Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Průhledné sperma

22. 02. 2013 v 20:41Off-line Anonym
Zdravím ;) máte tu všichni to typické bíle sperma nebo jako já spíš průhledné? Objemem ho mam hodně, ale je prostě průhledný až nažloutlý..
22. 02. 2013 v 21:27On-line Richard33  (44/185/80)
Čím míň upouštíš, tím je bělejší :-)
22. 02. 2013 v 22:12Off-line derinecek  (47/-/-)
Záůeýé jak často honíš..hej po kalbě se ti chce honit jo? :-D
23. 02. 2013 v 01:55Off-line zerzin  (37/184/84)
Já ho měl a mám vždycky bílý jak papír...at jsem honil kolikrát to šlo, vždycky bílý...hustě bílý
Souhlasím - 6   •  Nesouhlasím - 3  Nahlásit
23. 02. 2013 v 05:38Off-line somerone  (36/180/80)
To je úchylný téma :D Asi budu souhlasit s Richardem.)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
27. 02. 2013 v 09:30Off-line Betonica  (39/191/93)
Barva a konzistence spermatu se lisi frekvenci ejakulaci. Hlavni slozkou spermatu jsou sekrety zlazy predstojne (prostaty). Cim casteji muz ejakuluje, tim ridsi a pruhlednejsi sperma je, neb prostata ma svoje "limity". Ani pri nekolikanasobne ejakulaci za den se ale neni treba obavat, prostata zvladne i velkou zatez :))
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
27. 02. 2013 v 13:37Off-line somerone  (36/180/80)
... Častější ejakulací muž předchází její rakovině bych ještě dodal...
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
18. 02. 2014 v 10:13Off-line Tsumorashi  (103/-/-)
Somerone : To je jako bys řekl aby honil 100x za den a nemusí mít strach :D.
18. 02. 2014 v 10:59Off-line irik1  (29/178/92)
Já při tom málo co o tom vím, tak bych to zase na lehkou váhu nebral.Hlavně to žluté zabarvení.Mohl by tam být zánět.Zašel bych za urologem a hlavně bych mu přinesl vzorek takto zbarveného ejakulátu Buď v lékovce, nebo v lékárně koupíš za pár korun plastovou dózičku na moč!!!Jinak vše co je napsáno výš je pravda, jenom Betoniku sekret prostaty je vždy průhledný a vazký-je to transportní látka pro semeno jako takové, které je bílé a tvoří se obecně řečeno v koulích a ukládá v do zásoby nad nimi, jinak jsou to varlata a nadvarlata. Takže když je ejakulát čirý obsahuje málo spermatu.
Souhlasím - 7   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
18. 02. 2014 v 11:25Off-line Tsumorashi  (103/-/-)
Anonyman¨: Co je na tom uchylný? Podle mě je to korektní otázka s korektní odpovědi až na některé. Tohle se v sexuální výchově na škole neučí i když by mělo.
18. 02. 2014 v 11:32Off-line Tsumorashi  (103/-/-)
Anonyman: Popravdě? Já si myslím že né, kdyby jo tak chudáci urologové :D. Nevím ale myslím si že když můžu tak pomůžu nehledě na to o co jde. A tohle? Tohle je dle mě prostě obyčejná otázka s obyčejnýma odpověďmi jež jsou normální a tázajícímu mohou pomoct ani nevíš jak a né jen jemu. Je spousta lidí kteří se bojí takto zeptat.
18. 02. 2014 v 11:43Off-line Tsumorashi  (103/-/-)
Protože ti to musí sdělovat každou chvíli když si nejistej kluk za nima příjde s radou a pokud je podle tebe vysvětlování tohoto úchylné tak si vem že denně to musí opakovat mnoha a mnoha lidem a nejen to, tohle je v porovnáním s ostatníma věcma celkem prkotina :D
18. 02. 2014 v 13:20Off-line Tsumorashi  (103/-/-)
Hm, tak popravdě pro mě to také není kdo ví jaká skvělá představa ale když musíš tak musíš.
18. 02. 2014 v 14:40Off-line Tsumorashi  (103/-/-)
Anonyman: hh je ti 20, to říkáš ty a teď, za pár let zjistíš jak ses mýlil :P, osobně jsem třeba vždy se styděl o čemkoli osobním mluvit a to s kýmkoli a teď? Teď mi to nevadí ba dokonce si rád takto popovídám. Je tomu asi rok co jsem plánoval že bych šel na sterilizaci ba dokonce jsem plánoval a zjišťoval jak se nechat kastrovat (bohužel v česku skoro nemožné) a už tehda jsem bral tyto "intimnosti" jako samozřejmost, žádný kluk, chlap či muž, je jedno jak to řeknu, nemá nic co by nemělo dalších několik milionu lidí.
Když se tak zapíráš co bys dělal kdybys dostal kapavku, či jinou přenosnou chorobu? To by jsi doktorovi jen popsal kde co máš a ukázal bys mu to na panence? :DDD
Ano je trošku rozdíl když jdeš k urologovi a je tam muž nebo žena (jako doktor) a třeba ten luxusní trapas kdy dostaneš erekci :D, ale zas to není nic co by se nestalo spoustě lidem.
Osobně jsem raději pro prevenci než potom složité či pozdní léčení něčeho co ze začátku mohlo napravit pár prášků.
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
18. 02. 2014 v 14:51Off-line Braincreator  (42/186/76)
Ono mléčné zabarvení spermatu způsobují semenné váčky, které produkují hustý sekret mléčné barvy, ten obsahuje výživné látky pro spermie a také je zásaditý, aby neutralizoval kyselé vaginální prostředí. Nicméně ono mléčné zabarvení je značně individuální, což znamená, že může býti nažloutlé a klidně i bezbarvé. Některé studie uvádějí vztahy mezi kvalitou a skladbou spermatu s životosprávou (jídlem, alkoholem, kouřením atd.) Takže se ničeho neděs, nejedná se o nic, co by tě omezovalo nebo ohrožovalo
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
18. 02. 2014 v 16:11Off-line alundra  (34/182/133)
Este dodam ze zalezi aj na strave a zivotosprave.
18. 02. 2014 v 16:12Off-line irik1  (29/178/92)
Braine, máš jistě také pravdu, ale není normální aby sperma mělo nažloutlou barvu. Jistě neznáme všechny okolnosti, ale dá se předpokládat, že denně nesní sáček červené papriky. Na jeho místě bych neváhal ani okamžik a odnesl vzorek k lékaři, který na něj vystaví žádanku do laboratoře a je klid!!! A proč zde zaznívají tak negativní názory na lékaře. Za co se kdo má stydět. Já po úrazu při sportu absolvoval již deset operací a s mým malým M jsem si něco vytrpěl, hlavně od sester a mediků, a dneska ať mi každý vleze na záda!Cogito, ergo sum...
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
21. 02. 2014 v 20:27Off-line Betonica  (39/191/93)
@irik1: Semeno se netvori v koulich. Semeno je tvoreno mnoha slozkami, z nich jedna, spermie, se tvori ve varlatech. Zbytek uz jsem psal, tedy ze valna cast semena je tvorena sekrety prostaty, jejichz zbarveni (ano, neni to ciry roztok), zavisi, mimo jine, na frekvenci ejakulaci. Prostaticke vymesky ale neslouzi pouze jako transportni medium, plni rovnez funkcni ochrannou, jejich ph je vyssi nez kysele ph v pochve, cimz zajisti, ze spermie nebudou v pochve zahubeny, a mnoho dalsich funkci. Zanet prostaty je u mladeho cloveka malo pravdepodobna diagnoza, nikoli ale nemozna. Urolog urcite ale nebude na prvni prohlidce chtit vzorek spermatu. Prostatu je mozne vyset*** totiz pres konecnik a ultrazvukem. Neni treba panika***...
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
21. 02. 2014 v 20:55Off-line irik1  (29/178/92)
Řeč je o zabarvení sperma-ejakulátu jako takového. Nebudu zde oponovat tvému tvrzení, semeno se tvoří koulích-varlatech a jako zásobníky nám slouží nadvarlata odkud jsou chámovody přepraveny, spasmaticky, do močové trubice, kde je již ošetří tekutina tvořená v prostatě a ta ji prožene močovou trubicí ven! Ať se tě to líbí nebo ne, jakou funkci má ve vagíně, tak to je naprosto nepodstatné vůči nepřirozenému zbarvení! To by jsme mohli začít probírat, proč je tolik dívek alergická na bílkovinu ze spermatu ve vagině, a jsou to až anafylaktické stavy!!! A jestliže chci určit fyziologický původ zbarvení - musím předložit vzorek!!! Jinak samozřejmě nikdo nikam chodit nemusí. Záněty varlat i prostaty jsou dnes běžné onemocnění adolescentů!!! Tak jako infarkt myokardu atd. Včetně nádorů - a nemusí se jednat vždy o nezhoubné...Ale ve více jak 90% zanedbaných příznaků se dostavují chronické potíže zasahující až do ledvin a okolních orgánů. O neplodnosti a impotenci je asi bezpředmětné se zde zmiňovat. Závěr - klidně se na to vybodni, nikam nechoď a počkej si až budeš chcát hodinu jenom po kapkách. Ende, šlus!!!
23. 02. 2014 v 10:39Off-line fogacer  (55/172/61)
Snad první z témat kde se člověk něco dozví. Mimochodem už je to sice více let ale k urologovi jsem musel a byl jsem podiven co dokáže zanítit prostatu! U mne to bylo neustálé přecházení nachlazení a pak jsem sedm let lítal po urologii a bral léky. Nikomu nedoporučuji. Ale souhlasím, že k urologovi by měl dojít člověk v případě, že se mu zdá,že má bolesti při močení a nebo mu to nejde či přitom cítí pálení. Byl jsem dost mlád a cítil jsem se trapně,ale urolog ač starší zkušený lékař vše bral s humorem. Mimochodem přes to vše dokázal být silná osobnost a to doslovně.Měl přirozený humor i auto***u a to je vzácné u lékařů.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload