišel mi nikdy zcela dospělej. A jen proto že se snažím chovat mile a být slušnej i když bych toho člověka nejraději poslal někam mě dostalo do týhle d***lní situace... Může to znít jako že jsem pokrytec ale já si to nemyslím, jen se snažím být pozitivní a usměvaví, a když semnou někdo komunikuje, komunikuju takhle... To že se domě proto zakouká jsem nemohl čekat :D
26. 03. 2015 v 17:28Off-line Anonym
ODMÍTNU HO, TO JE PŘECI JASNÝ JEN PŘEMÝŠLÍM JAK, abych nenadělal paseku, až to vymyslím s těma protokolama tak ho můžu poslat do pr* se vší parádou ale teď ještě ne :D...
26. 03. 2015 v 17:56On-line BussterX  (103/130/150)
Anonym (Tobiáš): jak jako že to zkoušel na ještě jednoho kluka? měl jsem dojem že jsi psal že ti řekl že se do tebe zaláskoval, to jako kdekomu na potkání říká že ho miluje jo? ten pán by ptřeboval trochu nakopat vajca, to musí bejt radost pro jeho ženu mít doma takovýho kripla : ))
26. 03. 2015 v 18:20Off-line Anonym
Ne to bylo už v prváku a to jsem chodil na jinou školu :D
26. 03. 2015 v 18:25On-line BussterX  (103/130/150)
Anonym (Tobiáš): kuwa začíná to bejt nějaký překombinovaný, ne? :O
26. 03. 2015 v 19:37Off-line Anonym
To teda :D
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload