Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Rozchod?

09. 04. 2015 v 02:16Off-line Anonym
Jak se rozejít s někym, o kom víte, že ho děláte lepším člověkem? Za což jste samozřejmě hrozně rádi, protože vám na tý osobě záleží... :) ale víte, že když se rozejdete, že se zase všechno vrátí do starejch kolejí?
09. 04. 2015 v 08:48Off-line vegantronic  (38/186/77)
No snaž se mu to vysvětlit acitlivě... Buď to pochopí nebo ne. Rozhodně žádný šok a tak...
09. 04. 2015 v 13:03Off-line fogacer  (55/172/61)
Jaksi nechápu proč se rozejít když ti na někom záleží? A navíc jak píšeš,dělá jej to lepším člověkem? Měl jsem vztah skoro let a nebylo to vždy lehké. Rozešli jsme se díky nevěře a tomu,že on chtěl více si užívat a více volnosti. Pocit kdy jeden trpí díky nemožnosti být sám sebou a jen čeká na dovolení partnera chápu.Ale takto? Jinak pokud už rozchod tak by měl probíhat v klidu a jasně si vysvětlit důvody (netřeba vždy moc podrobně). Ale aby věděl proč jej opouštíš? prostě fair play.
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
09. 04. 2015 v 20:09Off-line Anonym
Nebudu tady vysvětlovat, proč se chci rozejít, to je trochu jiná věc.. ale jistě uznáš, že ve vztahu nestačí, aby jednomu na druhym záleželo.. :) krom toho nepatřim mezi ty, kteři se chtěji rozejít protože se neshodnout na oblíbený příchuti zmrzliny.. :D
děkuju vám za rady, co ste napsali je celkem jasný, ani nevim, co sem přesně chtěl slyšet :D Asi nějakej úžasnej fígl, po kterym budem oba ještě štastnější :D
Bohužel patřim mezi ty voly, kteří s dotyčnym radši zůstanou, než aby ho ranili... obzvláště když vidíte, jak se kvůli vám snaží...
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
09. 04. 2015 v 20:26Off-line Gliese581c  (39/176/78)
Musis byt tvrdy....stejne se s nim driv nebo pozdeji rozejdes...a. cim driv, tim lepe pro oba
10. 04. 2015 v 13:03Off-line Duny  (38/178/82)
Rovnocený a zdravý partnerský vzath nemůže stát na tom, že první tomu druhému dělá chůvu ... :)
10. 04. 2015 v 21:12Off-line esthetique  (41/-/-)
Když si toho neváží..... pryč s ním! HA HA HA na druhou stranu, samochvála smrdí, třeba to dotyčný tak nevidí (že bys ho vylepšoval)
jedna nejmenovaná devatenáctka mě ukecala, abych se s ním odstěhoval do Sockolova, že už nechce být u matky a tam má práci. zaplatil jsem bydlení, odstěhoval se z PRAHY!!!! do Sockolova a zajistil bydlení pro oba. dotyčný to vydržel 10 dní, pak mu začaly chybět pařby s kamarádama, chlast a hulení a vrátil se k matce, která se s ním vždycky podělí i o poslední cígo, koneckonců od ní se to naučil, zatímco já jsem dal asi dva litry za jeho nikotinové náplasti....
prostě už z něj dál nechci dělat lepšího člověka. asi tak.
03. 03. 2022 v 17:34Off-line rozmrd  (17/-/-)
Pro jedno kvítí slunce nesvítí!
03. 03. 2022 v 19:58Off-line iglw  (48/172/77)
Téma staré 7 let,ikdyž aktuální stále!!
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload