Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Posilovna a kluci kolem

01. 04. 2015 v 16:03Off-line Anonym
Již 14 dní chodím do posilovny, ale je to pro mě děsné utrpení. Nepřipadám si blbě, že jsem (oproti ostatním) suška, nevypadám ani nějak blbě (nikdo o mně neví, že jsem gay a ani tak nevypadám), ale ta šatna, ty sprchy. Někteří borci jsou fakt pěkní. Ještě k tomu se tam svléknou úplně do naha a chodí tam a zpátky (sprcha - skříňky). Rád se podívám na jejich výbavu, ale strašně mě to omezuje. Ve sprchách mám strach, že se mi postaví. Oni ještě k tomu nejsou otočeni jakoby ke zdi, ale mám pocit, že se chtějí předvést a vystavují se nezvykle moc :D Ještě k tomu vzhledem ke svému věku 20 let jsem furt nadržený.

Spíš bych chtěl slyšet nějakou radu... nemáte s tím někdo zkušenosti? Někdo, kdo třeba chodí taky do posilovny a s tímto problémem se nějak vypořádal? :) Díkes
01. 04. 2015 v 18:24Off-line Sonicboom  (61/173/-)
Po cviceni nemam myslenky na cokoli krom odpocinku..
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
01. 04. 2015 v 19:08Off-line Mahagon  (28/186/64)
No, ono je rozdíl, když je ti 52 a nebo 20 let :-D
Je fakt, že 20ti letým často stojí i třeba bez zjevného podnětu. Buď se nedívej a nebo ho prostě nechej stát a neřeš to. Jasně, asi by vypadalo blbě, kdyby to oni viděli. Věřím, že se s tím vypořádáš
Souhlasím - 9   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
01. 04. 2015 v 20:11Off-line Martens  (45/193/88)
Časem si zvykneš... a samozřejmě se předvádějí, to je jasný :-D
01. 04. 2015 v 21:16Off-line Sonicboom  (61/173/-)
Mahagon: Nebo taky tim, ze neco delam..;)
01. 04. 2015 v 21:48Off-line jentakten  (28/180/-)
Každej se rád v posilce předvede (pokud má s čím) :D a když se postaví, tak co? :D maximálně se otočej nebo zčervenaj a postaví se jim taky. :D
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
02. 04. 2015 v 00:49Off-line Alk  (26/-/-)
Ak sa ti postaví, tak sa vyhovor na teplú vodu, tá rozširuje cievy a tým pádom sa ti postaví :D
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
03. 04. 2015 v 14:48Off-line Keriim  (63/187/95)
Neřeš to :-)
05. 04. 2015 v 22:26Off-line esthetique  (41/-/-)
Rada: honit před posilkou, po posilce, během posilky. prostě honit furt. pak nebude tolik stát.
a můžu tě uklidnit, většina nabušenců z posilovek jsou frigidní narcisové, kteří žerou takové množství chemických sraček, že už jim ani nestojí, tím pádem ani nehoní a nemyslí na sex... myslí pouze na to, kde je nejbližší zrcadlo.....
znám jich pár, co na svoji "přítelkyni" si udělaj čas 1x týdně. ale v posilce jsou denně na půl dne. takže o jejich zájmu o sex bych vážně pochyboval...
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
06. 04. 2015 v 14:08Off-line Fazolek  (25/169/57)
No mě by to bylo jedno .. :P já bych je tam opíchal všechny :D mám slabost na dobrá těla :D
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
09. 01. 2017 v 23:44Off-line Darko  (35/185/97)
Když už si jednou za čas zajdu do fitka tak se nesprchuji tam, ale doma. Mě celkově vadí vše co je společné ohledně hygieny :D
Ale pravda že tam jsou dost pěkní kluci a občas si musím dát facku ať se vzpamatuji :D
12. 01. 2017 v 20:04Off-line Vig  (34/185/77)
Že bych se musel hned zjančit z píndíka nebo nahýho zadku...? To už je horší koukat na kluka, co si nahodí na záda 140 kilo a začne dřepovat zadkem ke mě... V šatně pak je jeho holej zadej takovej drobnej bonus. Ale pokud máte energii očumovat borce v šatně po cvičení, tak cvičíte pod svoje možnosti :D Po trenálu máte být rádi že vůbec stojíte vy, natož aby se vám eště stálo něco jinýho :D
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
14. 01. 2017 v 12:17Off-line Intimately.us  (33/-/-)
Ahoj, měl jsem stejný problém, za začátku jsem si přišel blbě, pak že se mi ve sprše postaví, dokonce mě jeden kluk začal provokovat, dlouho se vedle mě sprchoval, možná taky gay, řešil jsem více studené vody a pak koukáním do stropu, když jsem cítil, že ochabuje, opět jsem přidal teplou vodu a koukal se dál, jediný problém který mám do dneška je, že když odcházím z fitka, odcházím neustále nadržený .. a mam chuť furt na sex, naštěstí není čas na přítele, takže jsem sám, protože by to chudák asi nedával denně mít chutě na mé hrátky, a vlastně mám z fitka ještě jeden komplex, libí se mi mladý a normální kluci a díky tomu, se neumím zamilovat do většiny gayu, protože jsou to šílené holky :D
14. 01. 2017 v 12:32Off-line vasek698  (25/-/-)
No tak se ti postaví, to je pro ně tak leda lichotka :D A třeba si tě ten pěknej borec podá, nikdy nevíš.. :D
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload