Zprávy
Aby sis mohl přečíst zprávy, tak se musíš nejprve přihlásit :)
Onload
 
PŘIHLÁŠENÍ

Nemáš ještě svůj účet?

ZAREGISTRUJ SE ZDARMA
Registrace je snadná, rychlá a zdarma!
Onload

Njelšpí sauna v praze

15. 05. 2015 v 15:38Off-line Anonym
Kam zajít a proč?
15. 05. 2015 v 17:53Off-line ThomPrag  (45/180/76)
Ono se není moc v čem rozhodovat. V Praze jedině Labyrint ;-)
15. 05. 2015 v 18:04Off-line esthetique  (40/-/-)
Konečně něco, na co jsem expert. není pravda. Labyrint byl nejnovější, už jim tam taky začínaj plesnivět sprchy, což samo o sobě není problém, problém je, že s tím nic nedělaj.... dřív tam chodili mladí hezcí kluci, hlavně středy kdy je naked party (jen maličkej ručník 15x15cm).... pak tam na ty mladý kluky začali chodit staří hnusní tlustí chlupatí, (ti totiž na rozdíl od -NÁCTEK nemaj se studem problém a klidně se svlíknou) no a to tam (skoro) přestali chodit ti mladí.... jinak Babylonia má přes víkend otevřeno až do rána (na západě běžné nebo klidně celý víkend non-stop), takže mimopražští nemusí čekat na první ranní vlak někde na mraze. naked party je tam tuším v neděli, v pátek je foam party.... navíc do Babylonie chodí cizinci, protože to je v centru...
a narazit tam na zájezd amerických studentů, to opravdu stojí za to. jestli ještě funguje Marco nevím, David je spíš takovej klub pro věrné (a staré). v Bonbónu mají dobrý slevy když přijdeš první hodinu od otevření a další akce...
každá má něco do sebe....
15. 05. 2015 v 18:09Off-line ThomPrag  (45/180/76)
Babylonia je po rekonstrukci, ale má jednu velkou nevýhodu - zrušili vířivku. Marco byl vždycky spíš ráj pro šlapky, David lepší nekomentovat, Bonbon fajn, ale malinkej.
15. 05. 2015 v 21:40Off-line esthetique  (40/-/-)
Okoupat se můžu doma, navíc jsem línej se mydlit a umejvat ze sebe tu antibakteriální sračku, kterou ve vířivce (ikdyž za to jsem rád) přidávaj do vody) a která mi i***uje pokožku)... já tam chodím kvůli sexu a ten stejně můžu dělat v páře a ne ve vířivce....
takže tak. Labyrint mírně přeceňovanej, "velká nevýhoda" je silně subjektivní věc
15. 05. 2015 v 21:54Off-line ThomPrag  (45/180/76)
Jo jasně, tak to potom jo. Já tam za sexem nechodím, pro mě je to hlavně o relaxu. Takže ta vířivka je důležitá. A ano, je to subjektivní, vždyť tu píšu svůj názor ;-)
17. 05. 2015 v 01:25Off-line Anonym
Díky navštívím Babylonii
Přihlas se a napiš svůj názor. Nemáš svůj účet? Zaregistruj se.
Onload
Načítám...
 
OnloadOnload
Copyright 2011–2024 NaKluky.cz, všechna práva vyhrazena, ISSN 1805-0506
Onload