Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Komplikovaný vzťah

18. 04. 2015 v 09:50Off-line ace555  (28/-/-)
Zdravím,
mám jedného super kamaráta, ktorý mi už dosť dávno povedal, že je bisexuál a už mal sex s chalanom. My dvaja sme v podstate ako taká nerozlučná dvojica. Stále sa pohádame, nebavíme sa a po 2 dňoch sa stretneme a objímame sa asi hodinu. Ale teraz k veci. Neviem, či ku mne necíti niečo viac. Keď porovnám jeho správanie ku mne a ku jeho frajerke, tak mi z toho vychádza, že ku mne sa správa viac pekne. Keď sa lúčime tak vždy pusa a objatie, ležíme na sebe, hladkáme stále jeden druhého atď... Naposledy mi napísal, že ma ľúbi, ale potom dodal že ako brata. Neviem čo si o tom myslieť. Prosím starších a skúsenejších, aby sa vyjadrili :)
18. 04. 2015 v 10:07Off-line Gliese581c  (39/176/78)
Ja si teda s kamarady pusy na rozloucenou nedavam :-)
18. 04. 2015 v 10:22Off-line onlip  (60/180/84)
To si piš, že cítí víc. Jen to zatím nechce říct přímo. Buď rád, že to dává najevo jinými způsoby.
19. 05. 2015 v 04:15Off-line ace555  (28/-/-)
Dnes som s ním napríklad bol, vozili sme sa a celý čas sme sa držali za ruku. Potom na.mne ležal a kukali sme film... Som z toho dosť zmätený :-/
Souhlasím - 5   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
19. 05. 2015 v 10:16Off-line vegantronic  (38/186/77)
Určitě k tobě cítí víc... Otázka je jestli mu jde o vztah a nebo by tě chtěl spíš jako kamaráda "s výhodami".
19. 05. 2015 v 10:30Off-line esthetique  (40/-/-)
Naférovku bych se zeptal, jestli z toho bude i něco víc.... a případně hledal to něco víc někde jinde a todle si nechal na mazlení, ha h ah ha
19. 05. 2015 v 14:08Off-line ceky  (31/180/70)
Hmm to mi něco připomíná, taky to mám komplikované, miluju jednoho kluka, ale on říká, že mě nemiluje, necítí to samé... ale když mu nepíšu, tak napíše, zájem má, chybím mu...ale asi určitě jen jako kamarád na pokec, nevím.. zdá se mi, že něco cítí, že něco musí cítit...přitahuju ho prý fyzicky, až se setkáme, tak se na sebe asi vrhneme jakože obejmuti, pusa atd. ale z toho co psal prostě si myslim, že něco aspon cítit musí..nevím... nechávám to plynout... ted nemám čas to řešit...
20. 05. 2015 v 20:09Off-line esthetique  (40/-/-)
Ceky: AZ SE SETKAME .... by napovidalo ze se jeste nikdy na zivo nevideli...jak se nekdo muze ZAMILOVAT do nekoho, koho v zivote nwvidel jinak nez na fotkach to proste P***ES MY UNDERSTANDING!!! HUHHUH HUH
aneb vy vsichni kteri si tady zijete ty svy KYBERVZTAHY a ZAMILOVAVATE SE DO FOTEK V PROFILECH A CHEMII A VZAJEMNOU P***AZLIVOST resite PO SITI... vy vsichni si moje posmeaky a svoje plakani nad tim, jak nikoho nemuzwte najit, plne zaslouzite...
aspon tak jsem to pochopil, ze CEKY se nam zamiloval be do cloveka, ALE DO PROFILU.... Nazareth : "Dream On" - miluju ha ha ha
20. 05. 2015 v 20:36Off-line ceky  (31/180/70)
Esthetique... super, jak mě tady vyhlašuješ, když o té celé problematice víš prd, já jsem zapomněl napsat až se ZASE uvidíme, uniklo mi slovo a hned mě to vyhlásíš, ale mě je to absolutně u p***le :D :D není to kybervztah, tak se hod do klidu :)
28. 05. 2015 v 03:39Off-line ace555  (28/-/-)
No mám nový zážitok.
Dnes sme sa vybrali do obchodu a kúpili sme si nanuky...
On ho jedol dosť "erotickým spôsobom" a pozeral na mňa :-D :-D
Potom ho zobral a rozotrel mi ho po tvári... Ja som s mojim urobil to isté.
Použil som trápnu zámienku, že má na tvári tú najlepšiu čokoládu z nanuku...
Odpoveď ma šokovala "tak si ju oblizni... Olizal som mu líce a keď som prišiel ku perÁm,
Tak som ho trošku do nich hryzol.. Reakcia "Ty sa nezdáš"
Potom sme kecali v aute, ležal na mne a ako vždy som ho hladkal po brušku..
Dnes som však chcel ísť kúsok ďalej a dal som mu ruku pod košeľu, nič nepoveda, iba si o mňa oprel hlávku... Tak som sa mu hral s vlasmi, a bozkával ho na krk... Nič nepovedal, nechal ma :-) čo si o tom myslíte?? :-P
28. 05. 2015 v 06:09Off-line Petan  (39/186/97)
Ze to chce s klukem minimálně zkusit, jen o tom neví nebo se to boji říct. Zkus příště víc a uvidis co všechno si nechá líbit. Při nejhorším ti řekne at toho nechas :)
28. 05. 2015 v 10:08Off-line ceky  (31/180/70)
Tak jako když dělal tohle s tim nanukem :D a nechal tě ať ho potom hladíš, tak něco k tobě asi cítí, nebo si chce jen tak hrát... zkusil bych víc a uvidíš ;-)
29. 05. 2015 v 16:45Off-line ace555  (28/-/-)
Len ja mu niekedy nerozumiem... Naše priateľstvo nazýva vzťahom, hovoril že také romantické veci aké robí so mnou nerobil ani s frajerkou a že je šťastn, že to medzi nami tak je... Dáva mi pusu na čelo atď a potom mi z ničoho nič povie, že mu to vadí. Potom zase hovorí, že je to.Asi preto že to ešte nezažil..... Neviem :/
29. 05. 2015 v 16:49Off-line ceky  (31/180/70)
Není si jistý, váhá... asi bude trvat, než to pochopí a nějak si to v hlavě přebere, ukazuj mu, jak ti na něm záleží a jak ho máš rád, ale nenásilně, nenuť ho a uvidíš...
30. 05. 2015 v 02:15Off-line ace555  (28/-/-)
Dnes sa s Vami podelím o ďalší zážitok...
Išiel som od neho domov, cestou mi pred auto vbehla líška a dostal som šmyk.
Našťastie sa nič nestalo ani mne a ani autu. Hneď som mu volal, čo sa mi stalo... Jediná odpoveď bola aby som sa otočil a vrátil za ním. Prišiel som, čakal ma pred vchodom. Prišiel som tam, objal ma, dal mi pusu na čelo, znovu ma objímal a veľmi dlho... Potom ma chytil za ruku a povedal mi, že ma ľúbi. Normálne som ďakoval za tú líšku, lebo to čo som zažil potom bolo krásne :-)
16. 06. 2015 v 17:31Off-line ace555  (28/-/-)
Včera som mu povedal
16. 06. 2015 v 17:32Off-line ace555  (28/-/-)
Čo k nemu cítim. Povedal som mu, že ho milujem.
Najprv padla reakcia, že medzi nami nikdy nič nebude... Potom, že nechce aby bolo a nakoniec ide nad tým rozmýšľať. Keby ten človek vedel ako ho milujem a o.koľko veci som prišiel ja, len preto, aby mal čo chcel. Možno by pochopil, čo je to skutočná láska...
16. 06. 2015 v 20:18Off-line ceky  (31/180/70)
Zajímavý, že nejdřív ti řekl, že tedy nic nebude, potom že nechce aby bylo a potom že nad tím bude přemýšlet ? to nemohl říct to třetí rovnou? fakt divný... no asi mu chybí empatie..těžko říct, co se mu honí hlavou, dej mu prostor a čas hlavně...
13. 07. 2015 v 20:01Off-line Insomniac81  (42/180/85)
Ace555: tam je hlavní překážka v tom, že má holku. Prostě se neumí rozhodnout. Dej mu důvod žárlit. Scházej se s ním i nadále, ale vypusť prostě veškerou romantiku. Usmívej se na něho, ale když bude chtít se mazlit, tak mu řekni:"Víš, máš holku, je to blbý". A nebo mu povídej o nějakém klukovi, klidně si ho vymysli. Prostě neříkej mu, že ho miluješ, akorát se pak dojebeš. Prostě mu dej důvod žárlit a uvidíš. Jestli o Tebe stojí, rozhoupe se. Pokud ne, bude Tě to sice chvíli mrzet, ale čas zahojí vše. Jsi dost mladý na to, abys hrál někomu druhé housle.
13. 07. 2015 v 22:25Off-line hipster  (24/-/-)
Dop**e :DDD príspevok jak z bravíčka :D more máš 25 nie 12 :D teda ak neojebávaš :D
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
14. 07. 2015 v 00:27Off-line sunrise  (44/169/57)
Takto veľmi blízko, ako vy dvaja, k sebe často nemajú ani len tí, ktorí akože 'oficiálne' spolu chodia. Možno ani mnohé heteropáry. Nvm či som to dobre pochopil (snáď sa mýlim), ale Ak ti náhodou ku šťastiu chýba už len to, aby si ho mohol vykúriť či ošustať, tak na to vravím len Grrrrr! Buď rád za to, čo s ním máš teraz, a neposuň to zbytočne k nejakým perverzitám. No a on si zrejme bude musieť v dohľadnej dobe utriasť, či má bližšie k chalanom alebo babám, resp. k tebe alebo k nej. Takže "gud lak" veškerým účastníkom vašej trojice :)
14. 07. 2015 v 11:03Off-line hipster  (24/-/-)
Uspokoj sa tým čo máš povedal tim cook a prototyp nového iphonu hodil do koša :D kde by sme boli keby sa každý uspokojil s tým čo má? :D
15. 07. 2015 v 00:53Off-line Betonica  (39/191/93)
@Gliese581c: To ja zas jo :) Na tvare, 3x, jak s Breznevem :)

Jinak bych rekl, ze by bylo asi nejlepsi si veci vyrikat. Jestli spolu chodit nemate, tak spolu chodit nebudete. A jestli mate, tak budete. Nehledal bych v tom atomovou vedu, proste s nim dej rec :)
15. 07. 2015 v 14:14Off-line ace555  (28/-/-)
No, takže pred 3 dňami sme sa dosť pohádali... Vykričali sme jeden druhému snáď všetko. Potom mi povedal, že keď to tak strašne chcem. Tak to môžeme spolu skúsiť. Povedal mi, že mi dá jeden deň taký, že ho môžem aj bozkávať, aj vyfajčiť... Čo len budem chcieť, že on to nebude vnímať a bude sa iba pozerať von oknom. Ja som teda pristúpil, topiaci sa aj slamky chytá.... Išli sme spolu V noci na také opustené miesto, sadli sme si v aute dozadu a začal som ho bozkávať... Nepozeral sa von oknom, mal zavreté oči a vyzeral, že mu to nie je až také cudzie... Začal som sa mu s ním hrať a bozkávať ho pri tom. Vyzliekol som ho a snažil som sa byť romantický. Robil som ho dve hodiny.. Celý spotený a unavený som sa potom na to vykašlal. Povedal mi, že týmto mi aspoň dokázal, že s chalanmi mať už nič nemôže. Ale od začiatku bol dosť nervózny a nanič... Potom sme sa išli previezť, išli sme na kávu a kecali sme. Spýtal som sa, či mi dá ešte jednu šancu. Hovoril, že je to zbytočné. Tak som mu dal pusu, strašne som ho objal a jemne hryzol do uška. Povedal, že keď som to ja, tak mi jednu šancu ešte dá... Išli sme sa previezť, zastali sme, vyzliekol sa ale už bol v pohode.. Usmieval sa. Začal som rukou, bol som celý čas opretý o neho a bozkával ho. Potom som zapojil ústa... :D Snažil som sa do toho dať čo najviac citov. Podarilo sa. A bolo vidno, že sa mu to dosť páčilo. Potom si na mňa nahý ešte ľahol, ja Som sa mu hral s vlasmi, hladkal som ho a občas som sa hral ešte aj s jeho... :) bol dosť spokojný a povedal, že momentálne vzťah nechce, lebo má všetkého veľa. Ale takto mu to zatiaľ vyhovuje a že môžeme byť kamaráti a výhodami, kým sa to neposunie ďalej... A že sa môžeme aj držať za ruky ak budem chcieť. Na druhý deň sme si to zopakovali. A pusu som už aj ja od neho. Je to na dobrej ceste :) držte palce....
15. 07. 2015 v 14:18Off-line ace555  (28/-/-)
P.S. s frajerkou sa rozišiel :-)
15. 07. 2015 v 22:23Off-line hipster  (24/-/-)
Lovestory jak Twilight :D
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload