Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Asi to nechce pochopit

01. 04. 2015 v 12:41Off-line Anonym
Zdravím všechny přítomné,

mám určitý problém, který bych rád popsal a budu rád když se někdo vyjádří. Asi měsíc a půl jsem měl vztah, mě je 19, jemu je 17... docela jsme si rozumněli... nicméně pro mě to nebylo úplně ono a tak sem to předevčírem ukončil, to jsme si zrovna volali na skypu... Zpětně mě připadne, že jeho první reakce byla zvláštní, napsal "dobře :)" a "jdu už spát" a vypnul to... Já si řekl, to je super, že to bere takhle, čekal jsem že to bude horší, apod. a docela spokojený jsem si šel do kuchyně vařit špagety... Nicméně za hodinu přijdu k pc a mám tam asi 7 vzkazů, ve kterých píše jak ho mrzí že mě už neuvidí a že si už nikoho hledat nebude a že zrušil všude svoje profily, apod. na to jsem nějak reagoval a říkal si, dobrý vyříkali sme si to a šel jsem spát.
Nicméně další den mi volal jako by nic, říkal že budem kamarádi a byli sme spolu na skypu a i když říkal že budem kamarádi tak se to povídání na skypu vůbec nelišilo od toho povídání v době kdy sme měli vztah.
Abych to zbytečně neprotahoval, dál mi volá a píše smsky, pokaždý když se přihlásím na skype tak vím, že mi hned bude minimálně psát, možná i volat... připadne mi že si nepřipouští nebo nechce připustit že ten vztah skončil. Vím, že řešení je třeba vymazat si ho na skypu, změnit telefon, apod. ale nechci se zachovat jako @!§/ i když vím, že by to možná vše vyřešilo...
A teď hlavní otázka... napsal mi ráno smsku, on ví že mám ve čtvrtek čas a říkal jestli se nechci sejít a vyříkat si to všechno, protože přes skype je to prý příliš neosobní... a já nevím jestli se s ním naposled sejít nebo ne... Mohlo by to pomoct něco vyřešit? Nebo skrz to jen doufá, že tímto ten vztah může zachranit? Hlavní problém zde asi je, že on se do mě zamiloval což mi i několikrát řekl, zatímco já do něj ne...
01. 04. 2015 v 13:28Off-line Anonym
Ozvu se ti večer..
01. 04. 2015 v 19:07Off-line Lollo  (29/-/-)
Rozísť sa s niekym cez skype? To mi nepríde len neosobné, necitlivé ale aj úbohé.
01. 04. 2015 v 19:55Off-line IDK  (27/186/-)
Souhlasím s Lollo.
01. 04. 2015 v 20:05Off-line Anonym
Abyste neřekli, že sem napíšu dotaz a pak nereaguju... tak vím, že teď asi vypadám jako ten nejmíň citvlivý člověk na světě, ale asi cca 3x se mě zeptal na tohle:
"Ze si nejsem 100% jist zda me mas rad... Jsem si tím i zároveň jist. Jen me mrzí ze mi třeba nenapises ze me mas rad... A to už se známe 1,5 měsíce
Ale láska se nedá vynutit. A proto budu cekat
Pokud si myslis, ze by ti vice vyhovovala žena, tak mi to napis, protože pak muže byt už pozdě
Zlobit se nebudu. Vis ze jsem na uprimnost
Popreji ti tedy dobrou noc. Měj se hezky :) budu rad až tě opět zítra uvidim. Pa (kiss)"
Tak jsem mu prostě odpověděl.
Proč sem se rozešel přes skype a ne osobně? Vídali sme se cca jednou do týdne, protože od sebe bydlíme cca 90 km.. Zkrátka sem to chtěl vyřešit hned a ne čekat x dní, protože sme si každý den volali a kdo ví k čemu by za tu dobu došlo.. s tím souvisí i to, že se konečně sejdem, on se na to bude těšit celý týden a já mu tam nakonec jen řeknu, že to chci skončit... to ho podle mě "zklame" ještě víc než když to udělám hned a přes skype.. je to jen můj názor, ocením když mi ho zkusíte/se vám podaří ho vyvrátit.
01. 04. 2015 v 21:58Off-line honza20  (31/-/-)
Anonym: Tak na druhou stranu se pokus pochopit ty jeho. Nevím jak to mezi vámi bylo, proč jste se rozešli. Ale asi to pro něho byl moc velký šok, když mu ze dne na den řekneš že je konec, pokud tě měl opravdu rád tak je z toho zmatený a nešťastný... a když je někdo v takovém stavu, tak bude dělat blbosti, proto si myslím že by jste se sejít neměli, alespon ne hned. Za měsíc to třeba oba uvidíte jinak
Potřebuje prostě čas, sám to znám, nakonec bude třeba ještě rád že jsi ho nechal...
ps: hlavně ho ale úplně neignoruj když i po tom měsíci bude chtít být jen kamarád. Pokud ti na něm alespon trošku záleží, vím jak hrozně to pak bolí...člověk si připadá jako odkopnutej hadr na podlahu:/
01. 04. 2015 v 22:03Off-line THX1188  (40/183/90)
Twl...měsíc spolu chodili, skypují, smskůjí, chatují. Vztah jak Brno. Rozcházejí se po skypu. :)))) Takže chlapi prostě nejsou už. Jen zbabělé ukňučené primadonky, jen to má penis. Být dotazujícím, spíše bych se ptal jestli tohle jde vůbec za něco považovat. Trapné.
01. 04. 2015 v 22:18Off-line Anonym
Honza20: já bych mu rád dal čas, nějakou dobu si nepsat a nevolat, urovnat si věci v hlavě.. ale když mi stejně stále píše, tak si toho moc nepromyslí.. :/ určitě ho nechci ignorovat a nemám nic proti tomu když si budem dál psát jako kamarádi.. :)
thx: díkec za názor, bohužel nevím co ti na to říct, snad jen že náctiletí se na vztahy nejspíš dívají jinak a že měsíc a půl je dostatečně dlouhá doba na to aby ti na někom začalo záležet... o skypu už sem psal, opakovat to nebudu..
02. 04. 2015 v 19:35Off-line honza20  (31/-/-)
Anonym: Tak jak jsem psal, je zmatený a neštastný, prostě ho ted chvíli nech, neodpovídej, protože jinak si bude myslet že máš třeba pořád zájem když komunikuješ
Ozvi se mu třeba až po měsíci, to už oba budete vše vidět jinak.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload