Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Coming-out

09. 05. 2015 v 23:09Off-line Gorrdy  (26/178/77)
Zdravím všechny
V poslední době cca. 2 měsíce se mi zdá mé okolí celkem zvláštní.
V této době jsem prošel Coming-outem a ví to o mě už celé město.
Do té doby jsem vycházel uplně s káždým, všichni se se mnou bavili a vše bylo v pořádku, jen od doby co jsem to o sobě zveřejnil, mi příjde, že okolí to nějak moc dobře nevzalo. Jakože pár dobrých přátel zbylo ale moc jich už není. Nikdom mě už nepotřebuje a ani nenapíše... Tak jsem se vás tady chtěl zeptat jak jste na tom byli po coming-outu? Asi nejlepší by bylo si najít nějaké teplé kámoše? :D
10. 05. 2015 v 07:58Off-line vegantronic  (38/186/77)
Hele, pokud se s tebou někdo nebaví jen, protože si teplej tak nestojí za to, aby si se s ním bavil... Jasně, že jsou lidé, kteří se s tebou nebudou bavit jen kvůli tomu, ale věř mi, že mezi dospělými lidmi to je menšina. Čr naštěstí tak hrozná není. Oblokopuj se hlavně lidma, kterým nevadí jaký si... Samo mít kámoše mezi gay komunitou není od věci, jen najít ty lidi, kterým nepujde jen o to jedno.
10. 05. 2015 v 09:27Off-line onlip  (61/180/84)
Možná jen nevědí, jak reagovat. I ty jim dej prostor, který potřebuješ sám.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
10. 05. 2015 v 11:02Off-line honziceq  (23/175/75)
Jak už řekl vegantronic, pravý přítel se pozná tak, že tě bere, takového, jaký jsi. ;)
10. 05. 2015 v 17:20Off-line AzazelCZ  (36/-/-)
Při mém vyautování jsem taky o nějaké kamarády přišel a nějaký čas byla komunikace složitější ale pak se vše urovnalo do normálu :-)
10. 05. 2015 v 19:36Off-line SN210  (48/191/87)
Pokud se s tebou přestali bavit ,kvůli tomu že jsi gay ,tak je to opravdu na pováženou.Tohle ani nebyli kamarádi.Pravý kamarád zůstane v dobrém i ve zlém.
10. 05. 2015 v 19:57Off-line Gorrdy  (26/178/77)
Děkuju všem za odpovědi :)
13. 05. 2015 v 19:08Off-line esthetique  (41/-/-)
To je samo sebou. až do coming-outu žiješ defakto život někoho jiného. tvůj život začíná až po. zůstanou ti fakt dobří kámoši ze základky ještě z předpubertálního věku, protože tehdy se to ještě neřešilo a oni tě maj rádi z jinejch důvodů než je tvoje orientace a pak možná pár dobrejch kámošů z vyšších ročníků školy/škol
logicky, jen s našincema se shodneš v názorech na adopci, manželství/partnerství atd. heteráci prostě maj jinej pohled a neumí a nechtěj se vžívat do tvý situace.
nic si z toho nedělej a hledej nové kámoše v naší - zdráhám se říct - KOMUNITĚ (protože v česku si gayové spíš vzájemně komplikují život než by si pomáhali) a určitě najdeš fajn lidi
takže tak
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload