Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu NaKluky.cz s užitím cookies souhlasíte. Další informace
Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload

PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Zapomněl jsi heslo?
Onload

Cítí to někdo taky tak? Jak to překonáváte?

30. 03. 2015 v 21:37Off-line Anonym (ten který je bezejména)
Ahoj, nechci si tady vylívat srdce, ale věřím, že bude lepší když alespoň trochu shrnu svůj problém, který už řeším dlouho dobu.

Byl jsem vždy více samotář, ne že bych chtěl, ale je pro mě obtížné navázat vážný vztah, asi za to může více věcí, ale to není důležité. Přátele jsem vždy měl, jsem vcelku společenský a věřím, že se mi povětšinou doby daří to, aby se lidé v mojí přítomnosti cítili dobře. Přesto se ale velkou část života cítím osaměle.

Myslím, že mám dobré předpoklady k tomu, abych komukoliv kdo by opravdu měl zájem nabídl, vše co by si jen od vztahu přál.

Jediný skutečný problém, je můj zdravotní stav, ten nikdy nebyl dobrý a už to lepší nebude, což by na případného partnera kladlo nemalé nároky.

Překonal jsem jako většina lidí ne jeden obtížný okamžik v životě, nestěžuji si. Vždy se mi povedlo vše nějak vyřešit a překonat. Jediná věc, se kterou si opravdu nevím rady, je samota. Ráno se vzbudím, jdu do práce, den nějak uteče a pak se vrátím domů a jdu spát. Doma nikdo nečeká...

Často mám pocit, jako by lidé, které bych rád poznal blíže, běželi příliš rychle abych s nimi stihl promluvit, každý někam spěchá.

Cítí to někdo taky tak? Jak to překonáváte?

DÍKY!

Představujeme naše rádce…

Poradna je tu pro vás - můžete se zde ptát na své problémy, zvídavé dotazy nebo jen necíleně diskutovat či radit druhým.

Radek Řadu let se věnuje problémům ve vztazích a milostném životě.
30. 03. 2015 v 21:42On-line Marek95  (21/-/-)
Jo, mám to podobné, ale doma mám vždy někoho doma, ale nemám si s rodinou co říct :( přidej si více aktivit a zapomeneš na to, a zajdi někdy s kámošema na pivko nebo tak něco :)
30. 03. 2015 v 21:49Off-line Lollo  (21/-/-)
Ako to prekonávať? Láskou... :)
Zažívaš klasický prípad, kedy si nazhromaždil materialistické hodnoty a už ti neposkytujú žiadne uspokojenie. Začínaš pomaly uvažovať k čomu to vlastne všetko robíš, v hĺbke duše cítiš, že k osobnému životu ti stačí málo.

Veľa ľudí si myslí, že peniaze sú šťastie. Je to samozrejme omyl. Šťastie pramení z lásky. Nemusí to byť sexuálne. Ale hádam zmyslom života je robiť šťastnými ľudí, ktorých milujeme a na ktorých nám záleží. V bežnej spoločnosti sú to potom (hnusné) deti, v ktorých vidia rodičia svoj odkaz, investujú doň, a najväčšiu radosť im prinášajú ich úspechy.

Samota je fajn. Samota je super. Samota je pohodlná. Samota nikdy nič nevyčíta. Samota súhlasí so všetkým čo robíš. Samota sa neraduje, nesmúti, neočakáva. Na samotu sa nemožno hnevať. Samota sa nerozčúli. Samota nepodnecuje žiadne emócie. Niekedy je výborným spoločníkom. Človek však niekedy potrebuje aj pohladenie, súcitný pohľad, a niekoho, kto porozumie jeho problémom bez zbytočných slov, poskytne podporu a ochranu v ťažkej chvíli. :)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
30. 03. 2015 v 21:55Off-line marrinek  (19/196/95)
Chce to čas, najít spřízněnou duši :) a pro začátek, aby to čekání rychleji utíkalo, si pořiď třeba pejska, ten ti bude lásku opětovávat dennodenně bez přestání :)
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
30. 03. 2015 v 22:27Off-line ThomPrag  (38/180/76)
"Jediný skutečný problém..." a "Jediná věc, se kterou si opravdu nevím rady..."
Evidentně je těch problémů víc, ale...možná to jen vidíš moc černě. Zdravotní stav - to samozřejmě záleží na konkrétních obtížích či omezeních. Ale vím, že spousta lidí tomuto dává příliš velký význam a nakonec poznají, že jejich obavy vzhledem k okolí byly zbytečné. Možná je ten zdravotní problém problémem jenom pro tebe a ne pro ostatní.
Pokud jde o samotu, radím práci, práci a zase práci. Ne samozřejmě tak, aby tě to položilo, ale čím víc budeš zaměstnaný nějakou činností, tím méně budeš myslet právě na ten pocit samoty. Ale i tady to může být pocit jen zdánlivý. Jestli máš kámoše, tak sám nejsi. A být pořád s někým taky nejde, když nemáš stálého partnera. Takových nás tu je... ;-)
Taky je dobré umět se radovat z maličkostí. Když ti nějaká kravina udělá radost, hned je na duši líp!
31. 03. 2015 v 16:24Off-line capslock0  (35/178/70)
Tak to je opravdu velkej problém, po otravnejch osobách v práci chtít ještě další otravný osoby doma. Zlatá samota :-)
01. 04. 2015 v 01:53Off-line Anonym (ten který je bezejména)
Marrinek: děkuji ti, nejpravdivější odpověď je ta tvá. Přemýšlím jak to s tím pejskem vymyslet. Ještě jednou díky!
01. 04. 2015 v 17:42Off-line marrinek  (19/196/95)
Vůbec není zaco, já sice pořád bydlím s rodiči, i když nerad...kdybych neměl ty svý dva miláčky, nejspìš bych trávil čas v psychiatrické léčebně
Přihlaš se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
Onload

OnloadOnload
Copyright 2011–2016 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Vytvořili: Zdeněk Večeřa a  Michal Kutňák,  design: Lukáš Churý
Onload