Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Žiju pro lásku

02. 05. 2015 v 18:22Off-line Anonym
Ahoj, je mi 17. Jsem naivní, pokud pořád doufám, že jednou narazím na hodného, inteligentního, nenáročného, charismatického kluka?
Nějakého, který není jenom namyšlený debílek, když ani nemá být namyšlený na co?

Někdo, kdo namísto sledování televize a hnití doma raději vyrazí ven?
Někoho, kdo je prostě sám sebou a nesnaží se být za každou cenu tak odlišný, až je v podstatě stejný jako většina?
Někoho, kdo se nechová jako naprosté hovado, ale má soudnost a přitom není přehnaný moralista?
Někoho, kdo nehledí jen na vzhled, ale zároveň taky na charisma člověka? Myslím, že každý člověk má svoje charisma. Je jen na něm, jestli ho dá najevo, nebo půjde slepě "s davem".
Někoho, kdo je vyrovnaný, snaží se být pořád lepším, a když se nedaří, tak se nelituje a není zalezlý v koutě?
Někoho, kdo je přátelský a otevřený?
Někoho, kdo nežije jen materiálním světem?
Někoho, kdo je hodný, ale nenechá si srát na hlavu?
Někoho, kdo se nebojí vyjádřit svůj názor i když se většině nezdá správným?
Někoho, kdo miluje sport?

Tohle je prototyp pro mě naprosto normálního kluka. Tohle je pro mě obyčejný kluk. Proč je dnes každý takový bez zájmu? Proč je někomu za obtíž někomu pomoci a namísto toho je namyšlený? Proč je tolik lidí nekreativních a svoje životy jen marní? Proč je tolik lidí maloměšťáckých?

Nehledě na finanční zajištění každého člověka... na čas... V dnešní době můžeme dělat v podstatě cokoliv, co nás napadne... jen spoustě lidí chybí zájem se do něčeho pustit a namísto toho jen slepě a prázdně žijí... Bez zájmu...
Taky si myslím, že pokud člověk na sobě chce něco změnit... není snad nic, co by změnit nešlo...

Nevzdávám to.
02. 05. 2015 v 18:23Off-line Anonym
Rozum je pro mě na prvním místě úplně ze všeho..
02. 05. 2015 v 19:12Off-line otomar  (24/173/79)
Ten pravý se najde :)
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
02. 05. 2015 v 19:18Off-line Centaur  (43/177/-)
Důležitý je slevit z nároků hledá se pak lépe. Nikdo nebude dokonalý odraz v zrcadle jaký si představujeme.
02. 05. 2015 v 19:19Off-line Pajann  (25/186/70)
Chlape, máš to v hlavě srovnaný :3 hledej on se někdo někdy najde... ale nečekej že se najde někdo kdo ty k***éria splňuje ve stejné věkové skupině.... resp. najde ale je jich strašně málo...
02. 05. 2015 v 19:49Off-line BlackSwan  (26/183/-)
Také čekám :) a hledání nevzdávám :)
02. 05. 2015 v 20:09Off-line Titan24  (30/168/56)
Asi jsem stejně naivní, protože až na to milování sportu (sám nejsem moc sportovní typ) mám úplně stejné požadavky :(
02. 05. 2015 v 20:12Off-line cenobite  (39/183/68)
Myslím, že každý z nás si v určitém období přál mít takového kluka. Problém, ale bude zřejmě někde jinde.

Nejtěžší je být v dnešní době právě obyčejným člověkem. Naše okolí, kultura a společnost nás tlačí do "představy", že bychom neměli být obyčejnými lidmi. A my máme také pocit, že bychom neměli být obyčejní. To vede k mnoha neurologickým problémům u každého z nás.

Zkus si najít tobě příjemného kluka, který tě bude dostatečně motivovat na to, aby v tobě časem nalezl to co všichni tak marně hledáme :o)

Přeji hodně sil.
02. 05. 2015 v 20:17Off-line Gemino  (24/177/62)
Hezky napsané :) více méně, na to mám stejný názor.. myslel jsem, že jsem našel přesně takového jakého jsi popsal ty.. no ale.. řekněme, že měl možná až moc zájmů a ty jeho zájmy byly jiný kluci.. takže první láska, opravdová velká láska, žil jsem pro něj.. na ničem jiném než na něm mi nezáleželo... první láska, ale zároveň také první sklamání :/ nicméně pokud najdeš kluka, takového jakého jsi popsal, tak si ho važ a doufej, že s tebou vydrží na vždy :) konce nejsou nikdy pěkné, zvlášť když si myslíš, že je dokonalý.

Držím palce a snad ti to výjde a budeš šťastný :) víš co od kluka očekáváš a to je jedna z hlavních věcí :)
02. 05. 2015 v 20:49Off-line Ligerisek  (36/172/62)
Taky su to měl stejně jako vy a před 10-ti rokama su tu naději po 2 letech hledání ztratil.
Ty požadavky na mě skoro všechy sedí, ale všichni nademnou akorát ohrnují nos :-( Páč ste všichni princezničky co čekaj, že dotyčnej bude aj lev salónů a když je ten povahou nejvíc sexy typ, tj. stydlivej a nesmělej, tak na něj akorát házíte bobek a necháváte ho chudáka napospas děvkám jak smečce hladovejch hyjen jejichž nabídky a dorážení ho psychicky ničí a ubíjí až je z něj troska. A pak jste zklamaní, že to není žádnej dokonalej sexy výstavní superman / princ na bílym koni co všechno má a všechno umí, ale připomíná spíš vandráka, protože samota bez lásky a dorážení děvek ho pálí jak plameny pekelné... tak si trhněte a nebrečte
02. 05. 2015 v 21:01Off-line payafefe  (25/-/-)
To jsi napsal krásně. Všechno má svůj čas
02. 05. 2015 v 21:04Off-line pv_boy  (28/185/70)
Pěkně si to napsal:) Přeji ti hodně štěstí při hledání :)!
02. 05. 2015 v 21:20Off-line Centaur  (43/177/-)
Každej chce prostě supermana, aby uměl sportovat, aby zvladal současné náročné trendy , do kterých nás nutí média čím dál tím víc. A to je pak problém skutečně najít někoho přirozenýho. Kdo to nezvládá tak ho gay média znehodnocují a staví na uroven ultra obyčejnýho a nudného jedince, který nemá šanci na seznámení a najít si vhodný protějšek. Mladí pak samozřejmě mají přehnané nároky , které nejsou v lidských silách splnovat a tím pseudo-vztahy trvají 14 dní nebo měsíc, protože jedinec prostě neumí po svých vylétnout ke hvězdám. Gay seznamky neumožnují seznámení spíš uživatele nutí být na nich a svým způsobem je násilně drží ve svejch sítí. Vytváří pak svým obsahem iluze o tom jak má vypadat prototyp partnera a ty mladí sou pak v p***li. Jak intelektem tak po všech stránkách. Proto tak zoufale a marně někoho shání...
02. 05. 2015 v 21:28Off-line Centaur  (43/177/-)
Seznamky jsou zlo dnešní doby a učí ty mladý, aby neuměli obstát v hledání partnera. Jen málo seznamek se opravdu věnuje této problematice a skutečně pomáhá. Jenže ty zase nejdou pod nos dnes už naučené mladý generaci, protože se učí být nároční.
02. 05. 2015 v 21:39Off-line Pajann  (25/186/70)
Ligerisek :D naprostý souhlas :3
03. 05. 2015 v 00:52Off-line numberfour  (26/187/-)
Po stovkách hodin zde, dovoluji si konstatovat, že obyčejný kluk neexistuje. Pokud ano, určitě ho nepotkáme. Pokud ho potkáme, nepoznáme se. Pokud se poznáme měli bychom přestat snít,...
03. 05. 2015 v 01:07Off-line Lollo  (29/-/-)
Mne to skôr príde tak, že tieto úplne obyčajné vlastnosti úplne obyčajného "kluka" sú skôr úplnými protikladmi obyčajného človeka. Musíš teda prestať hľadať úplne obyčajného, a skôr sa zamerať na úplne neobyčajného. Aj keď mám nejaký vnútorný pocit, že skôr hľadáš obyčajne neobyčajného. Veľa šťastia. :)
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload