Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Jak být krásný a líbit se klukům?

14. 05. 2015 v 22:19Off-line Anonym
Ahoj... jsem tlustý (obezita)... nemám kamarády ani blízké... černé kudrnaté vlasy (to je hrozné)... tmavý hnědé oči, ničím nezajímavý typ kluka. v rodičích nemám vůbec žádnou důvěru a podporu, a jediné co umí, tak vyčítají, a asi to skončí tak, že tady skončím jako profil, který si píše a stejně nikdy nepošle fotku, protože je hrozná... vím že si za tuky můžu sám, ale je tak těžké něco změnit, když nemáš žádnou podporu nikoho. Že tady ještě šaškuju...
14. 05. 2015 v 22:22Off-line Anonym
Proč se ptáš.. jsem z dělnické rodiny
14. 05. 2015 v 22:24Off-line Anonym
.. to je hnusné..........
14. 05. 2015 v 22:56Off-line THX1188  (40/183/90)
Opět a zase...ve 14 tady nemáš co dělat, tlustej, nebo atlet!
Souhlasím - 6   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
14. 05. 2015 v 23:46Off-line Michalel  (36/178/88)
Narovnávat vlasy... blbost.
Zhubnout, nejlépe prací, a ještě za to budeš mít peníze z brigády :-D
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
15. 05. 2015 v 00:01Off-line Pippin  (103/-/-)
Nejlepší je skučet a nic neudělat :)
Souhlasím - 7   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
15. 05. 2015 v 00:46Off-line THX1188  (40/183/90)
Sytý hladovému nevěří, hloupý hloupějšímu už vůbec. Promysli své výroky, amatére :*
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 10  Nahlásit
15. 05. 2015 v 00:50Off-line Pippin  (103/-/-)
Lecter: Myslím, že každý s trošku zdravím rozumem s tebou souhlasí. Zbytek neřeš :)
Souhlasím - 10   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
15. 05. 2015 v 00:51Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
Zeptej se Marečka, to je místní top model, ten ti poradí. :-P
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 7  Nahlásit
15. 05. 2015 v 21:22Off-line PetrEM  (30/182/75)
Lukino:Ty jsi fakt trapnej až to bolí. Jde vidět ,že Marečka chceš , tak se začni snažit , místo toho věčného vzpomínání na něho u každého tématu ,které okomentuješ.
15. 05. 2015 v 23:14Off-line payafefe  (25/-/-)
Kdo je Mareček? :D
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
15. 05. 2015 v 23:22Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
Petřík si myslí, že toho ví víc než co opravdu ví. :-P
15. 05. 2015 v 23:31Off-line Anonym
THX1188: jo mám tady profil a je mi 14 no a to vadí?? proč tam píšeš o pohlavní styku když to že tu mám profil (já stejně max. na psaní) tak to přece nzenamená že bych s někým spal... ne nespal to fakt ne...
16. 05. 2015 v 00:44Off-line marcelko1995  (29/-/-)
Diéta a cvičenie nič iné ti nepomôže. Sám som si tým prešiel a to, že nemáš podporu od okolia, od rodičov ani od kamarátov tak na to sa vyser. Ľahko sa to povie ja viem. Bude to ťažké to je jasné a všetci ťa budú hejtovať pri začiatkoch. Ale uvedom si že jediný s kým budeš žiť celý život, si ty sám, a ak nie si spokojný sám so sebou, tak celý život budeš nešťastný. Skús sa zaprieť, stanov si ciele, poraď sa s niekym kto vie ako cvičiť a začni! Proste máš toľko možností len musíš začať, vydržať v tom a hlavne, musíš chcieť ty SÁM! Nikto iný si to za teba neodmaká. Hej v dnešnej dobe musíš byť buď bohatý alebo strašne pekný aby si mal niečo viac, je to choré ale tak to je. No na to sa taktiež vyser! Rieš seba! Ak nie si spokojný so sebou zmeň seba tak aby si bol so sebou spokojný. Maj rád samého seba. Nepríde to hneď budeš musieť tvrdo makať ale ak vydržíš tak ťa nič nemôže zastaviť pri ceste za tvojim snom. Máš 14 rokov celý život pred sebou, nikdy nevieš a v okamihu sa celý tvoj život môže zmeniť ani si to nestihneš uvedomiť ako rýchlo to bude. Jednoducho ak chceš zmenu, musíš začať od seba! A tie vlasy ozaj nerieš bo raz nájdeš účes, ktorý ti pôjde a máš vybavené :D
16. 05. 2015 v 11:53Off-line ronasek97  (26/181/70)
Myslim si, že každýmu se líbí něco jinýho a každej bere jako "krásu" něco jinýho. :) Takže i ty jsi pro někoho krásnej. A nemyslim si, že když máš nadváhu, musíš bejt nutně ošklivej. De taky hodně o styl, kterym to podáš. :)
Každýmu se prostě líbí něco jinýho. A podle mě nic jako "krása" neexistuje, protože je to jenom taková iluze.. :)..
+ podle mě je lidský tělo naprosto úžasný. Všechny ty procesy, co se v něm dějou, a jak je vymakaný.. Příde mi to prostě úžasný. A navíc si stvořenej z miliardy let starýho hvězdnýho prachu. Vždyť to je naprosto úžasný.
Ale i tak.. Pokud chceš zhubnout, tak nejlepší cesta je si rozložit jídelníček do víc položek denně. Třeba mít místo pěti nebo tří jídel i sedm nebo devět menších jídel během dne. Ale abys byl pořád zasycenej a neměl hlad. :).. To je asi podle mě ten nejlepší způsob, jak zhubnout. A navíc je důležitý jíst sladký a tučný jídla hlavně poránu. Protože poránu potřebuje tělo nejvíc energie. A když sníš čokoládu poránu, tak jí přes den to tělo spotřebuje. Ale když jí sníš v noci, tak si jí tělo uloží do tuků.
A ta nejhorší cesta, jakou bys moch zhubnout je prostě nejíst. To prosim nedělej.. Pro to tělo je to něco hroznýho.. Nejenom, že když začneš potom znovu normálně jíst po tom, co zhubneš, tak celou váhu zase nabereš.. Ale navíc si tim odděláš trávící trakt.
Já asi před rokem takle zhubnul deset kilo a pak sem nedokázal vůbec pořádně jíst a pořád sem měl křeče. A doteď mam trochu problémy s žalůdkem.. A rok mi trvalo, než sem si srovnal ty skoky s váhou, že sem nabíral zase po tom, co sem zhubnul zase zpátky..
+ taky je důležitý jíst zdravější a lehčí jídla. :) Já teď měl dietu kvůli mononukleoze. A když budeš jíst třeba víc zeleniny, ovoce a nějakejch podobnejch zdravejch věcí, místo nějakejch tučnejch jídel, tak jednak budeš mít kvalitnější vlasy a pleť, zhubneš a navíc se budeš cejtit líp, protože to tělo nebudeš tolik zatěžovat. A bude se ti i líp přemejšlet a myslet. :)
A taky je potom otázka, jestli chceš bejt s někym, komu tak moc záleží na tom, abys byl ideální a hubenej. Protože jednou ani jeden z nás nebude hezkej, mladej a hubenej. Ale to, co ti zůstane bude to, jakej jsi. :)
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
16. 05. 2015 v 13:34Off-line ultimate  (23/-/-)
Ve čtrnácti tady nesmíš co dělat ... Musí počkat čtrnáct dní, než ti bude patnáct. Za těch čtrnáct dní určitě naprosto dospěješ a vyzraješ!
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
16. 05. 2015 v 17:41Off-line Charles2300  (32/183/85)
Co napsal thx (dts) je fakt dementni....
16. 05. 2015 v 17:50Off-line Anonym
Marcelko1995 děkuju moc moc ! :) za podporu.
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload