Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním webu NaKluky.cz s užitím cookies souhlasíte. Další informace
Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload

PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Zapomněl jsi heslo?
Onload

Podvádění

30. 03. 2015 v 23:12Off-line Anonym (Pavel)
Už delsi dobu jsem mel takove podezrení ze není neco s nasim vztahem v poradku, pritel jezdil jen tak nahodne do oc na 2 hodiny pak zas ze jede za kamaradkou ale musi pockat az se mu ozve. naposledy to bylo ze jsem sel s kamaradkama na pivo a pritel byl udajne doma tak mu řikam, aby me vyzvedl na metru. jenže co necekal ze budu mit podezreni, tak jsem koukal odkud jede a jel z opacneho smeru nez bydlime. tak se ho ptam kdes byl, nikde. odvedil. tak se ho ptam jeste jednou. kde byl. u kamaradky nechtel jsem ti to rikat abys nebyl nastvany ze jsem nekam sel, povidam mu ale me nevadi kdyz jdes nekam za kamaradkama. jen mi to staci rict. no tak to bylo po 1. a pak zjistím ze si furt s nekym piše na mobilu bere si telefon i na zachod a ma iboys kam neustale chodí.

Po asi 14 dnech kdy jsme se nescetnekrat pohádali mi vola kamaradka a rika mi co dela tvuj pritel? rikam nevím je doma proc. A ona ja jen ze mi pise kamarad a pise si s tvým klukem a zve ho tvuj přítel k vam domu a domlouvá si sex a posila mu nahe fotky sve.

Tak ja zvednu telefon a volam mu co dela a on ze nic ze si pise s kamaradem na fcb. rikam mu nelzi mi ted mi psal kamarad (nechtel jsem prozradit kamaradku) a rika ze si spolu pisete a co to ma znamenat jako to že mu posilaš svoje fotky a pises mu aby prijel na suk? On ze to nedela a furt zapiral tak jsem mu odrecitoval to co mi ta kamradka poslala z jejich konverzace. A najednou byl ublízenej ze me nepodved ze hleda jen kamarady ja ze jich mam plno a on nikoho. ze me nechtel podvíst ze mu o sex neslo a ze me miluje a plno dalsich kecu. no nejvtipnejsi na tom bylo ze celou dobu semnou chtel zutat ale jakmile jsem se zminil o penezich ze po nem budu chtit sstejny podíl na domacnosti tak to ze je teda konec ze tady uz jde o penize a to je dulezita vec a ja mu povidam a vztah a duvera dulezity nejsou?

Tak se ptam muze se takovyto clovek zmenit a byt mi verny? nejhorsi na tom je ze ho asi miluju i pres to jen nevim zda to ma cenu nechci zbytecne ztracet cas s nekým kdo me vyuziva. Ani nemel snahu to nak odcinit. pry nic neudal.

Představujeme naše rádce…

Poradna je tu pro vás - můžete se zde ptát na své problémy, zvídavé dotazy nebo jen necíleně diskutovat či radit druhým.

Radek Řadu let se věnuje problémům ve vztazích a milostném životě.
31. 03. 2015 v 00:04Off-line Sonicboom  (53/173/-)
Pokud neni v nouzi a jen nechce spolufinancovat domacnost, tak bych uz o nej nezakop..
31. 03. 2015 v 00:45Off-line Gliese581c  (49/188/81)
Laska je slepa....
31. 03. 2015 v 18:25Off-line ThomPrag  (38/180/76)
Nepíšeš, kolik vám je, ale odhaduju kolem 20. To je ještě nějaká pravděpodobnost, že si jednou uvědomí, že toto není ta správná cesta. Ale kdy to bude, to ti nikdo neřekne. Možná někdy po 30. roku. Na seznamkách je spousta kluků, kteří mají uvedeno, že mají přítele, a přitom hledají sex - někteří to tam napíšou narovinu, jiní to schovávají za pokec nebo kamarádství. Já bych od něho šel pryč, tihle kluci většinou, když lžou, budou lhát i dál. Myslím, že najít někoho slušnějšího bys neměl mít problém ;-)
Jinak je samozřejmě naprosto v pořádku, že se na chodu domácnosti podílí všichni. Momentální výpadek se zaplácne, ale mělo by se to pak srovnat.
31. 03. 2015 v 19:14Off-line TwojTatko  (95/230/40)
Ak to niekto spraví vo vzťahu raz,spraví to aj druhýkrát. Pokiaľ tam nie je dôvera,tak ťažko mať s niekým takým vzťah.
31. 03. 2015 v 22:22Off-line Chovy  (19/178/55)
Bez důvěry to prostě nejde... stát se to mě, tak pozbírám zbytky hrdosti a už bych si o něj neopřel ani kolo...
Toť můj názor. ;-)
03. 04. 2015 v 02:10Off-line Radial  (24/189/-)
Vyhod toho šmejda co jinýho? Brzo zapomeneš a budeš rád.
Pravidlo č.1 - Lidé se nemění.
Já bych ho poslal do hajzlu už jen za to iboys, nedej bože ty fotky atd.
Jak má člověk někomu důvěřovat když poslední dobou je to sama d***a.?:-)))))
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
03. 04. 2015 v 04:38On-line Richard33  (37/185/93)
Ano, kamarádi se hledaj přes postel a na gay seznamce. Na orientaci kámoše záleží, s heterákama kámošit nejde. To, že tohle dělal je tvoje vina, on za to nemůže a případný sex byla nehoda :-D. Ať jdou už někam tyhle lidi fakt... Mě by hlavně zajímalo, jestli v tom profilu na iboys se k tobě aspoň přiznal (že je zadanej nebo tam měl aspoň nechci uvést).... Pokud ne, tak tlačítkem "dokočit registraci" už váš vztah (do budoucna určitě) odpískal. Jsi pro něj jen místo, kde spí, jí,... ale v hlavě chce jinam a s jiným.
Přihlaš se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
Onload

OnloadOnload
Copyright 2011–2016 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Vytvořili: Zdeněk Večeřa a  Michal Kutňák,  design: Lukáš Churý
Onload