Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Vlezdoprdelky

26. 04. 2015 v 11:23Off-line Anonym
Take nesnasite ty gaye, kteri musi delat, jak jsou s kazdym uplne BFF, lezou kazdemu do p***le, jen aby byli znami, anebo spi se starsimi za penize a mysli, si ze jsou pani sveta! Liskal bych to.
26. 04. 2015 v 12:02Off-line Michalel  (36/178/88)
Já jsem byl se dvěma asi podobnýma na setkání jedné fb skupiny, že bych se tam mohl seznámit. Pak jsme šli do klubu na diskotéku. Oba tam balili celej klub, a pak jeli domů ještě na "akci", to už jsem se raději trhnul a jel domů. Divní tihle "normální" gejové, asi jsem z jinýho těsta. V Praze a okolí se prostě všichni k***í a kámen š**á cihlu, z toho je mi na blití a účastnit se toho nechci. Bohužel jich je velká většina.
26. 04. 2015 v 19:30Off-line esthetique  (41/-/-)
A poradit jsi potřeboval s tím, jak nejlépe liskat? to bych věděl...
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
26. 04. 2015 v 21:26Off-line colombo  (103/192/90)
To je povahou, polezou do p***le všem, šéfovi, známým, kamarádům atp...
27. 04. 2015 v 10:11Off-line igy  (38/173/81)
Nejsou to tři různé věci? 1. s každým BFF, 2. spí za peníze, 3. namyšlení páni světa? A když se to sejde v jedné osobě, proč je označovat zrovna za "vlezdop***lky"? Pokud tě někdo/někteří naštval/i, tak ok, ale zakládat kvůli tomu takové zmatené téma (s tolika gramatickými chybami) je trapné.

Já si pod vlezdop***lky prvně představil překvapivě pravý opak - chlapy obvykle spíše starší, samotářské, kteří si moc neužijou, a proto řeknou a slíbí cokoliv, jen aby si mohli sáhnout na "maso". V mém případě se to projevuje obvykle tak, že říkají, jak moc jsou na SM a co všechno se mnou provedou a jak tvrdě mě o***ají, a když k nim dojedu, tak ani neumí zapnout pouta a trefit se do díry.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload