Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Cvičení - jak si vypracovat břišní svaly?

15. 02. 2013 v 22:28Off-line Anonym
Jak si vypracovat břišní svaly?
Co mám cvičit a jak často?
174 cm / 50kg
16. 02. 2013 v 06:14Off-line somerone  (36/180/80)
To nezáleží jen na druhu cviků, ale je to i o psychice a stravě. Podívej se na net a ptej se trenérů nebo lidí, co se o zajímají, tady moc odborníků nepotkáš :D
Dle tvé váhy by jsi měl spíš nabrat, proto jez v malých množstvích několikrát denně, ráno hodně sacharidů (vločky, ovoce, müsli), oběd by měl být masitý s přílohou, večeře potom nejlépe taky a večer si dej před spaním tvaroh :D

Mrkni třeba na tyto cviky:

http://www.youtube.com/watch?…

ze začátku by bylo dobrý začít doma a trochu připravit tělo než půjdeš do fitka... důležitý je po posilování strečink
16. 02. 2013 v 11:26Off-line Charles2300  (32/183/85)
Tvl 50kg :-D
16. 02. 2013 v 11:58On-line Richard33  (44/185/80)
Až si začne budovat svaly, tak vyjede váhově nahoru :-). Já než jsem začal cvičit, tak jsem měl taky 78 kilo :-)
16. 02. 2013 v 12:28Off-line Stepanekk  (58/172/75)
Ahoj. Určitě bys měl zvážit fitko. Má to více důvodů:
- mají tam zařízení, stroje, na kterých se nezraníš
- donutí tě to chodit pravidelně, když už jsi zaplatil
- najdeš tam spoustu kluků ve tvém věku, kteří ti poradí co a jak
- ale určitě v začátcích bys měl cvičit aspoň 4 návštěvy s trenérem
je to sice placená služba, ale naučí tě cviky, ty si zapamatuješ a pokračuješ sám, dej si ale vysvětlit i cvičení jiných partií, ne jen břicha, abys měl celkově postavu hezkou
- strava, proteiny třeba - pokud budeš chtít poradit, kde koupit proteiny za dobrou cenu a ve vynikající kvalitě, ozvi se

Jo a ohledně těch fitek... můžeš si na recepci domluvit, že jednu návštěvu budeš mít zdarma, aby sis vyzkoušel, jak se ti fitko líbí. A pak se rozhodneš pro jejich fitko, či další. Jsou na to zvyklí, tak odvahu :-)
Určitě takto projdi více fitek, vezmi si tričko, kraťasy, tenisky, ručník, plavky a vyraž. Úbor tě trápit nemusí, spousta kluků cvičí i v teplákách.
Některá fitka mají i saunu a bazén v ceně. Celodenní vstup bývá sice dražší, než třeba jen mimo večera, ale neomezuje tě nijak v tvém čase, kdy přijít.
Najdeš roční členství ve fitku třeba za 10.000. Pokud budeš chodit 3x týdně, vyplatí se ti to.
Pokud tě něco zajímá, klidně napiš.
Držím palce.
16. 02. 2013 v 14:33Off-line Anonym
Nevím , bojím se , že by se mi ve fitku smáli :D
16. 02. 2013 v 20:48Off-line Stepanekk  (58/172/75)
Hele, do fitka chodí i začátečníci právě proto, aby se jim po půl roce nikdo nikde nesmál, a aby na koupališti po nich spíše koukali :-)
A ve fitku jsou normální kluci, nesmějí se.
Každý si vzpomene, jak začínal.
Spíše, když požádáš, ti zkušenější ti poradí.
Věř mi. Je tomu tak.
16. 02. 2013 v 21:28Off-line Mikey  (27/173/63)
Upřímně? Na fitko se vybodni. Prostě, to je strašně rychlej nábytek svalů, a na tohle neni žádný tělo připravený. Musíš postupně, hlavně začni nějakou vláknitou zdravou, jak píše somerone. Určitě bys měl trochu přibrat =D A hlavně opatrně
10. 04. 2014 v 22:51Off-line lee7  (25/-/-)
Jez hovězí a dělej kliky - osvědčený a oficiálně potvrzený způsob
10. 04. 2014 v 23:12Off-line manicboyyy  (33/176/79)
Hledám kamaráda do posilky
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload