Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Nefunkční web

15. 04. 2015 v 06:15Off-line opoplk  (34/-/-)
Nechcete už něco dělat s tímto nefunkčním webem? Každé ráno to padá, na načtení čehokoliv musím čekat desítky vteřin... no hlavně že je tu na každé straně reklama.
15. 04. 2015 v 06:21Off-line Haru  (26/-/-)
Reklamy tenhle web živý, takže já jim tohle nezazlívám... Nebo bys chtěl snad zavíst nějaký poplatky za používání webu?
Ale souhlasím s tou ranní nestabilitou... Zprávy jdou otevírat až tak kolem půl sedmý... Dřív se to prostě nenačítá.. A je pravda, že i zbytek webu mi příjde poslední dobou takový "těžkopádný"...
15. 04. 2015 v 06:45Off-line gin  (63/184/120)
Pokud je nefunkční jen takto, tak to jde. Ze čtvrtku na pátku nám však někdo hacknul dvě speciální fóra, francouzské a německé. Nejdřív se to na obou sekalo se spojením a pak se tam ukázalo místa fór toto, a visí to tám stále.
::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

We got hacked


I am sorry to inform you about this, but we got hacked today. We figgured out when the attack st**ted and how to stop it. Right now we are investigating to find out how to save us from next attacks, what exactly has been stolen and to ensure to be save again, when we allow normal user requests.

Right now no data is lost, but in order to be save we are going to close this forum for a few days =(.

Sleep well,

Bastian
::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

Nikdo z účastníků se Bastian nejmenuje. Volal jsem v pondělí odpoledne adminovi a říkal mi, že zatím neví co s tím. Že neví, kdy to dá do kupy.
Jestli to vůbec dá do kupy.
15. 04. 2015 v 07:54Off-line NaKluky.cz
Všem se omlouváme za ranní komplikace. Pracujeme na jejich odstranění.
18. 04. 2015 v 05:46Off-line NaKluky.cz
Problémy s nedostupností a se zprávami v ranních časech by již měly být opraveny. Pokud byste přesto narazili na jakýkoliv problém, určitě nám dejte vědět :)

Ještě jednou se omlouváme.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload