Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Kondylomata

05. 04. 2015 v 17:55Off-line Anonym
Zdravím, byly mi diagnostikovány kondylomata. Shodou okolností jsem byl u 2 lékařů a rovnou jsem se na to ptal obou. Jedna doktorka mi řekla, že je to potřeba odstranit dusíkem. Druhý doktor mi řekl, že když budu chtít, pod celkovou narkozou mi to chirurgicky odstraní, ale že to není nutné. Na dusík se mi opravdu nechce, myslím že všichni chápeme citlivost tohoto místa.
Moje otázka teda zní: vadí něčemu a mám je vůbec řešit? A taky se bojím co by na to řekl můj nový přítel. Pohlavní styk jsem ještě neměl, ani nevím jak jsem k tomu mohl přijít...
Díky za inteligentní odpovědi
05. 04. 2015 v 18:37Off-line comrade  (39/195/102)
Na to by měl být nějaký krém WARTEC. Kdysi jsem na to narazil na netu, když jsem si chtěl něco sám diagnostikovat, a spíš by to mělo vadit u ženských.
05. 04. 2015 v 21:38Off-line esthetique  (41/-/-)
Ne, bradavice to opravdu nejsou, takže na nějaký WARTec bych se úplně vysral... jak ti doktor správně řekl, naprosto ničemu to nevadí, teda pokud ti to nevadí (nebo partnerovi) esteticky (a o tom něco vím, jsem Esthetique, HA HA HA). a už vůbec se to nedá chytit, takže v klidu. někdo se s tím rodí, většina ne. a nemaj to jen lidi, ale i samci některých zvířat. jak říkám: v klidu
víc na wikipedii. v angličtině, samo.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
05. 04. 2015 v 22:23Off-line comrade  (39/195/102)
Jaktože nejsou, dyť co já jsem si vyhledal přes google, tak to bradavice jsou.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload