Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Změna školy

19. 04. 2015 v 14:07Off-line Anonym
Ahoj, rád bych se svěřil se svým problémem... jsem už pátým rokem na všeobecném gymplu, ale bohužel to už přestávam zvládat. Ze všech předmětů mám jedničky, maximálně dvojky... až na chemii ze které propadám. Z toho důvodu bych rád přestoupil na jinou školu kde pokud možno bude nějak "omezena" výuka přírodovědných předmětů, ale zatím jsem nenašel žádnou vhodnou. Jsem nadšenec do historie, miluju zeměpis a přestože to zní jako gay klišé tak mi jdou jazyky (vím že to říká každá druhá bukvička ale málokdy to bývá pravda, já umím plynně anglicky, rusky a domluvím se italsky). Neví někdo o nějaké dobré škole? Nejlépe karlovarský kraj popř. Praha :)
19. 04. 2015 v 14:17Off-line marrinek  (27/206/109)
Když to máš těžké. Přjde mi zbytečné zahodit 5let jen kvůli chemii, najdi si doučování dělej co sedá. Když přetoupíš budeš začínat odznovu a to není dobré. Každá prestižní škola zaměřená na všeobecný přehled má přírodovědné předměty, tomu se nevyhneš. Z gymnázia přecházet na učební obor ti ani radit nebudu, to by byla škoda.
Souhlasím - 8   •  Nesouhlasím - 4  Nahlásit
19. 04. 2015 v 14:24Off-line Titan24  (30/168/56)
V Praze je každé druhé gymnázium zaměřené na jazyky. Ale škola, ve které kladou důraz na humanitní předměty (ČJ, jazyky, D etc.) je moje bývalá střední - Střední škola knižní kutury. Věř, že tam budeš excelovat a na M, CH, nebo Fy se tam moc ohled nebere
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
19. 04. 2015 v 14:51Off-line comrade  (39/195/102)
To ja jsem byl na tom jeste hur, propadal jsem ze dvou a ani ty dalsi nestaly za moc, matu***u jsem nakonec udelal.
19. 04. 2015 v 14:56Off-line Anonym
Titan24: Přesně nad tou jsem taky přemýšlel! :D Ale odradilo mě to protože nejsem moc fanda do literatury, krom toho se tam vyučuje jen angličtina a němčina (což je tragicky málo) takže jsem jí hned zavrhnul :/

marrinek: Odznova začínat nemusím nutně, každá škola má podmínky přestupu jiné. Jinak, to co teď napíšu asi bude znít moc pohodlně, ale nevidím sebemenší důvod proč bych se měl dřít jako vůl s chemií (btw v KV kraji nikdo chemii nedoučuje, už jsem zkoušel) a dalšími předměty jako je fyzika, matika apod. když vím, že se tomu nikdy věnovat nebudu.
19. 04. 2015 v 15:05Off-line Titan24  (30/168/56)
Tak to je jediná slabina té mé střední no. Taky mne to štvalo, že jsem si nemohl vybrat lepší jazyk no :/
19. 04. 2015 v 15:18Off-line marrinek  (27/206/109)
Tak to budeš radši jako vůl přestupovat pokaždé na jinou školu, když ti nesedne nějaký předmět?
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
19. 04. 2015 v 15:31Off-line Hypatia  (31/185/72)
Jej, to je jednoduché, najdi si doučko a připravuj se na ten předmět (chemii) soustavně. Jestli něco nechápeš, "obtěžuj" kantora, aby Ti to vysvětlil (koneckonců je placen za to).
19. 04. 2015 v 17:10Off-line Anonym
Marrinek: Mě nesedí jeden předmět, ne ``nějaký`` takže se ho pochopitelně chci zbavit. A to z důvodu že vím na 210% že ze mě nebude chemik, doktor apod. takže mi řekni jediný důvod proč bych měl zůstat na škole kde budu dřít úplně, ale úplně zbytečně.

Hypatia: Doučování není, sháním ho přes rok. Všichni tu doučují matiku, mnohdy fyziku ale o chemii nezavadíš. Jinak učitele jsem s tím jak píšeš ``obtěžoval`` už několikrát, pokaždé to dopadlo tak že mě vyhodila s tím že to mám dávno umět.


Celkově mi prosím nepište věci jako že bych si měl najít doučování atd., o tohle nemám zájem. Ptám se nějakou dobrou školu, ne na váš názor na to že chci přestoupit :)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
19. 04. 2015 v 17:33Off-line marrinek  (27/206/109)
V tom případě je těžký ti pomoct, když nemáš zájem se učit a doučovat. Neměl jsi se hlásit na gympl, když máš problémy s předměty, které jsou na takovýchto školách běžné
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
19. 04. 2015 v 17:34Off-line Jendak  (25/-/-)
V případě, že nechceš doučování a ani nic takového, tak přejdi. ;) Chci vidět jak se budeš seznamovat s novým kolektivem.. občas to není lehké
19. 04. 2015 v 17:37Off-line Anonym
No, tak vidím že se odpovědi zjevně nedočkám :D Chci poradit se školou, vaše názory na přestup mě ani trochu nezajímají.
19. 04. 2015 v 19:39Off-line Titan24  (30/168/56)
Zkus třebas chemikáře na ZŠ J.A.Komenskýho v Praze (pokud bys byl ochoten dojíždět na doučku do Prahy). Je to ředitel školy a nás chemii učil tak, že nás to bavilo. :) Mgr. Luděk Soustružník
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload