Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Kopfrkingl junior

10. 04. 2015 v 22:54Off-line buttch  (28/-/-)
Sice to neni otázka, která nějak ovlivní moje další bytí, jako třeba (pro zdejší oblíbenej dotaz) "holit - neholit nohy?", ale i tak bych se rád dočkal vysvětlení, nebo nějakejch názorů.
Právě sem dočetl Spalovače mrtvol (úžasná knížka a stejně tak film) a moc sem nepochopil konec knížky. Malej Kopfrkingl schovával fotku v šuplíku když přišel jeho táta. Ten si myslel, že tam má fotku svojí dívky. Když mu jí syn ukázal, byla tam fotka boxera, kterýho potkal. Reakce fotra? Jen se zděsil, že se baví s někym kdo by chtěl mlátit Němce. To je na tu dobu nějakej moc laxní přístup, ne? A potom se tam objeví pasáž, kdy řiká, že jeho zženštilej syn chodí s boxerem, kterej ho zve do cukráren na věnečky. Takže ten syn byl teplej, nebo sem to jen špatně pobral? Sám Fuks byl gay, takže by mě to možná ani tak nepřekvapilo. Co myslíte vy, kteří ste to četli?
10. 04. 2015 v 23:15Off-line Titan24  (30/168/56)
Četl jsem to, ale na tento konec si už nevzpomínám. Jen na to, že styrýho odvezli do psychické léčebny a syna přece zabil. Jen dcera utekla a přežila.
10. 04. 2015 v 23:38Off-line buttch  (28/-/-)
No syna zabil, to jo, ale o tom že dcera utekla tam taky nebylo nic psaný. (než jí stihl vzít do krematoria, tak pro něj přišli ti mniši) celkově mi ten konec přišel dost zmatenej a nevysvětlenej, nebo mi prostě jen něco uniklo(proč byl v blázinci? kam jel vlakem v kupé, které bylo plný bezrukejcha beznohejch? kdo si hergot dává do čaje máslo?)
11. 04. 2015 v 00:09Off-line Titan24  (30/168/56)
:D No, tak bylo po válce, proto ten vlak, ale zvláštní je, že by ho nikdo nesoudil za vraždy? Dcera přežila, mohla ho obvinit...
12. 04. 2015 v 12:54Off-line esthetique  (40/-/-)
Twl, tato poradna (její téma) se mi zdá tak zamotaná až bych řek INTRIGUEING, že si to snad přečtu!!!
12. 04. 2015 v 17:14Off-line Tyristor  (29/185/70)
Fuks byl gay a tímto způsobem se to odráží v jeho tvorbě. Pokud člověk čte mezi řádky a není zabedněný, tak si jistě všimne, že v mnoha jeho dílech to jaksi skryto je. Čili ano, synáček byl buzna. :D
13. 04. 2015 v 13:08Off-line Titan24  (30/168/56)
Jo, už si vpomínám jak se tuhle scházel s tím sousedovic klukem :D
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload