Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Oznámit to spolužákům a kamarádům?

14. 02. 2013 v 23:47Off-line Anonym
Ahojda...potřeboval bych poradit..chodím do prváku - obor: mechanik elektrotechnik a pár spolužáků už se mi zeptalo, jestli jsem gay, že si to myslí...Myslím si, že bych to neměl nějak zakrývat, nechci vypadat jako ubožák co není schopnej se vyrovnat sám se sebou :D Takže myslíte- když se zeptají, tak říct: "Jo."
Nebo jim to mam říct jen tak anichž by se ptali? Jak reagovali spolužáci nebo kamarádi u vás? Byli udivení? my máme ještě ve třídě jednoho gaye, ale s tím se zrovna moc nebavim....no to se třeba změní že :)
15. 02. 2013 v 00:05Off-line ThomPrag  (45/180/76)
Nedávno tu byl podobný dotaz, napsal jsem k tomu tohle:
Já bych to nerozkřikoval a ani bych z toho nedělal senzaci. Buď na to připravenej a až nějakej hormonálně nevybouřenej kašpar prohlásí něco ve stylu "ty jseš na kluky", tak odpověz něco jako "a taky jsem bloňďák/tmavovlasej, hubenej/tlustej, vysokej/malej, mám rád fotbal/basket/tenis....atd.... a?" nebo "a co je na tom tak zajímavýho"?...máš výhodu v tom, že se na to můžeš připravit, tak to využij a přemýšlej. Hlavně ať je to v klidu a není v tom nepřátelský tón.
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
15. 02. 2013 v 00:12Off-line Ligerisek  (36/172/62)
No, když už tam jeden je a víš, že ho jako gaye berou v poho, tak nvm proč to popírat, tak bych to prostě odsouhlasil jako nepodstatnou informaci, třeba pohodit rameny se slovy "hmM."
15. 02. 2013 v 11:23Off-line gargamel  (37/182/74)
Jůůů mechanik elektronik každopádně super že je tu další kluk který má rád techniku :) Je na tobě jestli chceš aby to věděli nebo nechceš v tomhle případě si myslím že lhaní není až takový zločin a už vubec neznamená že bys musel každému řikat jak na tom si tvoje věc :)
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
15. 02. 2013 v 11:26Off-line LocoRoco  (31/185/67)
Myslim ze vobec to nemusis verejne rozkrikovat, staci to povedat tak dvom ludom a v priebehu asi polhodiny to budu vediet vsetci, a ked sa ta nato spytaju tak normalne povedz ze: ANo, som a co je na tom?? a podla mna ti daju pokoj, ked uz to o tebe tusia tak je lepsie ist s pravdou von, lebo ked uvidia ze sa za seba hanbis tak si z teba spravia lahky ciel :)
15. 02. 2013 v 11:33Off-line Ligerisek  (36/172/62)
Gargamel: a kdes študoval? Sme stejně starý a zrovna když já chodil na učňák ve Varnsdorfu, tak ten obor byl zrušenej :(
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
15. 02. 2013 v 12:32Off-line tomicek93  (30/-/-)
Gargamel a Ligerisek: nezapomeňte že i já jsem technik :D můj obor jest Obrazová a zvuková technika - technické zaměření ;) takže něco mezi TV technikem a elektrikářem ;)
15. 02. 2013 v 14:00Off-line Charles2300  (32/183/85)
Já jim to řekl taky už prváku na intru, tak zlehka v nalade a pamatuji si presne kdy jsem to udelal a pamatuji si to proto, protože to byla největší chyba v životě snad. Tak jak chceš vid. :-)
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
15. 02. 2013 v 14:39Off-line somerone  (36/180/80)
Hlavně nelži, protože lež má krátké nohy a čím víc to v sobě budeš dusit, tím víc to půjde vidět a druzí si z tebe budou vystřelovat. Uvidíš, že respekt získáš tím, že se nad tím budeš umět povznést a pokud máš aspoň trochu inteligentní spolužáky, ocení to!
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
15. 02. 2013 v 16:40Off-line pawelll  (44/175/70)
Neco podobneho jsem prozival v praci nejdrive jsem to popiral ale jaksi furt zemne delali legraci a jine veci tak jsem to osobe rekl .dost jsem se toho bal zemne kolegove odkopnou a nebudou semnou chtit pracovat . nastesti me obavy se nenaplnili . ala nak to osobe moc nesirim .
15. 02. 2013 v 17:16Off-line derinecek  (47/-/-)
Normálně to přiznej..co píšou že ne tak jsou posraní
15. 02. 2013 v 17:16Off-line derinecek  (47/-/-)
Uvidíš jak se ti uleví a bude ti super
15. 02. 2013 v 19:42On-line power  (23/180/65)
Derinecek: možná mu taky někdo rozbije ciferník
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
16. 02. 2013 v 14:34Off-line Anonym
Takhle....nelhal bych jim a fakt bys vypadal jako zbabělec, co se stydí i sám za sebe...homosexualita není nic hrozného ani špatného a už vůbec nic, za co by ses měl stydět! naopak to ber jako přednost.
Ale radši to řekni, až se zeptají sami, tak jsem to udělal i já...jen tak na potkání to neříkej a senzaci z toho nedělej, heteráci taky nechodí a každýmu na potkání neříkaj: "já jsem heterák". Tak ty taky nechoď a neříkej všude: "já jsem gay". Bohužel znám plno takových, co neumí nic jiného než o sobě rozkřikovat, že jsou gayové. A co si budem nalhávat -jsou s tim trapný.
Ale pokud se zeptaj, nelži! Jak tu někdo psal - lež má krátké nohy! A bude ti líp, když můžeš být sám sebou. Koho by bavilo si hrát na někoho jiného?
16. 02. 2013 v 15:33Off-line somerone  (36/180/80)
Anonym: trochu se opakuješ v tom co napsali ostatní, nemyslíš?:D
16. 02. 2013 v 17:51Off-line Tien213  (42/-/-)
Kludne si to daj aj na tricko. ak si nezazil sikanu tak aspon spoznas nieco nove :)
16. 02. 2013 v 18:24Off-line Anonym
Tien213: proč by si to měl nechávat líbit???
16. 02. 2013 v 18:57Off-line Tien213  (42/-/-)
Ja som si to tiez nenechaval pacit ale vo ferovke traja na jedneho som casto neuspel :)
16. 02. 2013 v 20:57Off-line Anonym
Je to na tobě....každopádně pokud to řekneš na rovinu a nebudeš nic trapně zakrývat, nikdo se ti posmívat nebude, protože každej uvidí, že máš dobrý sebevědomí a že se nedáš. To je základ úspěchu a už nebudeš tak snadný cíl pro nějakýho burana.
Hlavní je nedávat najevo strach! Hodně štěstí.
16. 02. 2013 v 21:03Off-line Anonym
P.S.: a fakt to vím z vlastní zkušenosti. Nechci se opakovat, ale terčem šikana většinou bývá to, že si nevěříš, jsi nevyrovnaný atd. a ne to, že jsi jiný. Nesmíš se dát....a pokud ti někdo nerespektuje, pak už to není tvůj problém, ale jeho a ty se nad tím musíš umět povznést.
př. Na základce jsme měli jednoho kluka, co se s nikym nebavil, když se ho někdo zeptal, jestli je gay, vždycky jenom koukal jako puk....byl takovej bojácnej a některý děti z něj proto měli srandu. Pak jsme tam měli druhýho gaye a ten byl v pohodě, vyrovnanej, veselej a bral se takovej, jakej je...nikdo si na něj nic nedovolil a měli ho za silnýho člověka.
20. 02. 2015 v 21:38Off-line Charles2300  (32/183/85)
Ti co pisou ne,,,ti uz to maj za sebou :D Mrknete na film, zkazena mladez :-) Ani gay to nebyl a jak dopad :-(
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload