Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Jak to, že tak starý chlap, jako Jágr, dokáže být tak úspěšný?

14. 05. 2015 v 23:51Off-line Anonym
Jaktože tak starý chlap jako Jágr dokáže být tak úspěšný? Trumfne mladší o generaci. Podle profilů, co tady čtu, věkových limitů, povídání o tom, kdy je člověk starý, se to vůbec neshoduje se skutečností. Zvláště gayové jsou posedlí věkem, mladostí a mají pocit, že jen mladý člověk je k něčemu platný. Gayové se tedy mýlí...

http://hokej.idnes.cz/…ej-2015.aspx?…
http://www.sport.cz/…medaile.html
14. 05. 2015 v 23:57Off-line Pippin  (103/-/-)
Tak je rozdíl mezi hokejistou, který má oproti o generaci mladším hráčům nesmírně víc zkušeností a tím, že mladé lidi přitahují mladí kluci.
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
15. 05. 2015 v 00:02Off-line Anonym
Ale ty zkušenosti by samy o sobě nestačily. Zkušenosti nevystřelily góly. Gól dalo stále mrštné tělo. Rychlý pohyb, síla, pohotová reakce. Podle keců na profilech gayů to vypadalo, jakože chlap ve věku Jágra snad už je plesnivý, či co a nic mu už nefunguje...
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
15. 05. 2015 v 00:03Off-line Pippin  (103/-/-)
Tvářička, drahý anonyme. Tvářička. Staří lidé chátrají a vždy je poptávka po pěkných tvářičkách :)
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
15. 05. 2015 v 00:06Off-line Anonym
No tak vidíš. Jágr tak zchátral, že dává vítězné góly a mladé tvářičky na to jen koukají. :-)
15. 05. 2015 v 00:07Off-line Pippin  (103/-/-)
Ale nějak nechápu, proč pleteš hokej a fyzickou přitažlivost :D
15. 05. 2015 v 00:10Off-line Anonym
Jsem přesvědčen, že Jágr si může pořídit více holek než ty, tvářičko :-)
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
15. 05. 2015 v 00:12Off-line Pippin  (103/-/-)
To je celkem pochopitelné :) kdybych vydělával miliony jako on, vošoustám celé město :P
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
15. 05. 2015 v 00:17Off-line Anonym
No Jágr má kromě miliónů taky proti tobě navíc na svém těle 40 kilo svalové hmoty.
15. 05. 2015 v 00:19Off-line Pippin  (103/-/-)
To je pravda, taky je to výborný hokejista, podle toho jsem slyšel skvělý člověk a věrnej přítel. Co jsem já? Jsem hubený a vysoký kluk, který je s počtem svých partnerů naprosto spokojený a co jsi ty? Anonymní nicka bez odvahy :O
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
15. 05. 2015 v 00:27Off-line Anonym
Já jsem pouze chtěl upozornit na fakt, že stárnutí neprobíhá u všech lidí stejně, to za prvé a za druhé, že gayové jsou extrémně fixováni na mladost, jako by ta byla sama o sobě zárukou nejen fantastického vzhledu, ale i fantastického výkonu. Čísla však nejsou zárukou ničeho.

Kdyby sportovci, trenéři byli stejně posedlí věkem a věkovými limity jako gayové, tak by Jágra nevzali do výběru a dneska na MS končíme, páč mladíci nedali ten výkon, co dal "veterán" Jágr. Takže co z toho vyplývá? Předsudky je třeba odbourávat...
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
15. 05. 2015 v 00:44Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
Fakt, že Jágr je na tom fyzicky lépe než většina dvacetiletých je docela prostý. Vstane v šest hodin ráno a jde na staďák. Na staďáku si naloží závaži na nohy a tělo a jezdí po ledě. Posléze zaleze do posilovny a posiluje bicepsy, tricepsy a břišní svaly. Jakmile skončí, jde zpět na led a opět si dá závaží. Někdy kolem odpolední hodiny trénuje rychlost a mrštnost pohybu, poté trénuje střelbu. Potom si dá hodinku pauzu, během které si přečte svoji mini bibli, dá si americkou žvejkačku, aby zahnal hlad a poté opět zaleze do posilovny. Jakmile vyleze, konečně dorazí na trénink všichni ostatní hráči z jeho týmu a trénuje s nimi na ledě. Jakmile nastane večer, jeho spoluhráči se osprchujou, přijdou domů, os*****í své modelky a jdou spát. Zatímco všichni spí, Jarin má ještě na sobě závaží a jezdí po ledě...

Takže anonyme, tohle je ten důvod, proč je Jágr fyzicky stále mladý. :-P
Souhlasím - 3   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
15. 05. 2015 v 00:50Off-line Anonym
http://www.metro.cz/…se-deje.aspx?…
To není jenom Jágr. Tento maník má taky přes 40. Prostě mužské tělo ve 40 letech není ještě na odpis.
15. 05. 2015 v 00:54Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
Jenže i ten druhý maník určitě nezná nic jiného než každodenní dření a dření v posilovně. Kdyby on i Jágr pravidelně vynechával a chodil do hospody na pivo, začnou chátrat docela rychle. :-P
15. 05. 2015 v 00:56Off-line Anonym
Znám spoustu 20 letých zchátralých, co neudělají na hrazdě ani jeden shyb...
15. 05. 2015 v 00:57Off-line Pippin  (103/-/-)
Ukaž mi tady na té seznamce někoho po čtyřicítce, kdo vypadá sexy, není chlupatý jako můj děda, po 10 zprávách ti nepošle fotku svýho p**a nebo to nejsou úplně vymletí k***ti... Proto tu mají lidi věkový limit nízký, protože takový lidi tady nejsou. Lidi po 40 stárnou a chátrají. Lidi jako je Jágr jsou důkazem toho, že když na sobě po té 40 makáš a záleží ti na tom, jak vypadáš, budeš chátrat pomaleji.
Souhlasím - 4   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
15. 05. 2015 v 00:57Off-line esthetique  (41/-/-)
Je prostě jako já. je to o vůli a vnitřní síle, ne o čísle v občance, ha ha ha
15. 05. 2015 v 00:57Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
Ti ale nejsou zchátralí, "jen" fyzicky zaostalí. :-P
15. 05. 2015 v 01:00Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
Este: Ty nemáš 43, počkej si ještě jedenáct let a potom se s Jágrem srovnávej. :-P
15. 05. 2015 v 01:00Off-line Pippin  (103/-/-)
To že jim je 20 a neudělaj shyb je kvůli tomu, že v dnešní době jsou mladiství prostě líní. Mimochodem já shyb udělám a udělám jich klidně kolik chceš, kdybys náhodou zase chtěl rejpat, že nemám 40 kg svaloviny jako Jágr :)
15. 05. 2015 v 01:00Off-line Anonym
Ten příspěvek jsem sem dal, protože mám rád hokej a protože jsem četl před MS nenávistné zprávy od mladých, že Jágra tam nemají dávat, že už na to nemá, že je starý a bude to brzdit....
15. 05. 2015 v 01:01Off-line Pippin  (103/-/-)
Tvl kdyby tam nedali Jágra, tak naši hokejisti sedí doma u televize :D
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
15. 05. 2015 v 01:06Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
Anonym: Však loňské MS dozadu nestíhal a aby mu soupeř neujel, tak ho často zahákoval a byl vyloučen. Čili já obavu okolo Jágrovi výkonnosti chápal. Jágr už prostě rychlý hráč není a musí mít kolem sebe specifické hráče, kteří se rychle vrátí do obrany, aby nedošlo k přečíslení. To je bohužel jeho slabina. Nicméně jako ofensivní hráč nemá moc konkurenci, to na něj nikdo nemá. :-P
15. 05. 2015 v 08:44Off-line Anonym
Lukino_Luk: Ale loni měl větší váhu, tak byl pomalejší. Letoš zhubnul. Ujel by i tobě :-) Prostě na něho nemají mladší. Smiř se s tím. :-)
15. 05. 2015 v 10:11Off-line Sonicboom  (61/173/-)
Me prijde, jak kdyby to zalozil nejakej zhrzenej 40 letej chlapek..Ne, Jagr je takhle dobrej, protoze maka a ma talent od Boha..Nic jineho tam neni, jo vlastne zkusenosti..Ale jako vyvozovat z toho obecne zavery..
Souhlasím - 2   •  Nesouhlasím - 2  Nahlásit
15. 05. 2015 v 10:42Off-line Anonym
To není jenom Jágr. Takových je více a bylo by více, kdyby to předčasně nevzdali. Samozřejmě chápu, že se chlapům od určitého věku přestane chtít běhat. Komu by se chtělo běhat celý život.

Co se týká vzhledu, atraktivity, tak mladý neznamená automaticky lepší. A kdo má přes 30, neznamená, že je na odpis. Marek Jankulowski má 38 (na videu 36) a raději se kouknu na něj, než na některé mladé. https://www.youtube.com/watch?…
15. 05. 2015 v 11:07Off-line Sonicboom  (61/173/-)
Anonym: Nejde jenom o vzhled, ale také, cosi máj mladí se staršími povídat a samozřejmě naopak..Copak má chuť nevim třeba 22 letej kluk řešit trable čtyricátníka? A zas naopak..Jinak souhlásím s tvým příspěvkem, že to holt chlapi zapíchnout s tím, že ženu mám a víc nemusím..ale nemůžu souhlasit s tím, že čísla nejsou zárukou apod.. To si jenom lidi namlouvaj..znám takové lidi a jsou k smíchu..
15. 05. 2015 v 11:15Off-line Anonym
Sonicboom: Dal jsem tu odkaz na fotbalistu (už bývalého) Jankulowskiho. Je to hezký chlap. Mnohem hezčí než většina mladých. Nebo moderátor, zpěvák Petr Vojnar, tomu je 39 let. Ženské po něm stále letí. http://i.idnes.cz/…r_Vojnar.jpg
http://img.ahaonline.cz/…r-vojnar.jpg
http://nextfoto.cz/index.php?…
15. 05. 2015 v 11:20Off-line Sonicboom  (61/173/-)
Anonym: Já ti neberu tvůj vkus, každému se líbí něco jiného, to se nemusí obhajovat..:)
15. 05. 2015 v 11:23Off-line Anonym
Naservíruju ti tady stovky, tisíce mladších, co na ty dva vzhledově nemají.
15. 05. 2015 v 11:28Off-line qwert1  (33/180/74)
Anonyme, prosím neposílej odkazy na etrémní případy, pro které znamená udržování se v kondici nezkutečně velké příjmy. Jsou to vyjímečné případy, které sice jsou, ale statisticky se jedná o naprosto zanedbatelný vzorek. Na mužích si necením jen jejich vzhled a vypracované tělo, ale spíš jejich povahu, chování a jejich úspěchy. Vzhled je samozřejmě taky důležitý, ale to neznamená, že by měl každý vypadat na osmnáct, jak Helenka Vondráčková. Člověk se musí naučit stárnout a být sám se sebou spokojen.

Bohužel na této seznamce mám trochu problém s tím, že mi občas chodí právě od můžu 40+ často už v první zprávě nabídky na sex za prachy a podobně (jaké teprve množství oplzlých zpráv a erotických fotek musí dostávat mladí a atraktivní kluci?).

Anonyme, pokud jsi tu zavedl tuto zvláštní diskuzu o tom, jak jsou chlapy po čtyřicítce neskutečně atraktivní a jak mladí nemají proti nim šanci, tak tu prosím dej na své fotky odkaz, ať si můžeme udělat obrázek...
15. 05. 2015 v 11:29Off-line Sonicboom  (61/173/-)
Přesto všechno je to tvůj názor a tím to také zůstane..:)
15. 05. 2015 v 11:33Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
Anonym: Tak ženské ale na chlapech vidí tak trošku jiné věci než gay. Ženské mají na paměti v první řadě děti, a tak hledají vhodného samce, tedy přesněji majetného, aby dítě nestrádalo. :-) Zatímco gay hledí především na vzhled.
15. 05. 2015 v 11:34Off-line Anonym
Qwert1: Já jsem nepsal, že jsou starší atraktivnější než mladší. Vetšinou je to tak, že mladší je hezčí. Ale ne vždy. To musíš uznat sám.
15. 05. 2015 v 11:39Off-line Anonym
A chlapi jako ti dva, co jsem tu dal odkazy, mají oproti mladým v sobě nějaké charisma. Mladí vypadají jako telátka. Jeden jako druhý. Je to milé, ale brzy se to okouká a je to na stejné brdo. Zato hezký chlap ve zralejším věku má nějaký bonus navíc. Je to samozřejmě jen můj názor.
15. 05. 2015 v 11:52Off-line qwert1  (33/180/74)
Anonyme: asi se všichni shodneme, že mladí jsou ve většině případů hezčí, samozřejmě tím ti nikdo neříká, že jsou i mladí, kteří o sebe nedbají nebo jim nebylo dáno tolik krásy. Samozřejmě jsou i muži vyššího středního a vyššího věku, kteří velmi tvrdě na sobě pracují v posilovnách, doma před zrcadlem, hlídají si jídelníček a podobně, kteří tímto mohou dosáhnout atraktivnějšího vzhledu než někteří mladí. Samozřejmě je to vždy individuální, je spousta vlivů i genetických, které mohou ovlivnit určité vzhledové prvky stárnutí. Co je ale jednoznačné, že stárnutí je přirozené a na vzhledu nepřidá (a to ani Jágrovi a jiným tvým vzorům).
15. 05. 2015 v 12:00Off-line Anonym
Qwert1 : Jak kdo. Někdo vypadá nellíp ve 20, někdo ve 30, někdo ve 40. Někdo zraje jako víno. Chlapi to mají fakt trochu jinak než ženy...

Např. herec George Clooney, nebo moderátor Martin Veselovský, teď je z něj chlap jako lusk, v mládí nebyl tak zajímavý, ani atraktivní.
15. 05. 2015 v 17:02Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
Checht, že je fyzicky zachovalý i po čtyřicítce bude jistě talentem. :-D
15. 05. 2015 v 21:42Off-line esthetique  (41/-/-)
Lukino_Luk: rád si to s tebou rozdám i ve 43letech. ne teda na ledě, ale třeba na kole nebo v posilce...
Souhlasím - 1   •  Nesouhlasím - 1  Nahlásit
15. 05. 2015 v 23:25Off-line Lukino_Luk  (35/180/75)
Este: Zatímco mi budeš ujíždět na jízdním kole, já ti mezi tím čórnu kamion. :-D :-P
17. 05. 2015 v 17:27Off-line esthetique  (41/-/-)
Zklamu tě, u nás ve firmě jsou jen manuály. ani bys nezařadil jedničku
HA HA HA HA
26. 05. 2015 v 01:56Off-line Betonica  (39/191/93)
Buch. Konec jednoho mytu. A sice, ze lze obelstit nebo obejit pripravu. Jarda Jagr je zivym dukazem, ze tvrda drina, cilevedomost a roky peclive sbiranych zkusenosti vedou k uspechu. Jsem si jisty, ze i Jagr zazival zklamani, neuspechy, prohry a presto se nenechal poko***. Sel za svym a taky sveho dosahl. V tom je jeho tajemstvi, ktere paradoxne neni vubec tajne.

Kazdy totiz muze ve svem oboru dosahnout uspechu. Jen se nesmi vzdavat, musi stale byt chtit lepsi, kazdy den se neco naucit, neco zkazit a neco dokazat. A pak prijde den, kdy vezme veskerou svoji praci, roky piplave driny a zhodnoti je v jednom okamziku.

Jak proste, ze? :)
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload